Новости

Установка Windows 7 XP Mode

- 30.06.2011

XP Mode - це дійсно корисна функція, яка вирішує більшість проблем з запуском застарілих програм на Windows 7. Ще один плюс - з її допомогою можна вирішити проблеми з підтримкою застарілого обладнання, виробники якого лінуються писати драйвери під нові ОС. Особливо це актуально для користувачів 64-бітної Windows 7.


Системні вимоги XP Mode:

 1. У вас повинна бути встановлена ​​Windows 7 Professional, Максимальна або Enterprise. «Домашні» версії, на жаль, відпочивають.
 2. Процесор повинен підтримувати технології віртуалізації (Intel-VT або AMD-V). Перевірити свій процесор можна за допомогою крихітної програми SecurAble ( пряме посилання для скачування ).

Якщо у вас не встановлений Windows 7 SP1, бажано оновиться до установки XP Mode.

установка

 • Викачуємо дистрибутиви Windows Virtual PC і XP Mode:
  http://www.microsoft.com/windows/virtual-pc/download.aspx .
  Вибираємо систему, мову і тиснемо на кнопку DOWNLOAD в пунктах 2 і 3.
  Увага! Перед скачуванням вас попросять підтвердити справжність ОС!
 • Встановлюємо Virtual PC. Тут немає ніяких складнощів, так що відразу йдемо далі.
 • Запускаємо інсталятор XP Mode: - 30

  XP Mode (1)

 • Вибираємо шлях установки:

  XP Mode (2)

  Бажано установку виробляти в розділ з достатнім запасом вільного місця. Віртуальний жорсткий диск XP Mode буде динамічно розростатися під час встановлення програм (максимум до 120 Гб).

 • Відзначаємо «Запустити Windows XP Mode» і тиснемо Готово:

  XP Mode (3)

 • Приймаємо умови ліцензії:

  XP Mode (4)

 • Вибираємо папку установки віртуальної машини (краще залишити без змін) і задаємо пароль користувача гостьовий Windows XP:

  XP Mode (5)

 • Вибираємо параметри поновлення гостьовий Windows XP:

  XP Mode (6)

  Оновлення ставимо без коливань. Фактично Мікрософт дарує ліцензію на віртуальну Windows XP (так, буває і таке!).

 • Починаємо і закінчуємо установку:

  XP Mode (7)

  XP Mode (7)

  XP Mode (8)

Використання

 • Запуск Virtual PC здійснюється через меню Пуск -> Програми -> Windows Virtual PC або Папка користувача -> Віртуальні машини.
  На відміну від Virtual PC 2007 управління віртуальними машинами вбудовано в провідник.
 • Нарешті в Virtual PC додана підтримка USB. В меню віртуальної машини вибираємо пункт USB, зі списку пристроїв вибираємо потрібне, встановлюємо драйвер. В XP з цим немає проблем!
 • Щоб запустити програму в XP Mode, спочатку її треба встановити у віртуальній XP (Пуск -> Програми -> Windows Virtual PC -> Windows XP Mode).
 • Встановлені в віртуальної XP програми запускаються з Windows 7 (Пуск -> Програми -> Windows Virtual PC -> Програми Windows XP Mode) в режимі «прозорості». Виглядає це так, як ніби програма запущена в Сімці, тільки вікно програми відображається в стилі XP. Звичайно доступний і класичний варіант запуску з віртуальної системи.
 • Для запуску в XP Mode програм, встановлених в віртуальної XP за замовчуванням (наприклад IE6), необхідно перенести / скопіювати ярлик IE6 в папку C: \ Documents and Settings \ All Users \ Головне меню віртуальної XP. Після цього ярлик IE6 з'явиться в меню Windows 7 в папці Програми Windows XP Mode.
 • Деякі програми заборонені для запуску в XP Mode. Наприклад Pinball. Щоб прибрати заборону, у віртуальній XP відкриваємо редактор реєстру (regedit), переходимо в розділ
  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Virtual Machine \ VPCVAppExcludeList,
  шукаємо в списку параметр з ім'ям pinball.exe, після знаходження видаляємо. Перезавантажуємо віртуальну машину. Переносимо ярлик Pinball в C: \ Documents and Settings \ All Users \ Головне меню.
  На жаль запуск гри в XP Mode не порадував - найпростіша в плані графіки гра конкретно гальмувала. Мабуть проблеми з апаратним прискоренням нова версія Virtual PC успадкувала від своєї попередниці.

При підготовці матеріалу багато корисної інформації було взято з статті Dmitry Rudykh .

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: