Новости

Створення віртуальних машин

До ромі використання режиму Windows XP Mode, ви можете створити за допомогою Virtual PC нові віртуальні машини і встановлювати на них різні операційні системи. Порядок створення віртуальної машини буде таким.

1. Запустіть програму Windows Virtual PC за допомогою меню Пуск. В результаті буде відкрита папка Віртуальні машини зі значками всіх наявних в системі віртуальних машин.

2. У вікні Віртуальні машини клацніть на кнопці Створити віртуальну машину.

3. У першому діалоговому вікні введіть ім'я машини і задайте шлях до збереження конфігураційного файлу (рис. 11.34).

Рис. 11.34. Перше вікно створення нової віртуальної машини

4. У наступному вікні вкажіть обсяг оперативної пам'яті для роботи віртуальної машини і зніміть при необхідності прапорець, який дозволяє використання віртуальної машиною здійснювати підключення до мережі комп'ютера.

5. Далі потрібно задати параметри жорсткого диска (рис. 11.35). Доступними параметрами.

Рис. 11.35. Параметри віртуального жорсткого диска

· Створити динамічно розширюваний віртуальний жорсткий диск. У цьому випадку розмір файлу віртуального жорсткого диска буде автоматично збільшуватися по мірі запису файлів на нього. У відповідних полях вкажіть ім'я і розташування файлу віртуального диска.

· Використовувати наявний віртуальний жорсткий диск. Натиснувши кнопку Огляд, ви можете підключити до віртуальної машини будь-який наявний віртуальний диск в форматі VHD.

· Створити віртуальний диск, використовуючи додаткові параметри. Вибирайте цей варіант при необхідності явно вказати максимальний розмір диска або створити різницевий диск.

6. Після натискання кнопки Створити нову віртуальна машина з'явиться у вікні Віртуальні машини.

7. Перед установкою операційної системи на віртуальну машину потрібно підключити до неї носій з дистрибутивом. Для цього у вікні Віртуальні машини виберіть машини, натисніть на панелі інструментів кнопку Параметри, виберіть параметр DVD-дисковод (рис. 11.36) і підключіть до машини фізичний DVD-привід або ISO-образ з дистрибутивом.

36) і підключіть до машини фізичний DVD-привід або ISO-образ з дистрибутивом

Рис. 11.36. Параметри DVD-дисковода віртуальної машини

8. Для запуску віртуальної машини двічі клацніть на її значку. Спочатку вступить в роботу віртуальний BIOS (ви можете при необхідності увійти в BIOS Setup за допомогою клавіші Delete), потім почнеться завантаження з DVD, який ми підключили заздалегідь.

9. Установка операційної системи виконується так само, як і на звичайний комп'ютер, а після цього слід встановити компоненти інтеграції, виконавши команду Сервіс → Встановити компоненти інтеграції.

Більш детальну інформацію про використання та налаштування віртуальних машин ви можете отримати в довідковій системі програми або скориставшись посиланнями на веб-сторінці www. microsoft. com / windows / virtual-pc .

Також може бути корисним:

  1. Робота з образами дисків у форматі VHD
  2. Створення диска відновлення системи і завантаження з нього
  3. Установка і настройка режиму Windows XP Mode
  4. Створення архівного образу системи
  5. Конвертація тому жорсткого диска в VHD-файл

Інші новини:

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: