Сайт-візитка на МотоCMS

  1. Шаблон для магазину декору для дому
  2. Шаблон для сайту-візитки художника
  3. Шаблон для магазину керамічної плитки

Коли ми робимо сайти для наших клієнтів, часто виникає питання з подальшим супроводженням цього ресурсу. Одна справа, коли клієнт сам розуміє щось у роботі з сайтами, а зовсім інше, коли у клієнта немає ні найменшого уявлення, що робити далі.

Щоб не втратити таких клієнтів і зробити для них все в кращому вигляді, хорошою ідеєю будуть шаблони. Вже готові рішення для сайтів до яких в комплекті йде готова админка. У компанії MotoCMS.ru , Як раз такі шаблони. Адаменко має простий і зручний інтерфейс, з ним розбереться навіть недосвідчений користувач. Всі «фішки» є відразу, не потрібно встановлювати ніяких додаткових плагінів. Це для клієнтів особливо важливо - щоб все було просто.

використовуючи Flash шаблони можна швидко створювати відмінні зручні сайти. Ви вибираєте готовий шаблон, погоджуєте з клієнтом зміни, якщо вони потрібні. Потім, відредагувавши під клієнта шаблон, віддаєте готовий сайт і далі вже наповнення контентом замовник робить сам. Звичайно, до складних багатосторінкових сайтів така технологія підходить в меншій мірі, а ось для сайтів-візиток використовувати її можна дуже успішно.

Перевагою готових шаблонів і адмінки до них буде швидкість розробки сайтів і легкість супроводу їх потім. Крім цього, дизайн шаблонів дуже різноманітний, практично для всіх категорій бізнесу можна знайти готове рішення. Подивіться на декілька прикладів таких шаблонів.

Шаблон для магазину декору для дому

Шаблон для сайту-візитки художника

Шаблон для магазину керамічної плитки

Також зверніть увагу, що на сайту розробника можна вибрати будь-який шаблон і взяти його на безкоштовне тестування на 30 днів. За цей час є можливість внести всі зміни, узгодити їх з клієнтом і тільки потім купити шаблон. Для розробників це додатковий плюс. Компанія надає своїм клієнтам цілодобову технічну підтримку, так що на будь-яке питання можна знайти відповідь.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: