Новости

Windows 8 скачати безкоштовно | Wordpress розробник, програміст

 1. Огляд Windows 8
 2. Системні вимоги Windows 8
 3. Так де ж завантажити фінальну Windows 8 російською?
 4. доповнення

Кому кортить і лінь читати

Завантажити Windows 8 можна  тут
Завантажити Windows 8 можна тут . Але рекомендую не поспішати, а уважно ознайомитися з найбільш важливою інформацією про вісімці і все-таки отримати те, за чим ви прийшли.

Windows 8 найсвіжіша операційна система від компанії Microsoft. Її основними особливостями стали: наявність вбудованого магазину додатків Windows Store (аналогічного AppStore), новий інтерфейс Метро, ​​або як його попросила називати сама Microsoft «Інтерфейс в стилі Windows 8», система розпізнавання осіб за допомогою веб-камери, покращена система усунення неполадок, можливість «скидання» системи (перевстановлення без втрати призначених для користувача файлів) і багато іншого.

В цілому ж її можна назвати поліпшеною Windows 7, але з зручним для використання на планшетах дизайном.

Microsoft випустила вісімку в чотирьох варіантах:

 • Windows 8 Core
 • Windows 8 Pro (Професійна)
 • Windows 8 Enterprise (Корпоративна)
 • Windows RT

Всі редакції, крім останньої можна встановлювати на комп'ютер. Остання ж призначена для планшетів (думаю, що знайдуться ентузіасти, які запустять її і на смартфонах, заради фана хоча-б)

Остання ж призначена для планшетів (думаю, що знайдуться ентузіасти, які запустять її і на смартфонах, заради фана хоча-б)

Стартовий екран Windows 8

Як і у випадку з попередніми версіями Windows, компанія Microsoft задовго до початку офіційних продажів запропонувала розробникам і передплатникам завантажити ознайомчу версію розробляється ОС. Таким чином завантажити Windows 8 і спробувати її в дії багато хто зміг ще з пів-року тому.

Огляд Windows 8

Офіційні ж продажі вісімки розпочалися 26 жовтня 2012 року, але, як виявилося, скачати фінальну версію Windows 8 і встановити її можна було ще до початку офіційних продажів .. Справа в тому, що Microsoft закінчила роботу над Windows 8 ще 1-го серпня і вже 15-го виклала для скачування на своїх серверах 90-денну пробну версію фінального складання. Її абсолютно легально і безкоштовно можна скачати і встановити, але доступна вона лише на декількох мовах і російського серед немає. Але! Як часто буває в таких випадках - стався витік і російська збірка теж з'явилася в мережі :-)

До речі, дуже схожа ситуація була з минулою версією Windows, я пам'ятаю, що ще до старту її офіційних продажів, вона вже була встановлена ​​у мене на ноутбуці. Знову-таки спочатку це була передпродажна ознайомча версія, потім фінальна і традиційно приблизно через пів року мені довелося її заново.

Системні вимоги Windows 8

Для установки вісімки на комп'ютер він повинен володіти як-мінімум такими характеристиками:

 • Процесор: 1 ГГц або вище.
 • Оперативна пам'ять: 1 ГБ для 32-розрядної версії або 2 ГБ для 64-розрядної.
 • Вільне місце на жорсткому диску: 16 ГБ для 32-розрядної версії або 20 ГБ для 64-розрядної.

Те-є по суті системні вимоги аналогічні таким для Windows 7, тому можна сміливо стверджувати - якщо у вас працювала сімка, то 8-я версія теж буде працювати.

Так де ж завантажити фінальну Windows 8 російською?

Завантажити її можна з торрент-трекерів, але оскільки правовласники в останні роки особливо активізувалися, то роздачі часто закривають, деякі трекери взагалі побоюються розміщувати у себе подібний контент. Якщо ж розібратися, то не так важливо, звідки качати нову Windows 8, а важливо як її активувати після установки. Офіційне джерело має ту перевагу, що збірка гарантовано не буде містити шкідливого коду, як це може бути в разі неофіційних джерел. Але (!) На сайті Майкрософт лежить пробна версія Windows 8. Хоча з пробною версією попередньої «Сімки» ніяких проблем не виникало і у мене вона досі стоїть. А ось з Вісімкою можуть бути проблеми через 90 днів використання. Тому краще качати з джерела названого на початку цього абзацу.

Перш, ніж перейти на сторінку завантаження Windows 8 рекомендую ознайомитися, з деякими термінами, які часто супроводжують доступні для скачування установчі образи операційної системи:

 • RTM (Release To Manufacturing) - готова до тиражування і продажу версія збірки. По суті це і є фінальна збірка. (Часто ще вживають позначення Gold, Final)
 • OEM (Original equipment manufacturer) - вид ліцензії програмного забезпечення, під яким воно продається встановленим на пристрої. Простий приклад - Windows, встановлена ​​на новенький, тільки що куплений ноутбук.
 • Enterprise - редакція операційної системи, призначеної для продажу корпоративним клієнтам (організаціям, фірмам)

Очевидно, що при скачуванні Windows в разі вибору зі списку запропонованих образів найбільш придатною зазвичай є RTM-версія. (Також варто звертати увагу на розрядність системи, 32-bit або 64-bit. Якщо у вас 4 і більше Гб оперативної пам'яті, то вибираємо 64-бітну версію)

доповнення

Оскільки не всі розуміють, як можна скачати Windows 8 з сайту розробника, то привожу детальну інструкцію .

PS рекомендую додати пост в закладки, тут завжди буде актуальна посилання на скачування Windows 8.

Так де ж завантажити фінальну Windows 8 російською?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: