Новости

монтування образів

Монтування - це операція, яка робить віртуальний образ диска доступним для використання. Якщо програма DAEMON Tools Ultra встановлена ​​на вашому ПК, то ви можете монтувати образи, двічі клікнувши по ним в провіднику. Однак для більш зручної роботи ми рекомендуємо вам монтувати образи через інтерфейс DAEMON Tools Ultra.

DAEMON Tools Ultra працює з усіма популярними типами віртуальних дисків. Повний список підтримуваних форматів можна знайти в статті Асоціація файлів . Також програма працює з ZIP, RAR і 7z архівами, починаючи з DAEMON Tools Ultra 2.4, 5.1 і 5.2 відповідно. З версією DAEMON Tools Ultra 5.4 ви також можете монтувати WIM архіви і DAA образи.

Для того щоб змонтувати образ з DAEMON Tools Ultra, клікніть кнопку Швидке монтування в головному вікні програми і виберіть потрібний образ в діалозі:

Для того щоб змонтувати образ з DAEMON Tools Ultra, клікніть кнопку Швидке монтування в головному вікні програми і виберіть потрібний образ в діалозі:

Натисніть кнопку Відкрити. DAEMON Tools Ultra автоматично створить віртуальний пристрій, так що вже через кілька миттєвостей образ буде готовий.

Додавати і монтувати також можна через вікно Образи. Натисніть на плитку Зберігати, клікніть правою кнопкою миші на каталог образів і виберіть Додати образи .... Також працює функція drag and drop: просто перетягніть у вікно каталогу образів DAEMON Tools Ultra файл образу з провідника, і він буде додано до списку.

Після додавання образів в каталог можна монтувати їх за допомогою контекстного меню образів : Знайдіть потрібний образ, відкрийте його контекстне меню і виберіть Монтувати. Або ж просто двічі клікніть по образу.

Також змонтувати образ можна за допомогою гаджета DAEMON Tools або агента DAEMON Tools Ultra .

І нарешті, монтувати образ можна за допомогою контекстного меню файлу образу в Провіднику.

Якщо образ захищений паролем, його не вийде змонтувати без пароля.

Можна налаштовувати опції монтування в DAEMON Tools Ultra за допомогою Просунутого монтування образів . Майстер монтування в розширеному режимі дозволяє отримати доступ до віртуальних або фізичний привід; також для віртуального - тип приводу (DT, SCSI або IDE), DVD-регіон, букву приводу або папку; а для фізичного приводу - пристрій, тип шини і пріоритет медіа. Щоб відкрити майстер Просунутого монтування, необхідно вибрати плитку Монтувати, а потім - Образ; або відкрити контекстне меню образу в Каталозі образів, і вибрати відповідну опцію; або вписати Просунуте монтування образів в рядок пошуку в головному меню.

Щоб демонтувати образ необхідно натиснути хрестик у іконки образу в області Швидкого монтування, або вибрати опцію Видалити в контекстному меню образу.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: