Новости

Алюмінієвий профіль - конструктивний матеріал для торгового обладнання

 1. Алюмінієвий профіль примененяется при виготовленні торгового обладнання:
 2. Вітрина з алюмінієвого профілю і її основні особливості:

ⓅАлюмініевий профіль - це легкий і довговічний конструктивний матеріал, що володіє високою стійкістю до дії на нього зовнішнього середовища, який широко застосовується в різних сферах народного господарства. Унікальні властивості алюмінію мають цілий ряд переваг перед багатьма матеріалами, що дозволяє використовувати його в якості конструктивного і декоративного елемента.

Унікальні властивості алюмінію мають цілий ряд переваг перед багатьма матеріалами, що дозволяє використовувати його в якості конструктивного і декоративного елемента

Алюмінієвий профіль примененяется при виготовленні торгового обладнання:

 1. Вітрини. Каркас вітрини являє собою алюмінієвий профіль заповнений склом, що дає можливість покупцеві розглядати товар з усіх ракурсів.
 2. Прилавок. Виріб, яке відноситься до торгового обладнання і є невід'ємною деталлю дизайну будь-якого торгового приміщення. Виготовляють прилавок з алюмінієвого профілю, який розрахований на заповнення його міцним склом, пластиком або ламінованим ДСП.
 3. Стелажі. Відносяться до невід'ємних атрибутів для багатьох підприємств торгової сфери. За своєю конструкцією стелажі мають різну конфігурацію і бувають пристінні, острівні, а також односторонні і двосторонні. Задня панель підбирається в залежності від групи товарів. Вона може бути гладкою, перфорованої, дзеркальної або сітчастою.
 4. Подіуми. Дані вироби застосовують для демонстрації великих за розміром товарів. Конструкція подіуму являє собою раму, виготовлену з алюмінієвого профілю, який наповнюють обтягнутим ковроліном ДСП.

Зараз не так просто знайти перевірену компанію, яка по справжньому піклуватися про якість продукції для своїх клієнтів. Тому варто скористатися каталогом передових компаній на сторінці: https://www.057.ua/catalog/10/subcat/165 .

Вітрина з алюмінієвого профілю і її основні особливості:

 • Сумісність профілів з різними системами;
 • Ідеальна якість профілю для вітрин з алюмінію повністю виключає будь-який виробничий брак (нерівності, щербини і шорсткості);
 • Анодируване покриття профілів дозволяє будь-якому торговому обладнанню служити довгий час, що позитивно відбивається на економії коштів. Порошкова фарба дозволяє надавати виробам різні колірні забарвлення, роблячи їх привабливими і можливістю підбирати під будь-який інтер'єр;
 • Міцні і не деформуються пази кріплення дають можливість багаторазово демонтувати профіль;
 • Унікальні властивості алюмінієвого профілю забезпечують необхідний баланс між надійною міцністю конструкцій і їх невеликою вагою;
 • Завдяки наявності регульованих ніжок в обладнанні, його можна добре адаптувати до нерівностей підлоги.

Успішна діяльність торгового підприємства багато в чому залежить від поставляються для вітрин комплектуючих деталей. Завдяки легкості переміщення і простоті збірки, будь-яке приміщення можна перетворити не вдаючись до допомоги фахівців. Підвищити інтерес покупців до різних груп товарів, можна завдяки використанню наступних комплектуючих:

 • Ґратчасті накопичувачі, кошики;
 • Декоративні власники на стінах;
 • Вішала, універсальні стійки, штендери та ін.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: