Сайт-візитка: особливості контенту і просування

Сайт-візитка - це невеликий за обсягом ресурс (5-10 сторінок), основним завданням якого є інформування цільової аудиторії про діяльність компанії, пропоновані товари або послуги Сайт-візитка - це невеликий за обсягом ресурс (5-10 сторінок), основним завданням якого є інформування цільової аудиторії про діяльність компанії, пропоновані товари або послуги. Замовити сайт на joomla або іншій платформі не складе труднощів. А коли сайт готовий, прийшов час наповнити його інформацією. Через обмеженість ресурсу необхідно ретельно підбирати контент.


Основні сторінки, які повинні бути присутніми на сайті-візитці:

  1. Головна. Цей розділ призначений для розміщення основної інформації про рід діяльності компанії: що виробляє або продає, які послуги надає. Не потрібно робити цей розділ великим, досить невеликий довідки з використанням конкретних цифр і результатів, що показують Ваше перевага.
  2. Контактна інформація. У цьому розділі вкажіть максимум контактів і даних, щоб будь-який відвідувач сайту знайшов зручний спосіб зв'язку з Вами: адреса, номер телефону, факс, електронну пошту. Не забудьте прикріпити схему проїзду і додаткову інформацію (як наприклад, наявність парковки). При бажанні тут можна зробити форму зворотного зв'язку.
  3. Товари та послуги. Тут Ви можете помістити фотографії товарів, зробивши до них докладні описи і вказавши ціни, або прайс-лист послуг, що надаються.
  4. Портфоліо. Цей розділ зазвичай присутній у компаній, що надають послуги. Він містить приклади виконаних робіт з фотографіями і відео.
  5. Відгуки. На цій сторінці розташовується інформація про партнерів, які співпрацюють з фірмою, або клієнтів, їх думки та відгуки про компанію.

Замовити сайт візитка

Це мінімальна інформація, яку містить сайт візитка на joomla або будь-який інший платформі Це мінімальна інформація, яку містить сайт візитка на joomla або будь-який інший платформі. Можна додавати і інші розділи, що забезпечують потреби Вашого сайту.
Невеликий текстовий контент візитки визначає особливості її просування. У пошукових системах невеликий сайт менш привабливий, ніж повноцінний сайт з великим об'ємом інформації. Саме тому на сайт-візитку додають розділи з корисними статтями і новинами, збільшуючи обсяг до 10-15 сторінок. Але цього все одно недостатньо, щоб просувати по високочастотним запитам, тому просування йде по середньочастотним і низькочастотних запитах в пошукових системах.
Чи використовує Ваш сайт візитка joomla або WordPress, на ній часто широко представлений контент у вигляді зображень і фотографій, що можна використовувати для просування в пошуку по картинці.
Оскільки невеликий сайт погано піддається SEO-оптимізації, доцільно спрямувати зусилля на просування бренду: впізнаваності, формування позитивного ставлення і довіри. Для цих цілей можна використовувати всілякі види реклами: створення профілів в соціальних мережах, контекстна реклама, додавання на сайт кнопок «мені подобається» і «поділитися», розміщення банерів на тематичних форумах і сайтах, анонсування проведення акцій, подій компанії і вихід нових продуктів в «Twitter» та інших соц. мережах.
З самого початку сайт-візитка замислювався як ресурс, який познайомить інтернет аудиторію з компанією або продуктом. Це варто враховувати при розміщенні контенту і просуванні такого сайту. Тому корисніше зосередитися на формуванні іміджу компанії, а не на пошукової оптимізації.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: