Новости

Kaspersky Virus Removal Tool 2010 - безкоштовний антивірус. Обговорення на LiveInternet - Російський Сервіс Онлайн-Щоденників

 1. Особливості роботи програми Kaspersky Virus Removal Tool 2010: Додати
 2. Установка Kaspersky Virus Removal Tool 2010
 3. Видалення Kaspersky Virus Removal Tool 2010
 4. Kaspersky Virus Removal Tool 2010: Додати настройка антивіруса, ручне лікування

Якщо у вас є підозри, що ваш комп'ютер заражений, і ви хочете швидко перевірити, і, якщо виникне необхідність, вилікувати ваш комп'ютер, то ви можете скористатися безкоштовним антивірусом Лабораторії Касперського - Kaspersky Virus Removal Tool 2010 року Якщо у вас є підозри, що ваш комп'ютер заражений, і ви хочете швидко перевірити, і, якщо виникне необхідність, вилікувати ваш комп'ютер, то ви можете скористатися безкоштовним антивірусом Лабораторії Касперського - Kaspersky Virus Removal Tool 2010 року.

Kaspersky Virus Removal Tool 2010 - Це безкоштовна програма, що здійснює комплексну перевірку і лікування зараженого комп'ютера від вірусів і всіх інших типів шкідливих програм. Завантажити Kaspersky Virus Removal Tool 2010 року Ви маєте на сайті лабораторії Касперського .

Переваги програми Kaspersky Virus Removal Tool 2010: Додати

 • Kaspersky Virus Removal Tool 2010 - Це безкоштовний антивірус
 • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс програми
 • Можливість установки програми на заражений комп'ютер (в тому числі - в безпечному режимі Windows)
 • Комплексна перевірка: пошук шкідливих програм з використанням антивірусних баз і евристичного аналізатора
 • Лікування заражених об'єктів
 • Збір інформації про систему і можливість ручного лікування за допомогою скриптів лікування (рекомендується використовувати тільки за рекомендацією Служби підтримки Лабораторії Касперського)

Kaspersky Virus Removal Tool 2010 можна використовувати спільно з встановленими антивірусними програмами як Лабораторії Касперського (крім Kaspersky Internet Security 2010/2011), так і сторонніх виробників Kaspersky Virus Removal Tool 2010 можна використовувати спільно з встановленими антивірусними програмами як Лабораторії Касперського (крім Kaspersky Internet Security 2010/2011), так і сторонніх виробників.

Особливості роботи програми Kaspersky Virus Removal Tool 2010: Додати

 • У програмі Kaspersky Virus Removal Tool 2010 відсутня опція Оновити бази
 • Щоб отримати програму з актуальних набором баз, виконайте наступні дії:
  1. видаліть раніше встановлену на комп'ютер програму Kaspersky Virus Removal Tool 2010
  2. скачайте з серверів Лабораторії Касперського нову версію програми Kaspersky Virus Removal Tool 2010
  3. встановіть нову версію програми на комп'ютер

Не рекомендується встановлювати одну версію програми Kaspersky Virus Removal Tool 2010 поверх іншої, це може привести до некоректної роботи всієї операційної системи Не рекомендується встановлювати одну версію програми Kaspersky Virus Removal Tool 2010 поверх іншої, це може привести до некоректної роботи всієї операційної системи.

 • В Kaspersky Virus Removal Tool 2010 дає змогу виконувати перевірки тільки на вимогу, програма не включає в себе перевірку в режимі реального часу (коли об'єкти перевіряються в момент відкриття або зміни)
 • Технічна підтримка програми Kaspersky Virus Removal Tool 2010 виявляється тільки на форумі Лабораторії Касперського
 • Kaspersky Virus Removal Tool 2010 не призначена для постійного захисту комп'ютера. Після закінчення лікування комп'ютера програма повинна бути видалена з жорсткого диска і замінена повноцінним антивірусом

Установка Kaspersky Virus Removal Tool 2010

Програма Kaspersky Virus Removal Tool 2010 року працює коректно тільки під обліковим записом користувача з правами адміністратора Програма Kaspersky Virus Removal Tool 2010 року працює коректно тільки під обліковим записом користувача з правами адміністратора.

Щоб встановити Kaspersky Virus Removal Tool 2010 виконано наступні дії:

 1. скачайте файл дистрибутива програми
 2. запустіть завантажений файл setup_ <номер збірки> _ <дата> _ <час> .exe (наприклад, setup_9.0.0.722_22.01.2010_10-04.exe)
 3. виберіть мову Русский
 4. у вікні Майстра установки натисніть на кнопку Далі
 5. ознайомтеся з ліцензійною угодою
 6. виберіть опцію Я приймаю умови угоди
 7. натисніть на кнопку Далі
 8. виберіть папку, в яку ви хочете встановити програму (натисніть на кнопку Огляд), або використовуйте папку за замовчуванням (C: \ Documents and settings \ <обліковий запис> \ desktop \ Virus Removal Tool)
 9. натисніть на кнопку Далі

Шлях до папки, в яку встановлюється Kaspersky Virus Removal Tool 2010 повинен містити тільки латинські символи, в зворотному випадку це може привести до непрацездатності програми Шлях до папки, в яку встановлюється Kaspersky Virus Removal Tool 2010 повинен містити тільки латинські символи, в зворотному випадку це може привести до непрацездатності програми.

Майстер установки скопіює необхідні файли на жорсткий диск і автоматично запустить Kaspersky Virus Removal Tool 2010 року.

Якщо у вас виникають проблеми зі встановленням або запуску програми, рекомендується встановити програму, перезагрузив комп'ютер в  безпечному режимі Якщо у вас виникають проблеми зі встановленням або запуску програми, рекомендується встановити програму, перезагрузив комп'ютер в безпечному режимі

Видалення Kaspersky Virus Removal Tool 2010

Щоб видалити Kaspersky Virus Removal Tool 2010 виконайте наступне:

Після першого перезавантаження Kaspersky Virus Removal Tool 2010 року буде видалений з вашого комп'ютера.

Цікаве по темі:

Kaspersky Virus Removal Tool 2010: Додати настройка антивіруса, ручне лікування

support.kaspersky.ru

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: