Завантажити Free Virtual Piano - Віртуальне piano є безкоштовним забавним додатком, яке перетворює будь-який

Категорія програми в каталозі програм: "Мультимедіа"
Інший софт цієї підкатегорії "Композитори музики"
Категорія програми в   каталозі програм:   Мультимедіа   Інший софт цієї підкатегорії   Композитори музики   Опис: Віртуальне piano є безкоштовним забавним додатком, яке перетворює будь-який комп'ютер з ОС Windows в повнорозмірне фортепіано

Опис: Віртуальне piano є безкоштовним забавним додатком, яке перетворює будь-який комп'ютер з ОС Windows в повнорозмірне фортепіано. Програма допоможе вам робити веселі пісні, записувати їх, і зберігати їх в MP3 файли! Віртуальне фортепіано є безкоштовним програмним забезпеченням, яке дозволяє відтворювати і записувати пісні, моделюючи реальні фортепіано. Вона має дуже стильний інтерфейс, який показує гарне фортепіано з клавішами, які ви можете активізувати. Після деякого часу гри ви розумієте, що всі клавіші піаніно відображаються на клавіатурі, починаючи від 1 до m (від '1' до '9' і '0' на першому рядку, від 'q' до 'p' на другому рядку, від 'a' до 'l' на третьому рядку, від 'z' до 'm' на четвертому рядку). Крім того, якщо ви перебуваєте на обраної клавіші, то активізація клавіші пробілу дасть вам той же звук. Всі клавіші мають код, тому ви можете створити свої пісні легше. Віртуальне піаніно (Virtual Piano) дозволяє вам записувати все, що ви граєте і зберігати композицію локально, на жорсткому диску. Програма також дозволяє вам вибрати вхідний пристрій (якщо ви хочете записати що-небудь з мікрофона) і вихідну лінію. Для всіх типів користувачів, починаючи від любителів і до досвідчених людей, це програмне забезпечення є дуже кумедним! Якщо ви грали на піаніно раніше, то ми впевнені, що ви ніколи не пробували складати пісні прямо з клавіатури. Платформа ОС MS Windows XP, Windows Vista, Windows 7.Примітки:
- Види ліцензій: Freeware - безкоштовні програми, Shareware - умовно-безкоштовні, Детальніше...
- Цей сайт не надає посилання на завантаження (скачування) програмних продуктів. Завантаження програмного забезпечення можна на офіційних сайтах авторів і на офіційних веб-сайтах компаній розробників програмного забезпечення.
- Описи софта іноді включають комп'ютерний сленг: Ака, девайс, фрівар, хинт, фіча, наладонник, реліз, движок, GUI, ЖЖ, IMHO, IIRC, FAQ ... словник .
- Рекомендуємо: шахи грати з комп'ютером . Шашки безкоштовно без реєстрації . Дурень гра в карти .

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: