Новости

Сброc пароля користувача Windows

  1. Вибір джерела даних
  2. Як вибрати обліковий запис Windows
  3. Скидання пароля

Вибір джерела даних

Для скидання пароля звичайного облікового запису, програмі необхідно знати розташування двох файлів реєстру Windows: SAM і SYSTEM
Для скидання пароля звичайного облікового запису, програмі необхідно знати розташування двох файлів реєстру Windows: SAM і SYSTEM. Програма автоматично здійснює пошук всіх файлів, пропонуючи перші знайдені. Файли реєстру розташовані в каталозі% WINDIR% \ system32 \ config. Де% WINDIR% - робочий каталог Windows.
Якщо на попередньому кроці програми ви вибрали режим роботи з Active Directory, замість файлу реєстру SAM необхідно задати шлях до бази даних Active Directory. За замовчуванням, це каталог% WINDIR% \ NTDS. Повний шлях до бази даних в цьому випадку може виглядати наступним чином: C: \ Windows \ NTDS \ ntds.dit

Як вибрати обліковий запис Windows

Вибираємо обліковий запис Windows
Вибираємо обліковий запис Windows. У верхній частині екрану розташований список з обліковими записами вашого комп'ютера. Клацнувши на одній з них, можна побачити її атрибути. А саме: блокування чи обліковий запис або відключена, потрібно чи пароль, чи присутній історія паролів, чи є підказка про паролі та ін.

Скидання пароля

Для скидання пароля, залиште поле 'New password' порожнім і натисніть кнопку 'reset / change'
Для скидання пароля, залиште поле 'New password' порожнім і натисніть кнопку 'reset / change'. Зверніть увагу на додаткові опції. Обліковий запис не повинна бути заблокована або відключена, термін дії пароля не повинен бути закінчитися.
Крім того, якщо встановлено локальні або доменні політики паролів , Переконайтеся, що новий пароль відповідає вимогам довжини і складності, а також не збігається ні з одним з введених раніше (якщо присутній історія паролів). В іншому випадку, ви не зможете увійти в систему, навіть якщо скинете пароль.
Якщо ви міняєте пароль вбудованого Адміністратора в операційній системі Windows XP Home edition, а також в деяких редакціях Windows Vista, майте на увазі, що для того, щоб активувати обліковий запис вбудованого Адміністратора і увійти в систему під нею, а не під звичайним обліковим записом, необхідно завантажити систему в безпечному режимі. Для цього перед початком завантаження Windows, багаторазово натискайте клавішу F8 доти, поки не з'явиться текстовий діалог вибору способу завантаження, в якому виберіть пункт завантаження в безпечному режимі. Після цього обліковий запис вбудованого Адміністратора стане активною і можна буде їй скористатися.

На операційних системах Windows 8 і більше нових, для запуску безпечного режиму натисніть кнопку вимикання комп'ютера, а потім натисніть Shift на клавіатурі і виберіть пункт "Перезавантаження".

PS Не слід плутати обліковий запис з правами адміністратора і обліковий запис вбудованого Адміністратора. Пароль до останньої задається при початковій установці Windows.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: