Новости

Вітрина - відмінний спосіб просування товару

  1. зовнішні вітрини
  2. Способи оформлення вітрини
  3. внутрішні вітрини

Найяскравіші вітрини в Москві - один із способів привернути покупця і помітно збільшити продажі. Від зовнішнього вигляду вітрини залежить, зайде чи в магазин покупець або пройде мимо. Грамотно оформлена вітрина сприяє просуванню товару.

зовнішні вітрини

Тип конструкції

- Відкрита вітрина. Конструкція зовні відкриває потенційному покупцеві вид на торгове приміщення.

- Закрита вітрина. Оснащена непрозорою задньою стінкою. Конструкція дозволяє зосередити увагу споживача на експозиції вітрини.

- Змішаний тип конструкції. Стінка частково відділяє вітрину від торгового залу.

Способи оформлення вітрини

- Товарна вітрина. Така вітрина являє собою каталог основного асортименту магазину.

- Сюжетна вітрина. Композиція, яку представляє вітрина, повинна нести в собі смислове навантаження, відповідну стилю торгового приміщення. Товар магазину не використовується при оформленні.

- Товарно-сюжетна вітрина. На ній представлено товар магазину, оформлений відповідно художньому задуму.

На ній представлено товар магазину, оформлений відповідно художньому задуму

Фото: cocoparisienne / pixabay.com / CC0 Public Domain

- Акційна вітрина заповнюється товарами, які беруть участь в акції. Оформляється для ознайомлення покупців зі знижками та спеціальними пропозиціями магазину.

Дизайн вітрини - важливий і відповідальний процес. Ще до початку декорування варто визначитися з тим, на що повинен звернути увагу потенційний покупець. Для задньої стінки закритих вітрин використовують повнокольоровий і широкоформатний друк плакатів, постерів, наклейок, відповідно до розмірів перегородки. Ще популярна світлова реклама на зовнішніх конструкціях. Світлові консолі в поєднанні з яскравими квітами, пластиком і драпірованої тканиною допоможуть зробити вітрину привабливою і такою, що запам'ятовується.

внутрішні вітрини

Вітрини та прилавки в Москві використовуються для оформлення продуктових магазинів. Для цього існують внутрішні конструкції. Залежно від призначення прилавки бувають заскленими, у вигляді стелажів, шаф та колон.

Залежно від призначення прилавки бувають заскленими, у вигляді стелажів, шаф та колон

Фото: pixel1 / pixabay.com / CC0 Public Domain

Швидкопсувні продукти розміщують у вітринах з холодильним обладнанням. Також існують прилавки з підігрівом для гарячої їжі.

Сьогодні популярністю користуються універсальні вітрини і прилавки, які складаються зі скла і алюмінієвого профілю. Використовують для різних видів товару. Подібне обладнання легко збирається і не втрачає товарного вигляду. Універсальні конструкції виготовляються як в ультрамодному дизайні, так і за стандартними проектам.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: