Новости

Зміна мови в Windows 8 - Останнє оновлення (січ. 2018)

Зміна мови в Windows 8 виконується тільки після установки на ноутбук або персональний ПК відповідного мовного пакета. Найчастіше за замовчуванням встановлено російську або англійську.

Змінити мову інтерфейсу можна декількома способами. Давайте розглянемо, як змінити мову windows 8 кількома простими способами.

Розглянемо спочатку варіант, коли необхідний мовний пакет вже встановлено. Для того, щоб змінити мову інтерфейсу Windows 8 з встановленого за замовчуванням на необхідний, необхідно відкрити панель Charms, в якій натиснути кнопку «Параметри».

Кнопка має вигляд шестерінки. Далі на цій панелі потрібно натиснути «Зміна параметрів комп'ютера». На панелі параметрів потрібно вибрати «Час і мова» → «Регіон і мова».

У відкритій панелі є значок із плюсом «Додавання мови» У відкритій панелі є значок із плюсом «Додавання мови». Змінити мову інтерфейсу Windows 8 можна за допомогою додавання зі списку потрібну мову з меню «Додавання мови».

Наприклад, додається українську мову. Мова додасться тільки в розкладку клавіатури. Для того, щоб в Windows 8 змінити мову системи, необхідно повернутися в «Робочому столу» і на «Панелі управління» вибрати пункт «Мова».

У меню, українська мова видно як розкладка клавіатури У меню, українська мова видно як розкладка клавіатури. В меню української мови є справа підпункт «Параметри». Для того, щоб відбулася зміна мови в windows 8, потрібно у вікні вибрати «Завантажити та інсталювати мовний пакет».

Слід пам'ятати: для виконання даної операції потрібен підключений інтернет. Пакет скачується і встановлюється без участі користувача. По закінченню операції система оповіщає про успішне завершення процедури установки.

Змінити мову системи можна іншим способом: за допомогою скачування необхідного language-pack з офіційного сайту Майкрософт або стороннього сайту із подібним софтом. Для 32- і 64-розрядної версії існують свої установчі пакети. Пакет має розширення .cab.

  • Далі за допомогою клавіш Win + R викликається команда «Виконати»;
  • У вікні вводиться команда lpksetup;
  • Зміна мови інтерфейсу windows 8 триває вибором пункту «установка мов інтерфейсу», де потрібно вказати шлях до завантажити мовною пакету;
  • Підтвердити операцію за допомогою ОК, «Далі» і I accept.
  • Мовний пакет для windows 8 з перемиканням мови встановиться автоматично.

Для того, щоб в windows 8 перемикання мови спрацьовувало, мовної пакет необхідно застосувати Для того, щоб в windows 8 перемикання мови спрацьовувало, мовної пакет необхідно застосувати. Для цього потрібно:

  • В «Панелі управління» вибрати пункт «Додавання мови», а в ньому «Додаткові параметри».
  • У вікні вибирається встановлений мову зі списку доступних для зміни мов інтерфейсу.
  • Потім під списком слід вибрати посилання «Застосувати мовні параметри до екрану вітання, системним облікових записів і облікових записів користувачів».
  • Далі у вікні «Регіон» натиснути кнопку «Копіювати параметри».
  • У новому вікні «Параметри екрану і облікових записів користувачів» поставити галочку в розділі «Екран привітання та системні облікові записи» і підтвердити ОК.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: