Новости

Зміна теми робочого столу. Де скачати теми для windows

  1. Символ шрифту без згладжування і зі згладжуванням.
  2. Налаштування елементів оформлення Робочого столу

Щоб змінити тему Робочого столу, відкрити діалогове вікно Властивості: Екран і виберіть вкладку Теми. Потрібну тему можна вибрати в списку, що розкривається Тема. Цей список містить два основних стильових рішення: Класична і Windows XP. Тема Класична відповідає оформлення попередніх версій Windows. Тема Windows XP передбачає новий стиль оформлення. Про теми оформлення, що не входять в стандартну поставку Windows XP ми поговоримо окремо.

Застосування теми Робочого столу зазвичай не перешкоджає окремим зміни налаштувань оформлення. Це особливо справедливо для класичного стилю оформлення (при використанні стилю Windows XP можливі деякі обмеження).

Сукупність налаштувань, що описують стандартні елементи оформлення Робочого столу і вікон, розглядається як схема оформлення Робочого столу. Схема оформлення Робочого столу - це складова частина теми оформлення. Параметри схеми оформлення задаються на вкладці Оформлення діалогового вікна Властивості: Екран (Пуск - Налаштування - Панель управління - Екран). Доступні готових схем оформлення (список, що розкривається Колірна схема) залежить від поточного візуального стилю. Він задається темою або вибирається в списку Вікна і кнопки.

Зовнішній вигляд стандартні елементів інтерфейсу можна підібрати за смаком.

Деякі схеми оформлення зручні тільки для людей з хорошим зором. Для погано бачать є висококонтрастні схеми візуальний ефект (Високий контраст №1, Високий контраст №2, Контрастна біла і Контрастна чорна). Вони доступні тільки при класичному стилі оформлення. Для будь-якої з цих схем можна також змінити розмір шрифту. При цьому слід також пам'ятати про можливість регулювання яскравості і контрастності засобами настройки монітора.

Узгоджено змінити розміри екранних шрифтів в Windows XP можна на вкладці Оформлення діалогового вікна властивостей екрана. Для будь-якої схеми оформлення можна вибрати Звичайний шрифт, Великий шрифт або Величезний шрифт в списку Размер шрифта. Це дуже зручно при роботі з підвищеним дозволом екрану для компенсації зменшення розміру букв.

Альтернативний метод узгодженого зміни розмірів шрифтів більш складний. У діалоговому вікні властивостей екрана виберіть вкладку параметри і натисніть кнопку Додатково. У вікні властивостей відеосистеми можна вибрати розмір шрифту в списку Масштаб на вкладці Загальні. Якщо вибрати пункт Особливі параметри, то розмір шрифту можна змінити вручну у вікні Вибір масштабу. Новий масштаб можна задати в поле зі списком або перетягуючи ризики лінійки за допомогою миші.

В такий спосіб краще не користуватися. Деякі програми некоректно працюють з шрифтами при такому масштабування. Зміна розміру шрифту безпосередньо на вкладці Оформлення - більш надійний прийом.

Спеціальні настройки, що впливають на зовнішній вигляд і роботу операційної системи, можна задати за допомогою кнопки Ефекти. Включення графічних спецефектів може трохи знижувати швидкість роботи, але для сучасних комп'ютерів таке зниження незначне.

Серед доступних ефектів зверніть особливу увагу на метод згладжування екранних шрифтів. Ця установка викликає, мабуть, найбільше суперечок і думок. Суть справи в тому, що зображення знаків будуються як геометричні фігури, а на екрані відображаються як набори кольорових крапок (пікселів). Без згладжування черная буква на білому тлі зображається як група чорних крапок. Залежно від дозволу екрану, розміру знаків і гостроти зору, похилі лінії в знаках можуть сприйматися як ступінчасті (пилковидні). Це може дратувати і ускладнювати роботу.

Тому був придуманий прийом, що дозволяє підвищити якість візуального відображення символів. Граничні точки відображаються не чорними або білими, а різними відтінками сірого кольорів. Якщо проміжні тони підібрані правильно, то око не розрізняє окремі точки, але сприймає похилу лінію як рівну. В цьому і є суть згладжування.

Символ шрифту без згладжування і зі згладжуванням.

Згладжування шрифтів збільшує навантаження на процесор (За сучасними поняттями - ненабагато). Більш важливо, що екранне зображення після цього важко збільшувати і зменшувати. Якщо ви хочете «сфотографувати» зображення та потім щось ще з ним зробити, згладжування слід відключити. В іншому випадку при подальшій обробці зображення, швидше за все, стане розпливчастим.

З поширенням рідкокристалічних моніторів з'явився ще один метод згладжування, званий ClearType. Він спирається на апаратні особливості цих пристроїв. У них одному пікселю відповідає елементарний осередок матриці, що складається з трьох субпікселів - червоного, зеленого і синього. Субпікселі - це мініатюрні вертикальні смужки, зазвичай йдуть в зазначеному порядку. Метод ClearType використовує для згладжування похилій лінії НЕ піксель цілком, а окремі субпікселі. Завдяки цьому лінія може виглядати більш гладкою.

Практичні випробування цього методу не дають однозначних висновків. Багато хто вважає, що метод ClearType дає хороші результати і на електронно-променевих моніторах. Інші кажуть, що на рідкокристалічних моніторах картинка виглядає неохайно.

Звичайний метод згладжування в деяких випадках працює нечітко (по всій видимості, є якісь проблеми з його реалізацією в Windows XP). У цьому випадку метод ClearType може давати хороші результати навіть на електронно-променевому моніторі завдяки більш високій стабільності. На рідкокристалічному моніторі метод ClearType дасть неприйнятні результати, якщо порядок субпикселов в осередку матриці інший.

Загалом, самі перевірте, як змінюється картинка при включенні згладжування, і виберіть оптимальний режим на свій розсуд. І ще раз: не вмикайте згладжування, якщо хочете «сфотографувати» образ екрану і потім передати його на друк або на подальшу обробку.

Налаштування елементів оформлення Робочого столу

Змінити окремі елементи оформлення Робочого столу і вікон можна в діалоговому вікні Додаткове оформлення. Щоб відкрити його, натисніть вкладку Додатково на вкладці Оформлення в діалоговому вікні властивостей екрана. Вибравши елемент в списку Елемент, можна змінити його оформлення: задати колір, шрифт, товщину рамок або відстань між однорідними об'єктами.

Додаткові настройки виду Робочого столу доступні в діалоговому вікні Елементи робочого столу. Його можна відкрити, клацнувши на кнопці: Налаштування робочого столу на вкладці Робочий стіл в діалоговому вікні властивостей екрана. Прапорці на панелі Значки робочого столу керують показом на Робочому столі реквізитних значків. До реквізитний відносяться значки: Мій комп'ютер , Мої документи, Мережеве оточення і Internet Explorer. Для значків Мій комп'ютер, Мої документи, Мережеве оточення і Кошик (повна або порожня) можна вибрати зображення (кнопка Змінити значок). Відновити стандартний вигляд значка дозволяє кнопка Звичайний значок.

Система Windows XP передбачає, що основну частину часу Робочий стіл повинен бути порожнім. Вона дозволяє автоматично приховувати значки і ярлики, які давно не використовувалися. Непотрібні значки при цьому переміщаються в спеціальну папку. Очищення можна виконати за командою: Очистити робочий стіл або автоматично раз в два місяці.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: