Новости

Завантажити безкоштовно Adobe Flash Player для Windows 7 російською мовою останню версію

 1. Повний опис
 2. Головні переваги останньої версії

.................................................. .................................................. .............

Популярність цієї програми б'є всі мислимі і немислимі рекорди. Після виходу нової версії плагіна кількість користувачів, які встановили його на свої ПК, всього за рік зросла до 600 мільйонів. В такому всезагального визнання немає нічого дивного, адже без цієї простенької утиліти можна запустити ні один додаток, коректно переглянути у вікні браузера вподобане відео або пограти в улюблену он-лайн гру. Так що перш, ніж відправлятися в подорож по віртуальних просторах, доведеться завантажити Adobe Flash Player собі на комп'ютер. Інакше все найцікавіше і цікаве для вас залишиться за кадром.

«Мал золотник, да дорог» - цієї старовинної російським прислів'ям цілком можна охарактеризувати крихітну утиліту під назвою Adobe Flash Player. Ця малявка дозволяє переглядати на ПК безпосередньо в браузері будь-якого типу всілякий мережевий flash-контент (анімація, відео, кліпи та ін.) І відкриває користувачеві повний доступ до всієї мультимедійної інформації, яка тільки є у всесвітній мережі. Функціонал плагіна доступний і простий. Він включає в себе можливість апаратного прискорення і підтримує майже всі найбільш популярні і актуальні сьогодні формати. Завантажити Adobe Flash Player для Windows 7 можна з офіційного сайту розробників без реєстрації, відсилання СМС та іншої веремії або у нас на сайті. Просто клікніть по посиланню « завантажити »І протягом, буквально, кількох хвилин розширення інтегрується в вашу систему.

Повний опис

Повний опис

Adobe FPlayer вже давно визнаний одним з найбільш встановлюються плагінів для веб-оглядача. Програмісти називають його еталонної платформної середовищем, що сприяє відтворення будь-якого мережевого медіа-контенту. За допомогою цього «малюка» все користувачі ПК можуть відкривати будь-які додатки, дивитися в високій якості кліпи і ролики, грати в безкоштовні і платні іграшки, не виходячи з браузера. Стають доступні всілякі відео-презентації, а на моніторі коректно відображається анімаційне оформлення сайтів і порталів. Крім того, за допомогою флеш-плеєра можна самостійно створювати мультимедійний контент для блогів, сторінок і інших веб-ресурсів.

ПлюсиМінуси

сумісний з усіма браузерами та опреаціоннимі системами може некоректно відтворювати окремі формати медіа-файлів на застарілих версіях браузерів займає мінімальний обсяг на жорсткому диску можливі збої у відображенні деяких сайтів і додатків не вимагає специфічної настройки для якісної роботи потребує постійних оновленнях

Розробили плагін вендори з компанії Adobe, давно і успішно займаються виготовленням графічного програмного забезпечення. Їм вдалося зробити дуже простий і при цьому виключно зручний продукт, істотно полегшує життя користувача у віртуальному світі.

Остання версія, як, втім, і всі попередні, поширюється абсолютно безкоштовно. Завантажити її на комп'ютер можна з офіційного ресурсу творців або з сайтів партнерів. Вона легко інтегрується в операційну систему, як 32 bit, так і 64 bit, має доступний для розуміння інтерфейс, не гальмує роботу ПК і підтримується всіма найбільш поширеними браузерами (Internet Explorer, AOL, Firefox, Mozilla, Netscape, Chromodo, Opera і ін. ).

Як кажуть відгуки користувачів, з установкою програми ніколи не виникає ніяких проблем. Єдине, що неодмінно потрібно зробити під час завантаження, так це вказати бажаний спосіб планових оновлень. На вибір пропонується три варіанти:

 1. повна заборона будь-яких оновлень;
 2. установка за згодою користувача;
 3. автоматична установка всіх оновлень.

Який з представлених параметрів відзначити галочкою, кожен вирішує самостійно, проте, найоптимальнішим вважається спосіб №2. В цьому випадку ви зможете оновлювати систему тільки в міру потреби і будете повністю контролювати цей відповідальний процес.

Щоб завантажити плагін, достатньо кількох хвилин. До параметрів комп'ютера програма не висуває ніяких вимог, спокійно ставиться навіть на дуже старі машини, не «з'їдає» швидкість інтернету і має таку корисну вбудовану функцію, як апаратне прискорення рендеринга 2D / 3D графіки. Завдяки цій функції перегляд відео здійснюється в високій якості.

Головні переваги останньої версії

Головні переваги останньої версії

 • Елементарне управління, динамічна, швидка і стабільна робота, відсутність гальмувань, підтримка сучасної моделі «мультіпач» і останньої версії акселерометра.
 • Здатність до розпізнавання навіть найскладніших мов (здійснюється на рівні суб-пікселів).
 • Підтримка прогресивного відео-кодека H.264 і аудиокодека HE-AAC. За рахунок цього поєднання зображення демонструється в найвищому дозволі, а звукові ефекти (мова, музика, переклад та ін.) Відтворюються з кришталевою чистотою.
 • Вражаючий рівень безпеки і здатність протистояти багатьом видам шкідливого ПЗ.
 • Вбудована підтримка нових скриптів, зокрема ActionScript 3.0. Завдяки цьому помітно поліпшено інтерпретація 3D графіки і підвищена швидкість інтерактивного управління на веб-сайтах.
 • Безпрецедентно висока продуктивність. Обслуговування веб-контенту спрощено, а швидкість первинного запуску додатків збільшена в декілька разів.
 • Швидка обробка даних, яку забезпечують кешування векторної графіки і оптимізована робота компілятора.
 • Більш читається текст і можливість прокручувати його відразу великими блоками.
 • Розширені настройки безпеки. Користувачеві пропонується налаштувати всі параметри захисту самостійно, щоб максимально захистити систему від зовнішнього проникнення ворожого ПО.
 • Спрощено процедуру створення спецефектів та управління вихідної графікою. Тепер для цього використовується програмний інтерфейс InnovativeDisplay, що працює на основі технології ActionScript 3.0. У ньому можна створювати будь-які об'єкти, легко управляти ними і при бажанні видаляти.
 • Вбудована підтримка створення всіляких об'ємних об'єктів для інтернет-контенту, флеш-роликів і сучасних додатків, що функціонують тільки в повноекранному режимі.
 • Широка палітра фільтрів (тінь, розмиття, фаска, градиентное світіння і т.д.) для виготовлення динамічних ефектів в real-time
 • Удосконалена методика стиснення високоякісного відео (незамінна для користувачів з нізкоскоросним інтернет-з'єднанням).
 • Майже миттєвий імпорт зображень, таких форматів, як PNG, JPEG, GIF, Progressive і функція створення прогресивних мультимедійних композицій з 8-бітними альфа-каналами передачі відео.
 • Мінімальний обсяг, яку він обіймав плагіном на жорсткому диску призначеного для користувача ПК.

Мінімальний обсяг, яку він обіймав плагіном на жорсткому диску призначеного для користувача ПК

У програми немає практично ніяких мінусів. Правда, до недавнього часу користувачам доводилося встановлювати для кожного браузера окрему версію флеш-плеєра, однак, тепер і це недолік усунуто і з офіційного сайту можна скачати безкоштовно не тільки індивідуальний Adobe, відповідний, наприклад, конкретно під Opera або Internet Explover, але і так званий мульти-варіант, коректно працює абсолютно з усіма поширеними браузерами та операційними системами.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: