Новости

Встановлення та перевстановлення операційної системи Windows на Персональному Комп'ютері в Харкові

 1. 1.Требуется установка Windows 7 на новий Персональний Комп'ютер
 2. 2. Потрібно установка Windows 8 на новий Персональний Комп'ютер
 3. 3. Установка Windows 10 на Домашній Комп'ютер
 4. 4. Оновлення Windows 7, 8 і 8,1 до Windows 10
 5. 5. Не завантажується операційна система або Персональний Комп'ютер сильно "гальмує"
 6. 6. Необхідна установка Windows після заміни жорсткого диска
 7. 7. Потрібно установка Windows 7 замість Windows 8

Персональні Комп'ютери подібно нам, людям, пройшли довгий шлях еволюції: від величезних обчислювальних машин, програмованих за допомогою перфокарт, до домашніх настільних ПК з інтуїтивно зрозумілими у використанні операційними системами сімейства Windows

Персональні Комп'ютери подібно нам, людям, пройшли довгий шлях еволюції: від величезних обчислювальних машин, програмованих за допомогою перфокарт, до домашніх настільних ПК з інтуїтивно зрозумілими у використанні операційними системами сімейства Windows.

Для того, щоб звичайний користувач міг керувати своїм домашнім Комп'ютером, йому потрібна операційна система. Найпопулярнішою і зрозумілою користувачеві є операційні системи сімейства Windows є Windows XP (більше не підтримується), Windows 7 і Windows 8. Як і будь-яку іншу програму, щоб почати з нею працювати, операційну систему Windows необхідно встановити на Ваш комп'ютер.

У процесі роботи з операційною системою Windows, вона, або поступово, або раптово виходить з ладу - починає видавати помилки, «гальмує», відмовляється завантажуватися. Відбувається це переважно через те, що операційні системи сімейства Windows в силу своєї популярності більше інших операційних систем схильні до атак вірусів.

Щоб боротися з вірусами, потрібно використовувати спеціалізовані антивірусні програми, але часто Ви, самі того не розуміючи, дозволяєте вірусу встановити себе на Ваш Комп'ютер. Також в процесі роботи на Персональному Комп'ютері Ви поступово встановлюєте на нього все більше і більше програм. Іноді Ви навіть не підозрюєте про те, що нова програма була встановлена. Так відбувається тому, що в «установник» деяких програм може бути «вшита» установка інших програм, таких як «Яндекс Бар», «пошуковик Mail.ru», «пошуковик Bing» і т.п. Щоб їх не встановлювати, уважно стежте за процесом установки - на певному етапі установку цих програм можна скасувати.

Через великої кількості встановлених програм, які найчастіше запускаються разом з включенням Вашого Персонального Комп'ютера, в якийсь момент йому стає «дуже важко» працювати. Розібратися, які програми не потрібні, і видалити їх простому користувачеві часто досить складно. Тому простіше звернутися до фахівців і перевстановити ОС Windows на Персональному Комп'ютері.

У Сервісному Центрі FreshIT можна встановити або перевстановити операційну систему Windows на Персональний Комп'ютер в місті Харкові. Також після установки Windows буде встановлено базовий набір програм , Необхідний для домашнього використання Персонального Комп'ютера.

Розглянемо основні симптоми найбільш частих випадків, в яких необхідна установка або переустановка операційної системи Windows на Персональному Комп'ютері.

1. Потрібна установка Windows 7 на новий Персональний Комп'ютер;

2. Потрібна установка Windows 8 на новий Персональний Комп'ютер;

3. Установка Windows 10 на Домашній Комп'ютер;

4. Оновлення Windows 7, 8 і 8,1 до Windows 10;

5. Чи не завантажується операційна система або Персональний Комп'ютер сильно «гальмує»;

6. Необхідна установка Windows 7 після заміни жорсткого диска;

7. Потрібна установка Windows 7 замість Windows 8.

Розберемося з кожним з випадків необхідності установки операційної системи на Персональний Комп'ютер докладніше.

1.Требуется установка Windows 7 на новий Персональний Комп'ютер

Требуется установка Windows 7 на новий Персональний Комп'ютер

Після покупки нового Комп'ютера, хочеться відразу почати на ньому працювати. Однак це неможливо без установки на нього операційної системи. Якщо Ви не впевнені в своїх силах або просто не знаєте як це робити, в Сервісному Центрі FreshIT Вам допоможуть з установкою ОС Windows на Персональний Комп'ютер.

Незважаючи на вихід Windows 8, найпопулярнішою і поширеною на сьогоднішній день залишається операційна система Windows 7. Для комфортної роботи з операційною системою Windows 7 - без зависань і «гальм» - Ваш Комп'ютер повинен відповідати мінімальним системним вимогам операційної системи:

 • процесор: 1 GHz, 32-розрядний або 64-розрядний;
 • оперативна пам'ять: 1 GB (32-bit) / 2 GB (64-bit);
 • вільний дисковий простір: 16 GB (32-bit) / 20 GB (64-bit);
 • відеоадаптер: підтримка графіки DirectX 9, 128 MB пам'яті (для включення теми Aero);
 • пристрій читання і запису DVD-дисків / USB Flash;

У Сервісному Центрі FreshIT установка будь-якій операційній системи сімейства Windows проводиться, тільки при наявності у Вас ліцензії на встановлювану операційну систему.

Установка операційної системи Windows 7 не дуже складний, але тривалий процес. При наявності у Вас досвіду роботи з Комп'ютером і вміння шукати інформацію в мережі Інтернет встановити Windows 7 на Домашній Комп'ютер не складе великих труднощів. Але все ж є кілька складнощів, з якими Ви можете зіткнутися.

Перше, і головне, з чим Вам потрібно буде визначитися - це розрядність операційної системи. 64-розрядну операційну систему можна встановити тільки на відповідне "залізо". Особливістю 32-розрядної операційної системи є те, що вона підтримує максимум 3,6 ГБ оперативної пам'яті, і Ви не зможете максимально використовувати апаратні можливості Вашого Комп'ютера, якщо у нього більше оперативної пам'яті.

В процесі установки Windows 7 на Персональний комп'ютер потрібна попередня настройка BIOS. BIOS - це базова система введення-виведення Комп'ютера. Якщо Ви не знайомі з цією системою, краще не міняйте її налаштувань самостійно. Неправильне налаштування BIOS може привести до того, що операційну систему не можна буде встановити, або комп'ютер і зовсім перестане включатися.

Варто відзначити, що вкрай важливо бути уважним при розмітці дискового простору. Повинно бути мінімум два розділи. Системний розділ - для установки самої операційної системи і програм; і логічний розділ - для зберігання Ваших документів, фото, музики тощо Для системного розділу мінімальний рекомендований обсяг пам'яті становить 50 Гб.

Після установки самої операційної системи Вам також знадобиться провести установку драйверів, первинну конфігурацію і оптимізацію операційної системи, а також установку базового набору програм, без яких операційна система не принесе Вам особливої радості.

Як Ви зрозуміли, установка операційної системи Windows 7 - досить довгий процес, що вимагає певних знань, навичок і досвіду. Якщо Ви не впевнені в своїх силах, професіонали Сервісного Центру FreshIT завжди готові встановити операційну систему Windows 7 з драйверами і базовим набором необхідних для користувача програм, а також провести первинну конфігурацію і оптимізацію.

2. Потрібно установка Windows 8 на новий Персональний Комп'ютер

Потрібно установка Windows 8 на новий Персональний Комп'ютер

Реліз Windows 8 відразу приніс системі популярність. Багато в чому це заслуга зручного інтерфейсу, красивого дизайну, прискореної завантаження, у порівнянні з Windows 7 і т. П. Для того, щоб зручно працювати з системою Windows 8, Ваш Домашній Комп'ютер повинен мати наступні мінімальними системними вимогами:

 • процесор: 1 GHz, 32-розрядний або 64-розрядний;
 • оперативна пам'ять: 1 GB (32-bit) / 2 GB (64-bit);
 • вільний дисковий простір: 16 GB (32-bit) / 20 GB (64-bit);
 • відеоадаптер: підтримка графіки DirectX 9, 128 MB пам'яті (для включення теми Aero);
 • пристрій читання і запису DVD-дисків / USB Flash.

Існує міф про те, що для роботи з Windows 8 обов'язково необхідний дорогий сенсорний монітор. Поспішаємо Вас запевнити, що це не так. Справа в тому, що Windows 8 - це перша операційна система сімейства Windows, адаптована під сенсорні дисплеї. Але цей факт не означає, що Windows 8 не буде працювати без сенсорного екрану.

Установка операційної системи Windows 8 на Персональний Комп'ютер майже нічим не відрізняється від установки Windows 7 і пов'язана з тими ж труднощами і проблемами, про які написано в першому пункті.

Безсумнівним нововведенням Windows 8 є вибір варіанта входу в встановлену операційну систему. Таких варіантів два: локальна обліковий запис і обліковий запис Microsoft. В процесі установки з'явиться віконце, в якому Вам запропонують варіанти входу в встановлену операційну систему. Якщо у Вас є обліковий запис Microsoft, Ви можете виконувати вхід через неї.

Якщо у Вас виникають труднощі з установкою Windows 8 на Домашній Комп'ютер, звертайтеся до Сервісного центру FreshIT в Харкові. Наші Сервісні Інженери легко впораються з таким завданням. Професіонали Сервісного Центру FreshIT завжди готові встановити операційну систему Windows 8 з драйверами і базовим набором необхідних для користувача програм, а також провести первинну конфігурацію і оптимізацію.

3. Установка Windows 10 на Домашній Комп'ютер

Оскільки операційна система Windows 10 добре розрекламована, її часто хочуть встановити, але не у всіх це виходить однаково добре, хоча процес установки практично повністю ідентичний Windows 8. Ідентичними залишилися також системні вимоги операційної системи до заліза:

 • Процесор: 1 ГГц або більше.
 • Оперативна пам'ять: 1 ГБ для 32-розрядної системи або 2 ГБ для 64-розрядної системи.
 • Місце на диску: 16 ГБ для 32-розрядної або 20 ГБ для 64-розрядної системи.
 • Відеокарта з підтримкою Microsoft DirectX9 і з драйвером WDDM.
 • Дисплей з роздільною здатністю не менше 800х600 пікселів.

Якщо не вдаватися в подробиці, то операційна система Windows 10 - це та ж сама Windows 8, але з більш красивим інтерфейсом. Ніяких змін в функціонал системи внесено не було. Однак це не заважає Windows 10 залишатися одним з найпопулярніших продуктів на ринку операційних систем.

Беручись за установку операційної системи на Персональний Комп'ютер, Сервісні Інженери подбають про резервне копіювання даних з жорсткого диска, якщо це необхідно. Так само, як і в Windows 8, в Windows 10 є можливість входу в ОС за допомогою облікового запису Microsoft і за допомогою введення логіна і пароля. Перед установкою ОС Вам буде запропонований вибір.

4. Оновлення Windows 7, 8 і 8,1 до Windows 10

Розробники Windows 10 передбачили пряме оновлення з Windows 7 і 8.1. Для оновлення з Windows 8.1 до Windows 10 необхідно спеціальний додаток, яке можна завантажити і встановити. Щоб оновити операційну систему Windows 7 до Windows 10 на Windows 7, обов'язковий встановлений пакет оновлень SP1.

Незрозуміло, з яких причин розробники операційної системи Windows 8 не передбачили прямого поновлення до Windows 10. Тому для поновлення до Windows 10 необхідно спочатку оновиться до Windows 8.1. Після цього необхідно встановити спеціальний додаток і оновиться до Windows 10.

З операційною системою Windows можна розраховувати тільки на себе, так як система не досконала. Оновлюючи систему самостійно подбайте про резервне копіювання Ваших даних. Перед оновленням операційної системи в Сервісному Центрі FreshIT, Сервісний Інженер зробить резервне копіювання всіх Ваших даних.

З огляду на вище сказане, Ви можете бути впевнені, що Ваш Персональний Комп'ютер і дані на ньому в хороших руках.

5. Не завантажується операційна система або Персональний Комп'ютер сильно "гальмує"

Не завантажується операційна система або Персональний Комп'ютер сильно гальмує

Віруси - найлютіші вороги операційних систем сімейства Windows. І навіть нова Windows 8 із попередньо встановленим безкоштовним антивірусним ПЗ не може з ними впоратися.

Часте зависання комп'ютера або його «гальмування» під час роботи часто пов'язані з відсутністю місця на системному диску і системними помилками самої операційної системи. З цих причин Windows може взагалі не завантажуватися. Єдиним виходом в таких ситуаціях залишається перевстановлення операційної системи Windows з грамотної переразбівкой жорсткого диска на розділи необхідного розміру.

Оскільки настільний Комп'ютер використовувався раніше, ніж було потрібно перевстановлення, на жорсткому диску вже знаходяться Ваші особисті файли. Це фотографії, відеофайли, музика або важливі документи, без яких неможлива Ваша робота. Втрата цих файлів Вас дуже сильно засмутить, а можливо, і стане причиною звільнення з роботи або відрахування з інституту. Тому перед перевстановлення Windows на Персональний Комп'ютер слід подбати про перенесення файлів з системного розділу на логічний. Якщо операційна система не завантажується, і Ви ніяк не можете перенести файли, то це зробимо ми з допомогою спеціальних програм.

З невідомої нам причини, при установці Windows користувачі не створюють логічний розділ на жорсткому диску для зберігання призначених для користувача даних. Також поширеною помилкою користувачів є те, що вони використовують для зберігання своїх документів папку «Мої Документи» і «Робочий стіл». У такому випадку всі призначені для користувача файли необхідно перенести на зовнішній носій перед перевстановлення операційної системи. Також диск можна переразметіть, не втративши при цьому дані, використовуючи спеціалізоване програмне забезпечення, але це більш складний спосіб і він пов'язаний з певними ризиками втратити дані в процесі переразметкой.

Якщо всі Ваші призначені для користувача файли знаходяться на логічному диску, то під час перевстановлення дані не постраждають, якщо Ви звичайно не переплутати розділи диска під час установки операційної системи. Форматувати перед установкою операційної системи необхідно тільки системний диск для того, щоб встановити на нього нову операційну систему.

Бувають випадки, коли потрібно поміняти операційну систему Windows 8 на Windows 7. У цьому випадку також потрібно перевстановлення. Процес зміни Windows 8 на Windows 7 буде розглянуто в 5-му пункті.

6. Необхідна установка Windows після заміни жорсткого диска

Необхідність встановити операційну систему Windows на новий жорсткий диск виникає в трьох випадках:

 • старий жорсткий диск вийшов з ладу;
 • Ви вирішили збільшити дисковий простір шляхом покупки нового жорсткого диска більшого обсягу;
 • Ви вирішили прискорити роботу Вашої Комп'ютера шляхом покупки SSD накопичувача в якості системного диска.

Якщо Ваш старий жорсткий диск вийшов з ладу, то процес установки операційної системи буде таким же, як на новий Персональний Комп'ютер.

Якщо ж на старому диску залишилися призначені для користувача дані, то їх необхідно перенести на новий диск, щоб мати можливість їх використовувати. В цьому випадку процес буде схожий на переустановку операційної системи, який описаний в попередньому пункті.

Процес установки операційної системи Windows на SSD накопичувач, якщо не брати до уваги специфічні настройки BIOS, практично нічим не відрізняється від установки на звичайний жорсткий диск (HDD). Однак після установки операційної системи її потрібно налаштувати для роботи з SSD. Деякі настройки досить прості і зрозумілі для звичайного користувача, але далеко не все. Тому не радимо Вам налаштовувати операційну систему для роботи з SSD самостійно - довірте це професіоналам. Особливості настройки операційних систем сімейства Windows для роботи з SSD накопичувачем докладно описані в статті «Установка операційної системи Windows на SSD». Якщо ж знехтувати особливостями роботи SSD накопичувача, то він дуже швидко виробить свій ресурс перезапису, і доведеться купувати новий накопичувач, а це не дешеве задоволення.

7. Потрібно установка Windows 7 замість Windows 8

Потрібно установка Windows 7 замість Windows 8

Нова, красива, швидко працює Windows 8, раніше встановлена ​​на Персональний Комп'ютер, може не всім припасти до смаку. Тому у наших Клієнтів часто виникає бажання встановити звичну Windows 7, замість попередньо встановленою Windows 8. Однак зробити це не так просто. Хочете дізнатися, в чому складнощі - читаємо далі.

Основна проблема полягає в особливостях розмітки розділів жорсткого диска. Windows 8 використовує GPT розмітку, в той час як Windows 7 використовує MBR розмітку і не підтримує GPT. Отже, що б встановити Windows 7 замість Windows 8 на Персональний Комп'ютер, потрібно конвертувати таблицю розділів. Без повного форматування жорсткого диска провести конвертацію таблиці розділів неможливо. Форматування диска призведе до повної втрати призначених для користувача даних, тому перед установкою операційної системи Windows 7 замість Windows 8 слід перенести їх на зовнішній носій.

Також, щоб установка Windows 7 на Персональний комп'ютер завершилася вдало, є необхідність змінити деякі настройки BIOS. А саме необхідно відключити Secure Boot і виставити Boot Mode в положення CSM Boot.

Якщо не провести правильну настройку BIOS, то в процесі установки Windows 7 на Персональний Комп'ютер установник може видати помилку «Boot failure - a proper digital signature was not found».

Якщо Ви не впевнені в своїх силах або установник постійно видає помилки, звертайтеся до Сервісного центру FreshIT.

На цьому можна поставити крапку. Нагадуємо, що установка або переустановка операційної системи Windows в Сервісному Центрі FreshIT проводиться тільки при наявності ліцензії. Якщо Ви не впевнені в своїх силах, турбуєтеся за збереження своїх даних або у Вас немає змоги встановити Windows на Домашній Комп'ютер, настійно рекомендуємо Вам не робити цього самостійно.

У вас є можливість задати питання на сайті щодо установки або переустановлення операційної системи Windows на Персональний Комп'ютер або телефонуйте нам . Ви отримаєте найбільш повну консультацію по Вашому дистрибутива Windows.

Ми обслуговуємо пристрої торгових марок Cooler Master, Asus, Golden Field, Zalman, AeroCool, Delux, Impression, Gigabyte, Acer, HP, FrimeCom, Apriori, Neos, LogicPower, Bravo, Elite, Frime, Deepcool, ProLogix, Aresze, Vento, XIGMATEK , Dell , GreenVision , Gamemax , MSI , Amadey , TrendSonic , 3Q , Thermaltake и другие.

Ваш Сервісний Центр FreshIT.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: