Windows 10 російською мовою - завантажити русифікатор

  1. Російська локалізація windows 10
  2. Завантажити українізатор windows 10
  3. Як русифікувати windows 10
  4. Як видалити російську мову на windows 10

Уже минуло кілька місяців з моменту виходу тестової версії нової Windows 10, російською мовою яку завантажити нам би хотілося відразу ж. Нагадаємо, софтверний гігант Microsoft надав пакет для вільного скачування на своєму офіційному сайті абсолютно безкоштовно, чесно попередивши про те, що стабільної роботи від неї поки чекати не варто.

Російська windows 10 на вищевказаному ресурсі розміщена була. Разом з тим, користувачам була надана можливість взяти участь в процесі створення і вдосконалення кінцевого продукту.

Незважаючи на можливість деяких некоректних моментів у роботі Technical Preview, спробувати новий довгоочікуваний продукт на практиці висловило величезну кількість російськомовних користувачів. І, судячи з численних відгуками про windows 10 , Багато цілком успішно працюють з тестовою версією, встановленої в якості основної на різних технічних засобах.

Російська локалізація windows 10

За час експлуатації вже були виявлені деякі нестабільності в її роботі, але для процесу експлуатації особливої ​​глобальної проблеми вони не склали. Набагато більше наших споживачів хвилює російська локалізація Windows 10 Technical Preview. Нагадаємо, що на офіційному сайті Microsoft її можна скачати в англійській, китайській і португальської версії.

Навіть для користувачів, які знають англійську на високому рівні, але звикли працювати з російськими версіями Windows, використання «десятки» англійською мовою доставляє суттєві незручності, а що говорити про тих, хто володіє ним на шкільному рівні або не володіє взагалі?

Ситуація в цьому питанні ускладнюється кілька песимістичними припущеннями про те, що російська Windows 10 і зовсім під великим питанням Ситуація в цьому питанні ускладнюється кілька песимістичними припущеннями про те, що російська Windows 10 і зовсім під великим питанням. З чуток, в російській варіанті буде представлена ​​Consumer Preview, яка повинна вийти в світ на початку 2015 року, правда, ця інформація поки офіційно не підтверджена.

Але, на радість наших користувачів, про дрібних деталях, які не були враховані Microsoft, подбали вітчизняні розробники, створивши неофіційні русифікатори, вже успішно застосовуються на практиці.

Завантажити українізатор windows 10

Одним з ефективних продуктів є русифікатор від Tihiy і PainteR. Але при його використанні треба враховувати той факт, що підійде він тільки для збірок build 9879 і 9841. У тому випадку, якщо у вашому користуванні знаходиться збірка build 9879, необхідною умовою, при якому русифікація windows 10 стане можливою, є установка поновлення KB3016725.

Русифікатор для windows 10 від Tihiy і PainteR - це звичайний мовний пакет, що не замінює існуючий мову в системі. Його установка і видалення дуже прості і здійснюються за поширеною схемою звичайних програм. На кінцевому етапі установки не забудьте лише про перезавантаження комп'ютера. Завантажити українізатор windows 10 можна з Яндекс Диска за цим посиланням: download .

Як русифікувати windows 10

Зараз розглянемо деякі деталі, з якими можна зіткнутися в процесі використання продукту. Так, можливий варіант, коли в інтерфейсі русифікатора замість звичної кирилиці ви виявите набір «кракозябри». Подібна ситуація не становить істотної проблеми. Слід лише додати в систему windows 10 російську мову і поміняти необхідні регіональні настройки.

Зміні і видаленню системних файлів програма не загрожує. Слід враховувати лише один невеличкий нюанс, який згодом може вам докучати. Розробником в неї були інтегровані деякі сторонні програми, які після установки вбудуються в ваш браузер і виявлять себе. Якщо ви хочете уникнути їх настирливого присутності - просто в процесі інсталяції зніміть необхідні галочки.

Прохання програми про перезавантаження комп'ютера обов'язково приймайте. Після чого можете насолоджуватися нової Windows 10 російською мовою.

До речі, уважні користувачі, встановлюючи пакет, обов'язково помітять наявність тут кількох тем. Особливо примітного нічого в них не помічено, тому - сміливо знімайте необхідні галочки при виборі компонентів для установки.

Є й невелика ложка дьогтю в усій цій, за великим рахунком, приємною для нас ситуації: на жаль, 10% системи все ж залишиться не перекладеної на російську мову, по крайней мере, так стверджують розробники русифікатора. За їх словами, це проявиться в додатках Modern UI і деяких незначних елементах.

Ми перевірили ситуацію на практиці: дійсно, календар і інші додатки Modern UI залишилися на англійській мові. Але, якщо ситуація вам сильно докучає, вихід є і в цьому випадку. Потрібно просто видалити додаток календар з системи, а потім встановити його заново, скориставшись магазином Windows. Точно так само потрібно вчинити і з іншими додатками, які не отримали перекладу на російську. Наприклад, можливості переглядати новини на рідній мові у вас не буде, поки не зробите з додатком «News» процесу видалення і подальшої установки з магазину як «Новини».

У магазині ви не знайдете таких додатків як Search або Windows Feedback, тому і оновити їх не представляється можливим.

Як видалити російську мову на windows 10

Якщо ви не знаєте, як видалити російську мову на windows 10 - повідомляємо, що для видалення русифікатора потрібно просто перейти в вікно «Програми та засоби» і елементарно видалити його. При цьому, всі оновлені додатки мову не поміняють, залишившись в російській варіанті.

Оновлень русифікатора з появою нових збірок системи його творці не обіцяють, але запевняють в тому, що його локалізація, все ж, передбачається у міру можливості.

Якщо продукт вас зацікавив, то завантажити його можна абсолютно безкоштовно на офіційному сайті проекту до релізу виндовс 10 на російській мові.

до оприлюднення дати виходу Windows 10 в остаточній версії залишилося не так вже й багато часу. Розробники запевнили нас, що головне їхнє завдання на даний момент - вдосконалення продукту з повним урахуванням побажань і вимог користувачів. Будемо сподіватися, що і побажання російськомовних споживачів продукту про наявність версії windows 10 російською мовою також знайде відгук в кінцевій реалізації!Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: