Новости

Зламано активація Windows 7

30.07.2009, Чт, 15:07 мск, Текст: Сергій Попсулін Хакери зламали активацію Microsoft Windows 7. У роздрібний продаж система надійде тільки через 3 місяці.

Активація Windows 7 успішно зламана, передає Neowin з посиланням на китайські інтернет-форуми. Злом був здійснений із застосуванням способу DVD, що належить компанії Lenovo. Йдеться про RTM-версії Ultimate (білд 6.1.7600.16385). Ars Technica називає цю подію «істотним піратським проривом». До офіційного запуску Microsoft Windows 7 залишилося ще 3 місяці.

Після того, як образ DVD-диска з системою був розміщений в інтернеті, хакери змогли отримати доступ до файлу boot.wim і витягти з нього активаційний ключ із сертифікатом, які використовуються Microsoft і виробниками для завчасної активації систем, що встановлюються на комп'ютери. Видалений ключ є майстер-ключем і може використовуватися для активації операційних систем на будь-яких комп'ютерах, а не тільки Lenovo, зазначає джерело. Для активації Windows 7 використовується така ж технологія, що і в Windows Vista , Windows Server 2008 і Server 2008 R2.

Ключ може бути використаний для активації як 32, так і 64-бітових версій, проте не працює з Windows 7 Professional, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Basic і Windows 7 Starter. Зарубіжні ЗМІ вважають, що до випуску універсального зломщика залишилося зовсім недовго.

У Microsoft обізнані про дану подію. Компанія дає стандартні рекомендації по цьому приводу: не викачувати Windows 7 в інтернеті, в тому числі через торренти, так як користувачі можуть стати жертвами поміщених в неофіційні дистрибутиви вірусів і троянів.

Скріншот активованої Windows 7 Ultimate, натисніть для збільшення
Скріншот активованої Windows 7 Ultimate, натисніть для збільшення

Нагадаємо, що роздача RTM-дистрибутива розробникам-членам MSDN і TechNet (спільноти розробників ПЗ Microsoft) призначена тільки на 6 серпня. 22 жовтня система надійде в роздрібний продаж. Бізнес-клієнти Microsoft, які беруть участь в програмі Microsoft Volume Licensing, зможуть отримати нову версію операційної системи з 1 вересня 2009 р

До кінця 2009 р, тобто за два з лишком місяці, Microsoft планує реалізувати 177 млн ​​ліцензійних копій Windows 7. Для порівняння, в перші три місяці з дня початку продажів Windows Vista було реалізовано 140 млн копій цієї системи. Віце-президент Intel по маркетингу Шон Малоні (Sean Maloney) впевнений в тому, що «сімка» буде продаватися дійсно швидше, як в корпоративному середовищі, так і на роздрібному ринку, так як з нею не повинні виникнути проблеми сумісності, як це було з Windows Vista. Однак його думка йде врозріз з деякими дослідженнями, згідно з якими міграцію на Windows 7 планує здійснювати лише невелика частина компаній.Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: