Новости

WhatsApp для Windows 7

 1. Особливості WhatsApp для Віндовс 7
 2. Завантажити WhatsApp для Windows 7
 3. Та зробити це можна, наприклад:
 4. Що вміє WhatsApp на Віндовс 7

З огляду на просто запаморочливу популярність різного роду месенджерів сьогодні, не доводиться дивуватися тому, що багато користувачів бажають скачати Ватсап для Віндовс 7.

скачати Ватсап для Віндовс 7

Операційна система Windows 7 отримала цілком заслужене визнання серед користувачів по всьому світу. За визнанням багатьох, це чи не самий вдалий продукт Майкрософта в останні роки. І в даному випадку можна говорити про те, що досить вдало зійшлися два чудових інструменту - Сімка і WhatsApp.

Особливості WhatsApp для Віндовс 7

У самому процесі установки Вацап на Віндовс 7 нічого немає. Скачаний файл просто запускається - і користувачеві залишається тільки чекати закінчення установки в фоновому режимі, установник все зробить сам за Вас.

Важливо! Перед скачуванням WhatsApp, необхідно визначити до якої розрядності належить встановлена ​​копія вашого Windows, як визначити розрядність Windows для установки WhatsApp описано нижче.

Отже, перед скачуванням, вам потрібно вибрати потрібну розрядність вашої Windows. Для того щоб визначити яка версія вам необхідна X32 або X64, виконайте наступні пункти:

 • Натисніть правою кнопкою на значку Мій комп'ютер на робочому столі;
 • Виберіть пункт Властивості;

Натисніть правою кнопкою на значку Мій комп'ютер на робочому столі;  Виберіть пункт Властивості;

 • Або натисніть комбінацію клавіш на клавіатурі Win + Pause Break;

Або натисніть комбінацію клавіш на клавіатурі Win + Pause Break;

 • Відкриється вікно Перегляду основних відомостей про систему;
 • Далі знайдіть поглядом в розділі Система пункт Тип системи, навпроти якого і буде вказана розрядність 32 або 64;

Відкриється вікно Перегляду основних відомостей про систему;  Далі знайдіть поглядом в розділі Система пункт Тип системи, навпроти якого і буде вказана розрядність 32 або 64;

 • Після визначення розрядності натисніть нижче на потрібну кнопку для скачування (скачування почнеться автоматично).

Завантажити WhatsApp для Windows 7

Хоча відомо, що спочатку цей месенджер не був призначений для комп'ютерів, з часом стали з'являтися і ПК-версії клієнта Ватсаппа. І сьогодні можна скачати WhatsApp для Сімки, причому, абсолютно безкоштовно і відразу в русифікованої версії.

Та зробити це можна, наприклад:

 • З офіційної сайту проекту. Тут можна роздобути найсвіжішу релізний версію програми і навіть знайти відповіді на найбільш часто повторювані запитання користувачів;
 • З Магазину ОС Віндовс;
 • Або нижче за посиланнями на інсталятор з офіційного сайту:

Тут можна роздобути найсвіжішу релізний версію програми і навіть знайти відповіді на найбільш часто повторювані запитання користувачів;  З Магазину ОС Віндовс;  Або нижче за посиланнями на інсталятор з офіційного сайту:

Завантажити WhatsApp для Windows 7 X32

Завантажити WhatsApp для Windows 7 X64

Після того як файл завантажиться, запустіть його, зазвичай стандартна папка називається Завантаження. Як тільки установка додатки завершиться, на Робочому столі комп'ютера з'явиться відповідна іконка Вацап. Подвійним натисканням на її лівій клавіші миші WhatsApp і запускається.

Подвійним натисканням на її лівій клавіші миші WhatsApp і запускається

Але ось після першого запуску з'ясується, що неможливо зареєструвати нового користувача. Більш того, буде потрібно спочатку завантажити та встановити мобільний WhatsApp, а вже потім переходити до комп'ютерної версії.

Завантажити Whatsapp на Iphone Завантажити Whatsapp на Android


Для цього потрібно буде активувати спеціальну функцію сканера, навести камеру мобільника на QR код на екрані комп'ютера - і лише потім отримати доступ до свого облікового запису з ПК
Для цього потрібно буде активувати спеціальну функцію сканера, навести камеру мобільника на QR код на екрані комп'ютера - і лише потім отримати доступ до свого облікового запису з ПК.

Важливо! Якщо у вас немає смартфона, а є кнопковий телефон, на якому немає можливості просканувати QR-код, то вам необхідно прочитати статтю по установці WhatsApp на емулятор BlueStacks, де для авторизації буде досить ввести код з смс повідомлення.

Втім, не варто побоюватися за те, що при переході з однієї версії на іншу будуть втрачені будь-які важливі дані. Якщо встановити Ватсап на Віндовс 7, то ПК-версії і мобільні будуть успішно синхронізуватися між собою. Це стосується як особистих налаштувань користувача, так і історії його листування.

Що вміє WhatsApp на Віндовс 7

Будучи установленим на ОС Windows 7, WhatsApp дозволить обмінюватися в реальному часі короткими повідомленнями.

Причому, в ці повідомлення можна буде вкладати всілякі файли, а також смайли.

Можна записувати голосові послання своєму другові. Це буде дуже зручно, якщо той, наприклад, знаходиться поза доступу в даний час. Так що в якійсь мірі WhatsApp можна розглядати в якості автовідповідача.

На жаль, версія для комп'ютерів не дозволяє користувачам телефонувати. І це дійсно відчутний мінус комп'ютерного клієнта. Може бути, розробники незабаром і усунуть подібний недолік, однак в даний час картина виглядає саме так.

Програма WhatsApp була спочатку придумана в якості повноцінної заміни СМС повідомленнями, що відправляється через стільникових операторів. Тому вона знаходиться зазвичай завжди в фонової роботі на смартфоні. Завдяки цьому можна не пропустити важливий дзвінок або текстове повідомлення.

Завдяки цьому можна не пропустити важливий дзвінок або текстове повідомлення

Словом, можна порадити буквально всім WhatsApp для комп'ютера скачати безкоштовно Windows 7 - і мати можливість зв'язатися зі своїми друзями і близькими людьми абсолютно безкоштовно - в якій би точці світу вони не перебували.

Словом, можна порадити буквально всім WhatsApp для комп'ютера скачати безкоштовно Windows 7 - і мати можливість зв'язатися зі своїми друзями і близькими людьми абсолютно безкоштовно - в якій би точці світу вони не перебували

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: