Windows 10 Professional RU x86-x64

  1. Додатковий матеріал:
  2. Контрольні суми образів:
  3. Зауваження до збірки і корисні рекомендації.

Назва операційної системи: Microsoft® Windows® 10 Professional VL (Професійна).
Версія ОС: 10.0 build 18362 (19H1) Version 1903 May 2019 Update (10.0.18362.207).
Канал розповсюдження: Volume License (VL).
Адреса офіційного сайту: www.microsoft.com
Мова інтерфейсу: Русский (Russian).
Розрядність: 32/64 біт (x86 / x64).
Лікування: потрібно, присутній.
Тип ліки: KMS активатор, VLK (Volume License Key).
Дата випуску: липень 2019 р
Автор збірки: OVGorskiy® / http://ovgorskiy.ru
Мінімальні системні вимоги.
Якщо ви хочете використовувати на своєму комп'ютері Windows 10, вам знадобиться:
• Процесор: Не менш 1 ГГц або SoC
• ОЗУ: 1 ГБ (для 32-розрядних систем) або 2 ГБ (для 64-розрядних систем)
• Місце на жорсткому диску: 14 ГБ (для 32-розрядних систем) або 20 ГБ (для 64-розрядних систем)
• Відеокарта: DirectX версії 9 або вище з драйвером WDDM 1.0
• Дисплей: 800 x 600 пікселів. ( Детальніше... )
Опис: збірка на основі оригінальних російських образів новітньої операційної системи Windows 10 Pro VL (x86-x64) від Microsoft з додатковим матеріалом різних розрядностей (архітектурних) на 2-х різних DVD (x86 і x64). Установка повністю стандартна "вручну" з вибором параметрів установки ОС. Інтегровані: програма для повернення в систему звичних нам кнопки і меню "Пуск", гаджети для робочого столу, додаткові теми і картинки на робочий стіл, поновлення та ін. Збірка призначена для тих, хто бажає оформити систему на свій смак.

Складання засновані на офіційних образах MICROSOFT MSDN (Version 1903 Build 18362.30 (May 2019 Update)):
ru_windows_10_business_editions_version_1903_x86_dvd_1b5e2088.iso
ru_windows_10_business_editions_version_1903_x64_dvd_8dbb0a6c.iso
інтегровані:
- поновлення по 28 червня 2019 р важливі та рекомендовані;
- додаткові теми оформлення, фонові зображення, гаджети, аватарки користувача.

Автоматично встановлювані додатки в процесі установки ОС:
○ StartIsBack ++ 2.8.6 Final (Ru / Ml), програма для повернення в систему звичних атрибутів ОС - кнопки і меню "ПУСК" (див. Примітки);
○ UltraUXThemePatcher 3.6.1, програма-патчер для додавання можливості застосування сторонніх тем оформлення;
○ OldNewExplorer v1.1.8.4, програма для коректного відображення сторонніх тем оформлення, прибирає стрічку, ярлики і написи в заголовку вікна (див. Зауваження до збірки);
○ 8GadgetPack v29.0, програма для установки в систему гаджетів робочого столу;
○ додаткові теми оформлення, фонові зображення, гаджети, аватарки користувача.
Установка операційної системи нічим не відрізняється від установки операційної системи з оригіналу. Час установки ОС варіює від 30 до 60 хвилин в залежності від розрядності і потужності комп'ютера. Додатки встановлюються методом post-install внутрішнім монтажником ОС. Вміст образів можна перенести на завантажувальну флешку або записати на DVD диск за відповідною процедурою по створенню завантажувальних носіїв. Збірка перевірялася першій-ліпшій нагоді установки на реальній машині з DVD диска і з завантажувальної флешки. Помилок установки не виявлено. Найоптимальніший варіант установки з флешки як найбільш швидкий, або з DVD, як найнадійніший. Для створення флешки найбільш простим способом є застосування програм Windows7-USB-DVD-tool або Rufus на комп'ютерах з дисковою структурою MBR (програми присутні в образі збірки). Для комп'ютерів з UEFI і GPT дисками підходить програма Rufus (присутній в iso образі) з вибором відповідних параметрів і форматуванням флешки в FAT32. За застосування інших програм при створенні завантажувального флешки відповідаєте тільки ви. Детальніше в інструкції . Як варіант рекомендую включити стандартний інтерфейс BIOS або завантажуватися в режимі сумісності з BIOS, а GPT диск перетворити в MBR. Майте на увазі, що флешки для установки системи на MBR і GPT диски створюються з різними параметрами і не сумісні один з одним. Так само відрізняються способи завантаження з флешки, на MBR диск завантажуватися потрібно тільки в режимі сумісності, а на GPT диск тільки з під UEFI інтерфейсу. Настійно рекомендую відключати антивірус і захисник Windows при створенні завантажувального флешки або записи DVD диска в уникненні видалення активаторів.
Працездатність збірки гарантується тільки при установці на "чисту", тобто при установці з під початкового завантаження комп'ютера на чистий, відформатований розділ (диск) з завантажувального інсталяційного носія. Так само рекомендую відразу після установки системи перезавантажити комп'ютер для прийняття налаштувань поточного користувача. Власникам комп'ютерів з дисками зі структурою GPT нагадую, що установка можлива тільки 64-х бітної версії з під UEFI інтерфейсу з DVD або флешки, створеної з дотриманням певних умов, наприклад програмою Rufus (UEFI to GPT, FAT32).
Для спрощення установки, на комп'ютерах з прямим підключенням до інтернету, раджу тимчасово відключити підключення фізично.
Після установки система абсолютно спокійно і без проблем автоматично встановлює потрібні і сумісні драйвери при відсутності їх в системі або оновлює застарілі з сайту MS. Необхідна вимога, це налаштоване підключення до інтернету і щоб криві руки не заважали це робити. Якщо у вас автоматично не встановлюються драйвери, значить у вас немає підключення до інтернету, або для вашого обладнання комп'ютера не існує драйверів під 10-ку. Необхідні драйвери можна встановити і в ручну. Якщо у вас не встановлюються драйвери в ручну, то значить що встановлюється драйвер несумісний або з вашим обладнанням, або з самою системою Win10. Всі інші варіанти можна віднести до кривих руках і відсутністю необхідних знань.

Для зручності в роботі в образі ОС зроблені невеликі зміни:
▫ запущений компонент ОС .NetFramework 3.5 (2.0 і 3.0 включно), потрібно багатьом програмам,
▫ показати "Мій Комп'ютер", "Панель Управління" і Internet Explorer на робочому столі,
▫ в меню робочого столу додані додаткове підміню "Персоналізація +" для роботи з класичними вікнами налаштувань оформлення (Див. скріншоти) і підміню "Панель налаштувань" для швидкого доступу до налаштувань комп'ютера,
▫ в меню "файл" додано "відкрити файл блокнотом", "перемістити в ...", "скопіювати в ..."
▫ в меню "комп'ютер" додано "Диспетчер пристроїв"
▫ з вікна "Мій комп'ютер" приховані ярлики 7 папок "Користувальницьких бібліотек"
▫ показати приховані файли і папки,
▫ показати розширення файлів,
▫ додані сайти пошуку Google, Yandex в IE11, добавлена ​​домашня сторінка автора збірки,
▫ включена прозорість нижній панелі (залежить від включеної теми),
○ додані додаткові фонові картинки для робочого столу,
○ додані додаткові теми оформлення,
○ додані додаткові гаджети.
► Відключені: Контроль облікових записів (UAC), захисник Windows і SmartScreen (докладніше див. Зауваження до збірки п.9).
► Відключено гібернація, оптимізований файл підкачки в зв'язку з не актуальністю ( Навіщо це зроблено ).
► Проведено невелика настройка конфіденційності користувача. (Див. Зауваження до збірки п.9).
► Служби, процеси та компоненти Windows залишені за замовчуванням. Нічого не віддалялося і не змінювалося.
▫ Всі зміни в збірці, твіки реєстру, додавання матеріалу проводилися тільки легальними і рекомендованими MS засобами DISM, Windows ADK. Додатки встановлюються методом post-install внутрішнім монтажником ОС. Збірка не створювалася в режимі аудиту і при створенні збірки не використовувалися ніякі сторонні, "ліві" інструменти. Збірка абсолютно прозора і доступна для контролю, перегляду і редагування. Весь матеріал, який додається в систему знаходиться в одній папці і будь-який бажаючий може його переглянути.
Так само в інсталяційний DVD образ диска доданий додатковий матеріал.
Відмінності від попередніх версій:
1. Інтегровані оновлення на 28 червня 2019 року (new).
2. Замінено автоматично встановлюються програми на актуальні версії (new).
3. Додані нові робочі активатори, перевірені на дату червень 2019 г. (new).
4. На робочому столі, в папку Patches_FIX додані твіки реєстру для бажаючих повернути деякі відключені функції в початковий стан (new).
5. Додано нові теми оформлення для робочого столу (ASUS, HUD і ін.), Кілька нових гаджетів (new).
6. Не визначено: захисник Windows, телеметрія (відправка звітів та діагностичних даних), автоматичне закачування рекламних ігор, розмиття фону при вході, зарезервоване сховище. Включена "Захист системи" (створення контрольних точок відновлення) вже на початковому етапі (new).
7. Замінено образи джерела на офіційні установчі образи ОС 1903 VL May 2019 Update з сайту Microsoft MSDN.
8. Установчий Файл образу системи install.wim максимально стиснутий для зменшення розміру.
9. У DVD образ додані програми для створення флешки, см. Скріншоти.
10. Classic Shell замінений на StartIsBack ++, а UxStyle замінений на патчер Ultra UXTheme Patcher в зв'язку з несумісністю.
11. У меню робочого столу додані підміню "Персоналізація +" і підміню "Панель налаштувань" .
12. Відключені: Контроль облікових записів (UAC), SmartScreen, гібернація, оптимізований файл підкачки. Проведена невелика настройка конфіденційності користувача.

Додатковий матеріал:

Після установки системи на системному диску C: створяться папки з додатковим матеріалом.
Папка "Bonus" містить додатковий матеріал для оформлення системи: ярлик програми включення, відключення і налаштування вигляду вікон OldNewExplorer (Див. ), Програма для зміни інформації в панелі властивостей (OEM Info Updater), утиліти для налаштування прозорості вікон.
Папка "Activators" містить кілька різних активаторів для даної системи.
У папці "Avatars" містяться аватарки користувачів.
На робочий стіл додана папка Patches_FIX з патчами системи, інструменти для роботи з виправленнями Spectre Meltdown CPU, Твік реєстру, виправляти установку накопичувальних оновлень з запущено антивірусну програму, твіки для включення захисника Windows, SmartScreen, UAC, глибокого сну, телеметрії, файлу підкачки і показ 7 користувальницьких папок у вікні Комп'ютер. Так само доданий bat файл OldNewExplorerCfg64_OFF для видалення програми OldNewExplorer і відновлення стандартного вигляду вікон (запускати від адміністратора).
Так само в самому установчому DVD образі додані програми для створення флешки, постер і обкладинка для dvd. В папці "AntiSpy" знаходяться антишпигунські програми ShutUp10 і Ashampoo AntiSpy. Витягти матеріал можна монтуванням образу на віртуальний дисковод або будь-яким архіватором, ну і звичайно з інсталяційного носія.
Примітка: весь додатковий матеріал призначений для самостійної установки за вашим бажанням.

Контрольні суми образів:


Контрольні суми х86 способу
Windows 10 x86 Pro VL 1903 19H1 Ru by OVGorskiy 07.2019.iso
CRC32: 3F6C585A
MD5: 02B08C5B5332310E9471DA7D0A7B16F4
SHA-1: 8F61E66594B12D91ED908B06F9C731DB6E4E304D
Розмір 3,15 ГБ (3 383 164 928 байт).
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Контрольні суми х64 способу
Windows 10 x64 Pro VL 1903 19H1 Ru by OVGorskiy 07.2019.iso
CRC32: DE901C40
MD5: 6B348EC9CDAE41BB948117CFED112545
SHA-1: 97A9E78A9322B2FB0222971B5ADC75028B1ABF3B
Розмір 4,20 ГБ (4 514 938 880 байт).

Зауваження до збірки і корисні рекомендації.


1. Перш, ніж встановлювати цю систему (Win10), переконайтеся, що ваш комп'ютер (ноутбук) її підтримує, а так само існують драйвери на все обладнання під дану систему. Скачайте потрібні драйвери і збережіть їх на який-небудь носій. Перед установкою системи обов'язково перевіряйте, якої структури в комп'ютері системний диск, MBR або GPT. Від цього залежить правильна установка системи. Раджу коректно вибирати розрядність системи для установки. При обсязі ОЗУ менше 4 ГБ настійно рекомендую встановлювати 32-х бітну систему, при 4 ГБ і більше - 64-х бітну. Примітка: на GPT диск встановлюється тільки 64-х бітна система незалежно від обсягу ОЗУ.
2. Самий правильний і надійний спосіб установки системи, це установка з DVD, за умови його правильної і безпомилкової записи і повній справності дисковода. Найоптимальніший варіант установки з флешки як найбільш швидкий.
3. Власникам комп'ютера з системним диском зі структурою GPT потрібно знати, що доступна установка тільки 64-х бітної версії, і при установці системи з флешки, вона повинна бути відформатована в FAT32. Рекомендую програму Rufus останніх версій з вибором в ній відповідних параметрів. Установка доступна тільки з під UEFI інтерфейсу.
4. У збірку включена фінальна версія програми StartIsBack для повернення в систему звичних нам кнопки і меню Пуск. Представлене в системі меню від Microsoft не зовсім звично і зручно, на мій погляд.
5. Збірка встановлюється активованої, відразу після установки активуйте її за запропонованими рекомендаціями.
6. Після установки раджу налаштувати StartIsBack під свій смак, вибрати потрібну мову інтерфейсу, вид меню і вибрати кнопку Пуск. Так само зайти в персоналізацію, вибрати тему оформлення і картинку робочого стола на свій смак. В налаштуваннях користувача можна вибрати собі аватарку з відповідною папки. Майте на увазі, що теми від попередніх версій 10-ки (1809 і нижче) до даної версії не підходять, так що не намагайтеся їх застосувати в цій версії.
7. При установці можна використовувати як обліковий запис Microsoft, так і створити локальну обліковий запис. Деякі додатки вимагають облікового запису Microsoft. Підписуватися чи ні, вирішувати вам.
8. Оновлення та драйвери з сайту оновлень встановлюються автоматично при підключенні до інтернету, тому комп'ютер спочатку сильно пригальмовує. Підключення до інтернету може відбуватися автоматично на стадії установки системи при наявності його фізичного підключення.
9. Вбудований антивірус "Захисник Windows" в збірці відключений і запускається після декількох перезавантажень і після закачування і установки оновлень. Якщо захисник не запуститься автоматично, і якщо він вам потрібен, то в папці Patches_FIX є Твік реєстру, який його запускає. Включати чи ні його, вирішувати вам.
9.1 У системі призупинено роботу SmartScreen і UAC для можливості безконфліктної активації і налаштування системи після установки. Після вдалої активації рекомендую все це запустити назад вручну, або за допомогою твиков реєстру з додаткового матеріалу (папка Patches_FIX). А ще краще встановити будь-якої сторонній антивірус. Багато сторонні антивіруси підтримують Windows 10 тільки в своїх останніх версіях. Не намагайтеся встановити старі версії антивірусів.
9.2 У системі відключена гібернація в зв'язку з тим, що цією функцією користуються дуже мало людей, а місця на жорсткому диску вона резервує величезна. Оптимізовано файл підкачки тому, що на даний момент вже дуже багато комп'ютерів з великим об'ємом ОЗУ і як такий файл підкачки взагалі не потрібен. У збірці файл підкачки встановлений в межах 1 - 2 ГБ, що цілком достатньо і для службових потреб системи і для непередбачених випадків. Звичайно, у кого ОЗУ 4 ГБ і менш файл підкачки потрібно самостійно збільшити в налаштуваннях захисту або запуском Твіка реєстру з папки Patches_FIX. Більш докладно можна почитати тут: Навіщо ... .
9.3 У зв'язку з тим, що дана збірка призначена, як і зазначено на початку, для можливості урізноманітнити оформлення системи, тому в збірці встановлена ​​програма OldNewExplorer для коректного відображення сторонніх тем оформлення, прибирає стрічку, ярлики і написи в заголовку вікна, модифікує область навігації. Без цієї програми застосовувати сторонні теми робочого столу, інтегровані в збірку безглуздо. Але все ж для тих, хто збирається використовувати тільки стандартні теми, в папці Patches_FIX доданий bat файл OldNewExplorerCfg64_OFF для видалення програми OldNewExplorer і відновлення стандартного вигляду вікон (запускати від адміністратора).
9.4 Проведена невелика настройка конфіденційності користувача. Відключений несанкціонований доступ додатків до камери, мікрофона, радіо, розташуванню, контактів, календаря та ін. Відключено закачування рекламних додатків та ігор. Відключена фонова робота метро додатків. Всі зміни можна повернути в налаштуваннях конфіденційності.
9.5 Вікно пошуку в панелі завдань згорнуто в ярлик. Вилучено приховане сховище системи в 7 ГБ. Запущена функція створення контрольних точок відновлення, яка відключена в новій версії. Відключено розмиття фону вікна при вході в систему.
9.6 Хто користується програмами Skype, Пошта і ін. Необхідно зайти в налаштування конфіденційності та дозволити доступ до камери, мікрофона, поштою, повідомленнями і календарем даними програмами.
10. Загальні враження від системи в основному позитивні, якщо її трохи налаштувати під "себе". Microsoft регулярно виправляє помилки системи і робить нові, але все ж процес в наявності.
11. Голосовий помічник Cortana не працює в російській версії системи незалежно, яка мова обраний як основний. Помилку в російській версії 10-ки з пісочницею (SandBox) поки теж не виправили.
12. Користувачам, які болісно ставляться до своєї конфіденційності раджу при установці системи не приймати стандартні параметри, а налаштувати їх під себе, відключити все, що відстежує користувача і завести локальну учетку. Так само налаштувати дані параметри можна і після установки системи з панелі "Конфіденційність" (Параметри - Налаштування). У новій версії збільшено кількість налаштувань конфіденційності. Додатково в збірці додана папка "AntiSpy" з антишпигунські програмами. Всі користувачі повинні самі вибрати для себе баланс між своєю конфіденційністю і новими зручностями і фішками системи. Увага, при роботі з антишпигунські програмами будьте обережні, не видалите зайвого! За некоректну роботу з цими програмами відповідальність несете тільки Ви!

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: