Новости

Анкета на візу в Польщу: як заповнити, бланк, зразок

  1. Бланк анкети на польську візу - де отримувати і заповнювати
  2. Як заповнювати анкету - загальні вимоги
  3. Зразок заповнення анкети на візу в Польщу

Анкета на візу в Польщу містить всього 36 питань і заповнюється за 10-15 хвилин. Але не варто розслаблятися: якщо в цьому документі будуть виявлені помилки, у видачі дозволу можуть відмовити.

Бланк анкети на польську візу - де отримувати і заповнювати

Подати запит на отримання візи можна в 3 інстанції - консульський відділ, візовий центр або турфірму.

Якщо ви вибрали польське консульство, бланк слід заповнювати в онлайн режимі на сайті https://secure.e-konsulat.gov.pl . При переході за адресою завантажиться сторінка, де система попросить вас вибрати своє офіційне представництво: то, в яке плануєте подати клопотання на отримання дозволу.

Будьте уважні! При неправильному зазначенні представництва ваші документи не приймуть.

Потім завантажиться сторінка з меню в лівій стороні. Система запропонує вам 2 варіанти анкет на візу в Польщу - для шенгенської та національної. І 2 дії з ними:

  1. Зареєструвати бланк;
  2. Заповнити.

Зареєструвати бланк;   Заповнити

Якщо ви вирішили подати документи в консульство, вибирайте реєстрацію. А якщо в візовий центр або турфірму - відразу заповнення. В останньому випадку необов'язково вносити інформацію в режимі онлайн. Можна роздрукувати бланк і зробити записи вручну.

Як заповнювати анкету - загальні вимоги

Через помилки вам відмовлять в отриманні дозволу, тому перш ніж починати заповнення анкети на візу в Польщу, ознайомтеся з наступними вимогами:

  • Відповідати на питання можна російською, англійською та польською мовами;
  • Всі відомості вказуються великими літерами;
  • Пункти 1, 2, 3, 4, 5, 6, 11, 13, 31 і 34 заповнюються строго латинськими буквами. Наприклад, слово «Москва» має бути написано так - MOSKVA.

Щоб заповнити анкету на польську візу відводиться лише одна година. Не встигнете, і вся інформація буде анульована. Краще заздалегідь підготувати всі документи і тримати їх під рукою, щоб не відволікатися на пошук потрібної інформації.

Зразок заповнення анкети на візу в Польщу

Хоч питання в анкеті і прості, деякі з них можуть ввести в ступор. Тому розглянемо, як заповнити анкету на візу в Польщу по пунктам:

1, 3. Напишіть прізвище та ім'я в точності як в закордонному паспорті.
2. Якщо ви змінили прізвище, напишіть попередню. Якщо немає - продублюйте верхній варіант.
4. Напишіть дату народження, але зверніть увагу, що всі дати в анкеті пишуться в іншому форматі - рік / місяць / число.
5, 6. У паспорті є графа під назвою «Місце народження». Перепишіть найменування зазначеного в ній населеного пункту. Наприклад, міста або села в п'ятий пункт, в шостий - країну.
7,8 і 9. Вкажіть своє справжнє громадянство, а в підпункті - громадянство, присвоєне при народженні, але тільки якщо воно відрізняється. У 8 і 9 пунктах поставте галочку поруч з вашим підлогою і сімейним станом.

10
10. Не обов'язковий. Заповнюється лише тоді, коли анкета реєструється на неповнолітню дитину.
11 пункт. Ідентифікаційний номер паспорта. Він складається з 14 цифр і є не у всіх, не спитайте з номером або серією.
12, 13, 14, 15 і 16. Вкажіть тип документа, серію і номер, дату видачі, термін дії та ким він виданий. Все строго як в документі.
17. Відкрийте сторінку з пропискою та реєстрацією і перепишіть латиницею свою домашню адресу. Тут же вкажіть діючий номер телефону, бажано мобільний. По ньому з вами зв'яжуться представники консульства, якщо виникнуть проблеми.
18. Якщо ви громадянин тієї держави, в якому заповнюєте бланк анкети на візу в Польщу, ставте галочку біля пункту «Ні». Якщо ж у вас інше громадянство, вкажіть вид на проживання, а також термін його дії.

19
19. Працюючі громадяни повинні були запросити довідку з роботи. З неї перепишіть назву професії або займаної посади, тільки англійською. Зразок: учитель - TEACHER, студент - STUDENT.
20. Заповніть дані про роботодавця: адреса, телефон. Щоб не помилитися в порядку записів, дивіться нижче вказаному зразок анкети на візу в Польщу.
21. Виберіть мету поїздки. Претендуєте на туристичну візу - «Туризм», за покупками - «Інші». В останньому випадку допишіть слово ZAKUPU.
22 і 23. Країна призначення і першого в'їзду одна і та ж - POLAND.
24 і 25. Запитувана вами кількість в'їздів і тривалість перебування. Якщо ви оформляєте дозвіл на одну поїздку, підрахуйте кількість днів, включаючи дні в'їзду і виїзду. На 3 місяці - напишіть цифру 30. На півроку / рік - 90.

26 і 27
26 і 27. Перепишіть дані з усіх віз, отриманих за найближчі 3 роки. Те ж і з дактилоскопії. Здавали відбитки пальців, вкажіть «ТАК» і дату здачі. Чи не здавали - «НІ».
28. Заповнюєте тільки для транзитного дозволу. Для всіх інших пропускаєте.
29 і 30. Дати в'їзду, виїзду. Остання підраховується так - дата в'їзду плюс число запитуваних років мінус один день.

31
31. Відомості про запросив особі. Якщо такого немає - про готелі, в якій зупиніться. Потрібна інформація - адреса, факс, телефон і електронна пошта.
32. Назва та адреса запрошує вас підприємства. Якщо такого немає, нічого вказувати не потрібно.

33
33. Напишіть, хто бере на себе всі пов'язані з поїздкою витрати. Якщо «Сам заявник», вкажіть кошти - «Готівка», «Картка». Якщо «Спонсор» - його прізвище і ім'я.

Пропустіть 34 і 35 пункти, якщо родичів з громадянством ЄС у вас немає. Останнє, що необхідно зробити, щоб заповнити анкету на польську візи - вказати місце і дату її заповнення.

Останнє, що необхідно зробити, щоб заповнити анкету на польську візи - вказати місце і дату її заповнення

Збережіть готовий і перевірений бланк. Він отримає унікальний номер і буде відправлений системою в вибране вами представництво. А потім роздрукуйте і розпишіться в трьох місцях. І не забудьте, що прийти на співбесіду потрібно з роздрукованим бланком анкети на візу в Польщу.

Відео: заповнення анкети

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: