Новости

8 незвичайних електронних магазинів з різних країн

  1. Whisky Blender
  2. Домашній доктор
  3. Tokokoo
  4. BlackSocks
  5. Front Porch
  6. Etsy
  7. Home Plus
  8. SomethingStore

[Responsivevoice_button voice = "Russian Female" buttontext = "Прослухати"]

Запуск будь-якого офлайн-магазину пов'язаний з масою фінансових витрат. Крім плати за оренду приміщення доводиться витрачати гроші на закупівлю обладнання, пошук персоналу, ліцензії, дозволи і масу інших речей. На відміну від офлайн-торгівлі, онлайн-магазин дозволяє скоротити розміри витрат на обслуговування. Незважаючи на те, що сьогодні для українських користувачів магазин в інтернеті, в першу чергу, асоціюється з продажем електроніки, одними лише мобільними пристроями їх асортимент давно не обмежується. Деякі підприємці примудряються займати традиційні офлайн-ніші і успішно освоювати новий прибутковий для себе ринок. Наша редакція вибрала приклади незвичайних, але дуже ефективних рішень в сфері онлайн-торгівлі.

Whisky Blender

Інтернет-сайт Whisky Blender - це повноцінна онлайн-винокурня, що займається виробництвом віскі. Крім замовлення міцного алкоголю, будь-який користувач може тут стати автором свого власного оригінального сорту шотландського віскі. Для цього достатньо вибрати основу для майбутнього напою, додати інгредієнти і скласти оригінальну назву. Всього через кілька днів користувач отримає поштою пляшку авторського віскі. Адміністрація окремо зазначає, що вони не ручаються за смак авторських напоїв.
Інтернет-сайт Whisky Blender - це повноцінна онлайн-винокурня, що займається виробництвом віскі

Домашній доктор

Американський лікар-терапевт Джей Паркінсон відкрив в мережі віртуальний прийом пацієнтів і дає професійні консультації в режимі он-лайн. За допомогою Skype доктор Паркінсон може вислухати скарги на здоров'я, порекомендувати курс лікування або, якщо його компетенції недостатньо для призначення терапії, настояти на поході в лікарню. Така консультація обходиться в середньому в 2 рази дешевше, ніж візит сімейного лікаря. Зі зрозумілих причин, послуга діє тільки в США.

Tokokoo

Мабуть, самий незвичайний інтернет-магазин в світі - це магазин Tokokoo. В його асортименті такий незвичайний продукт як ... інтернет-магазини. Якщо якийсь користувач хоче почати в мережі свою справу, він може сміливо приходити в Tokokoo і створювати власні торгові майданчики, прямо на розміщеному тут движку. Спочатку використання інструментарію абсолютно безкоштовно - коли торгівля пожвавиться, новоспечені комерсанти повинні заплатити певну суму за отримані послуги.

BlackSocks

Один з найбільших в світі онлайн-сервісів з торгівлі шкарпетками. Творці сайту пропонують своїм клієнтам купити річну передплату і регулярно отримувати пари нових шкарпеток, створених на заводі в Італії. Незважаючи на те, що таке бізнес-рішення може викликати посмішку, оборот цього магазину обчислюється десятками мільйонів доларів на рік.

Front Porch

Через соціальну мережу Front Porch користувачі, які живуть по сусідству, можуть виступати в ролі продавців і покупців свіжих продуктів. Хтось вирощує вдома або на дачі овочі, у кого-то є свіжі фрукти, а кому-то терміново потрібна свіжа вирізка - все це можна легко купити і продати один одному. Сервіс дуже корисний для жителів передмістя, оскільки дозволяє швидко розпродати свій товар сусідам.

Etsy

Онлайн-магазин Etsy допоможе вести торгівлю користувачам, які не готові відкрити свій бізнес заради невеликої кількості одиниць товару. Це - найбільша в світі майданчик з продажу власноруч виготовлених речей (handmade сьогодні дуже популярний). Магазин представляє собою торгову площадку, на якій творці виробів з усього світу торгують своїм асортиментом.

Home Plus

У метро південнокорейського Сеула вже кілька років діє мережа віртуальних супермаркетів Home Plus. Його філії на сьогоднішній день відкриті майже на кожній станції метрополітену, перетворюючи стіни і потяги в віртуальні вітрини. Станція метро буквально покрита фотографіями продуктів з цінниками. Сподобався товар можна купити на місці - досить відсканувати камерою смартфона QR-код і оформити замовлення у відповідній програмі. Товари зазвичай доставляють покупцю ще до того, як він приїде додому.

SomethingStore

Онлайн-магазин SomethingStore спеціалізується на продажу «кота в мішку». Всього за $ 10 користувач може купити ... щось. Випадковий товар вибирається з величезного пулу і потрапляє до покупця. У мішку доставки може виявитися мобільний телефон, настільна гра, гребінець, контейнер для продуктів або що-небудь ще. Дізнатися про вміст мішка можна тільки в момент його отримання. Незважаючи на такий формат, магазин функціонує вже кілька років і продовжує набирати популярність. Поки що торгівля ведеться тільки в США, але адміністрація вже не раз говорила про вихід на європейський ринок.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: