Новости

[Вирішено] Як прибрати Ваша копія Windows не є справжньою?

  1. Що робити, якщо не допомогло і напис не зникла?

Місяців зо два тому у мене на ноут несподівано з'являлася така напис «Ваша копія Windows не є справжньою» в правому нижньому кутку і зникли шпалери Робочого столу. Замість них сумний чорний колір. Чи не розбираючись в причинах, я запустив активатор Windows 7, яким активував Вінду відразу після установки. (7Loader by Hazar 1.6) Повторно активував і проблема (тобто напис) зникла.

Сьогодні ж на пропозицію Windows оновитися я не розглядаючи подробиць дав свою згоду. Ну і вийшла в результаті та ж фігня - знову напис. Знову спробував вирішити проблему запуском активатора, але нічого не вийшло. Сама напис «Ваша копія Windows не є справжньою» в принципі мене не напружувала, так само, як і чорні шпалери. Напружувало те, що при завантаженні з'являлося пропозицію активувати Windows і придбати ліцензійну версію, чого я принципово не хочу робити (релігія у мене така, ги-ги).

Ясна річ, почав гуглити і знайшов купу способів вирішення проблеми, але багато хто з них виявилися не актуальними або просто непрацюючими. З'ясувалося, що справа все в оновленні від Microsoft KB971033 яке є утилітою перевірки ліцензії Windows. Те-є я сам дав згоду на те, щоб в систему була встановлена ​​програма, яка перевіряє Windows на приналежність до піратського програмного забезпечення. Воно і викликало появу напису «Ваша копія Windows не є справжньою» і пропозиції купити ліцензію.

Коротше, на все пішло хвилин сорок - пошуки рішення, плюс їх застосування. Підійшла тільки одна софтіна - RemoveWAT.

Скачав, запустив, натиснув верхню кнопку, почекав, поки перегрузилась система. Після напис «Ваша копія Windows не є справжньою» і пропозиції купити ліцензію зникли.

Качаємо c letitbit.net , Користуємося, дякуємо і обусждаем в камментах. Більше ніяких «Ваша копія Windows не є справжньою»

Що робити, якщо не допомогло і напис не зникла?

Можна зробити все те ж самє, що робить програма, але вручну. Для цього:

  1. У папці C: \ Windows \ System32 знайти два файли з розширенням .C7483456-A289-439d-8115-601632D005A0 (вони приховані, тому краще використовувати Total Commander, або активувати опцію відображення прихованих файлів в Свойствах папки на панелі керування) і видалити їх.
  2. В Панелі управління, відкрити пункт Адміністрування, а в ньому Служби. У списку знайти службу «Захист програмного забезпечення» і двічі клацнути по ній. Спочатку зупинити, а потім приєднати її.
  3. Знову шукаємо приховані файли в п.1 і знову видаляємо їх. Якщо напис не зникла, то повторюємо і п.2
  4. В Панелі управління відкриваємо пункт Програми та засоби. У лівому верхньому кутку вибираємо пункт «перегляд Встановлених оновлень» і шукаємо оновлення з назвою KB971033. Видаляємо його.
  5. Назад запускаємо службу «Захист програмного забезпечення» і перезавантажуємо комп'ютер.

На Ютубі знайшлася навіть відеоінструкція по прибирання написи. Якщо щось незрозуміло, то варто подивитися (краще в якості 480p)

Як і програма, так і ручний метод може спрацювати не з першого разу і напис «Ваша копія windows не є справжньою» відповідно залишиться. При цьому програма може не спрацювати взагалі, якщо ви запустили її в облікового запису без адміністраторських прав.
-------------------------
Разу вже ви вирішили побороти проблему неподлинной Windows, то раджу заодно розібратися з Bluetooth програмами на своєму комп'ютері.

Що робити, якщо не допомогло і напис не зникла?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: