Новости

Інформація про візу до Франції в Росії

 1. Повідомлення про захист особистої інформації Вступ
 2. Хто ми?
 3. Як ми збираємо інформацію про вас?
 4. Яку інформацію ми отримуємо від вас?
 5. Як використовується ваша інформація?
 6. У кого є доступ до вашої інформації?
 7. Ваш вибір.
 8. Ваші права.
 9. Як ви можете отримати доступ і оновити свою інформацію?
 10. Вживані заходи обережності для захисту від втрати, неправильного використання або зміни вашої інформації.
 11. профілювання
 12. Використання 'cookies'
 13. Посилання на інші веб-сайти
 14. Соціальні мережі.
 15. Контакти:

Повідомлення про захист особистої інформації

Вступ

У компанії ВІЕФ Уорлдвайд Холдінгс дотримуються практики захисту і шанобливого ставлення до особистої інформації.

Дане Повідомлення про захист особистої інформації ( "Повідомлення") роз'яснює як ВІЕФ Уорлдвайд Холдінгс Лтд і її дочірні компанії по всьому світу (рівнозначно по тексту "ВіЕфЕс Глобал" або "ми") обробляють персональні дані. Дане Повідомлення може бути застосовано до будь-якого веб-сайту, продукту, програмного забезпечення або послуги ВіЕфЕс Глобал, на які можна перейти за посиланням (спільно, наші "Послуги"). Іноді Послуга посилається на інше Повідомлення про захист особистої інформації, в якому будуть описані конкретні практики роботи цієї Послуги.

У міру необхідності ми можемо змінювати це Повідомлення, тому, будь ласка, періодично перевіряйте цю сторінку, щоб переконатися, що вас влаштовують ті чи інші зміни.

Дане Повідомлення було оновлено 27 березня 2018 р

Використовуючи наші послуги, ви погоджуєтеся на прийняття даного Повідомлення.

Якщо у вас є інші питання щодо даного Повідомлення про захист особистої інформації або наших практиках роботи, будь ласка, зв'яжіться з нашим Фахівцем із захисту даних або напишіть:

ТОВ «ВІЕФ Сервісес»

115162, г. Москва, ул. Шаболовка, д. 31, стр. 5.

Хто ми?

ВіЕфЕс Глобал є найбільшим в світі фахівцем з надання аутсорсингових і технологічних послуг для урядів і дипломатичних представництв по всьому світу. Ми уповноважені отримувати заяви на різні типи віз, дозволу і виїзні документи і виконувати адміністративні і позасудові завдання, пов'язані з цими заявами і цивільними послугами, для наших урядів клієнтів, що дозволяє їм повністю зосередитися на більш важливого завдання оцінки таких заявок. В силу надання послуг обробки заявок ВіЕфЕс Глобал виконує функції особи, який займається обробкою персональних даних, а відповідні дипломатичні представництва є Контролерами даних.

Дипломатичне представництво Франції (Контролер даних) є:

Генеральне консульство Франції в Москві

115127, г. Москва, Казанський провулок, буд.10

Як ми збираємо інформацію про вас?

Ми отримуємо інформацію про вас, коли ви використовуєте наш веб-сайт або використовуєте наші послуги, наприклад, коли ви подаєте заяву на отримання візи або використовуєте наші послуги з оформлення віз. Також ми можемо отримати інформацію з вторинних джерел, наприклад, при перевірці документа в рамках процесу подачі заяви на візу, якщо уряд клієнта попросить нас зробити це. У цьому випадку ми можемо зв'язатися, наприклад, з агентствами кредитної інформації, державними агентствами виявлення шахрайства, навчальними закладами, попередніми роботодавцями та іншими організаціями з метою отримання додаткової інформації.

Яку інформацію ми отримуємо від вас?

Ми збираємо інформацію, яка потрібна клієнтом уряду, щоб подати заяву на візу або надати запитувану послугу. Особиста інформація, яку ми збираємо, встановлюється урядом, яке надає візу, і залежить від того, на який тип візи ви подаєте.

Деякі приклади даних, які можуть бути зібрані:

Особисті дані: такі як ім'я, національний ідентифікаційний номер, громадянство, стать, дані вашого виїзного документа (наприклад, паспорт або інше посвідчення особи), адреса електронної пошти, номер телефону, поштову адресу, місце і дата народження.

Конфіденційні персональні дані: Релігійні переконання, сімейний стан, інформація, пов'язана зі здоров'ям, біометричні дані, такі як відбитки пальців, фотографії та ДНК-мазки.

Треті особи: діти, імена батьків, ім'я чоловіка (дружини), дані роботодавця, поручитель, адреса, за якою ви будете перебувати в пункті призначення.

Дані для зв'язку: контактні дані, адреси електронної пошти, номер мобільного телефону.

Платіжні дані: дані платіжної карти, дані банківського рахунку.

Дані електронних носіїв інформації: зображення, отримані системою відеоспостереження, відео і аудіо записи, дані cookies веб-сайту (див. Нижче).

Цей список не є вичерпним і варіюється в залежності від вимог клієнта уряду і послуг, які ви запитуєте у нас.

Якщо ви хочете знати точно, яка особиста інформація буде зібрана для вашої візи або виїзного документа, зверніться до нашому Фахівцю з Захисту даних або зв'яжіться з відповідним дипломатичним представництвом за вказаною вище адресою.

Як використовується ваша інформація?

ВіЕфЕс Глобал буде використовувати вашу особисту інформацію тільки для відповідного процесу подачі заяви на візу або надання вам додаткової послуги, яку ви запросили, наприклад, для кур'єрської доставки вашої візи на будинок.

Ми можемо використовувати вашу інформацію для:

 • Бронювання зустрічі з одним з наших візових співробітників в Візовому центрі (VAC);
 • Допомоги вам в оформленні візи або іншого виїзного документа;
 • Підтвердження того, що ви говорите про себе;
 • Надання вам можливості відслідковувати обробку вашої заяви;
 • Надання вам додаткових послуг, які ви запитуєте;
 • Виконання наших зобов'язань згідно з приписами від наших урядів-клієнтів;
 • Проведення процедур перевірки вашої заяви на отримання візи або виїзних документів;
 • Для запобігання злочину;
 • Для отримання ваших думок або коментарів щодо наданих нами послуг;
 • Для того, щоб відправити вам повідомлення, які ви запросили і які можуть вас зацікавити.

Як довго ми зберігаємо у себе ваші дані?

Ми регулярно перевіряємо наші періоди зберігання особистої інформації. Ми юридично зобов'язані зберігати деякі види інформації для виконання наших статутних зобов'язань (наприклад, рахунки відповідно до податкового законодавства). Ми будемо зберігати вашу особисту інформацію в наших системах тільки до тих пір, поки це необхідно для відповідної діяльності, як того вимагає наш уряд-клієнт, або поки це зазначено в будь-якому відповідному договорі, який ви з нами уклали.

У кого є доступ до вашої інформації?

Ми не будемо розкривати вашу особисту інформацію третім особам без вашої згоди. Ми можемо передавати вашу особисту інформацію компаніям, що належать ВіЕфЕс Глобал, в тих випадках, коли це необхідно для обробки ваших запитів або надання додаткової послуги, яку ви запросили, наприклад, якщо ви замовили послугу доставки виїзного документа або візи на будинок або в офіс, для проведення процедур перевірки або запобігання злочинам.

Ми не будемо передавати вашу інформацію третім особам в маркетингових цілях, якщо ви явно не дали вашу згоду. Ви можете відкликати цю згоду в будь-який час, оновивши налаштування свого облікового запису в режимі онлайн, якщо це може бути застосовано, або зверніться в наш Центр підтримки клієнтів, дані якого будуть вам надані при оформленні заяви.

Уповноважені органи:

При подачі заяви на візу або інший виїзний документ ваша особиста інформація буде відправлена ​​в іноземне дипломатичне представництво, яке представляє країну, для відвідування якої ви подаєте заяву на візу. Ця дипломатичне представництво може передавати вашу особисту інформацію у відповідні урядові, що регулюють або правоохоронні органи для попередження злочинності або тероризму.

Треті сторони з юридичних причин:

Ми передаємо особисту інформацію, коли вважаємо, що це необхідно, в наступних випадках:

для дотримання передбачених законом зобов'язань і відповіді на запити урядових органів, включаючи правоохоронні органи та інші державні органи, до яких можуть належати такі відповідні органи, що знаходяться за межами вашої країни проживання;

в разі злиття, продажу, реструктуризації, придбання, створення спільного підприємства, переуступки, передачі або іншого розпорядження всієї або будь-якої частини нашої організації, активів або акцій (в тому числі в зв'язку з банкрутством або аналогічними процедурами);

для захисту наших прав, користувачів, систем і Послуг.

Незалежні постачальники послуг, що працюють від нашого імені:

Ми можемо передавати вашу інформацію нашим стороннім постачальникам послуг, субпідрядникам, агентам і іншим пов'язаним з ними організаціям для виконання завдань і надання вам послуг від нашого імені (наприклад, для обробки платежів або доставки вашої візи кур'єром). У той же час, коли ми використовуємо сторонніх постачальників послуг, ми розкриваємо тільки особисту інформацію, яка необхідна для доставки послуги, і у нас є договір, який вимагає від них захисту вашої інформації та заборону на її використання для цілей власного прямого маркетингу. Хочемо вас запевнити, що ми не розкриваємо вашу інформацію третім сторонам поза мережею ВіЕфЕс Глобал для її використання в цілях прямого маркетингу, за винятком випадків, якщо ви не дали нам на це дозвіл.

Незалежні постачальники продуктів, з якими ми співпрацюємо:

Ми тісно співпрацюємо з невеликим числом сторонніх постачальників продуктів, щоб запропонувати вам ряд якісних і надійних послуг, розроблених для надання вам найкращої практики обробки заявок. Наприклад, коли ви платите за заяву на оформлення візи, нам потрібен спосіб обробки цього платежу. Відповідний сторонній постачальник буде використовувати ваші дані для обробки ваших платежів і виконання своїх зобов'язань, що випливають з будь-яких чинних законів. У деяких випадках вони будуть діяти як Контролер даних вашої інформації, і тому ми радимо вам прочитати їх Повідомлення про захист особистої інформації. Потім ці незалежні постачальники послуг передають вашу інформацію нам, і ми згодом будемо використовувати її відповідно до цього Повідомленням про захист особистої інформації.

Передача вашої інформації в інші країни:

В рамках послуг, пропонованих вам через цей веб-сайт або в Візовому центрі, інформація, яку ви надаєте нам, в більшості випадків буде передаватися в інші країни. Це пов'язано з тим, що при подачі заяви на візу або інший виїзний документ ваша особиста інформація буде відправлена ​​в іноземне дипломатичне представництво, яке представляє країну, для відвідування якої ви подаєте заяву на візу. У цих країнах можуть бути відмінні від вашої країни або ЄС закони про захист інформації. Як частина процесу подачі заяви на отримання візи ми будемо запитувати вашу згоду на передачу вашої особистої інформації в інші країни, навіть якщо вона є невід'ємною частиною процесу подачі заяви, ми зобов'язані за законом запросити ваше дозвіл на передачу вашої особистої інформації.

Ми можемо передавати вашу особисту інформацію всередині компанії ВіЕфЕс Глобал в один з наших центрів обробки даних в Великобританії, Канаді, Німеччині, Індії або Росії в залежності від того, в якій країні ви перебуваєте і в яку країну подаєте заяву на візу. Якщо ми передаємо особисту інформацію всередині ВіЕфЕс Глобал з однієї країни в іншу країну, де закони про захист даних можуть не надавати такий же рівень захисту особистої інформації, як у вашій країні, то ми вживаємо заходів для забезпечення належного рівня захисту особистих даних. Іншими словами, ваші права і захист інформації залишаються на тому ж рівні. Наприклад, ми використовуємо договірні положення, схвалені Європейською комісією, і інші заходи, спрямовані на забезпечення одержувачами захисту вашої особистої інформації.

Якщо ви хочете дізнатися більше про наші методи передачі даних, зверніться до нашого Фахівцю з Захисту даних.

Ваш вибір.

Ви маєте право відкликати свою згоду, яке ви дали нам раніше для обробки ваших даних. Однак, якщо ви зробите це, то ми не зможемо продовжити обробку вашої заяви на отримання візи.

Ми не будемо зв'язуватися з вами в маркетингових цілях по електронній пошті, телефону або за допомогою СМС-повідомлень, якщо ви не дали нам на це попереднього дозволу. Ви можете змінити свою думку в будь-який час і не отримувати в подальшому маркетингову інформацію, звернувшись в наш Центр підтримки клієнтів або, при необхідності, оновивши налаштування свого облікового запису в режимі онлайн.

Ваші права.

Відповідно до закону у вас є певні права щодо того, як обробляється ваша особиста інформація. Ці права включають в себе:

 1. Право на отримання інформації про те, як використовується ваша особиста інформація.
 2. Право доступу до вашої особистої інформації.
 3. Право на виправлення, якщо ваша особиста інформація невірна.
 4. Право на видалення вашої особистої інформації (якщо це дозволяє закон).
 5. Право обмежити обробку вашої особистої інформації.
 6. Право на переносимість даних.
 7. Право заперечувати проти того, як використовується ваша особиста інформація.
 8. Права щодо автоматизованого прийняття рішень і профілювання.
 9. Право відкликати свою згоду.

Якщо ви вважаєте, що ваша особиста інформація була оброблена неправильно або у вас є скарга на те, як обробляється ваша особиста інформація, ви маєте право подати скаргу.

Ви можете подати скаргу нашому Фахівцю з Захисту даних або безпосередньо до відповідного дипломатичного представництва або в Орган із захисту даних в вашій країні або в будь-якій країні в ЄС, виклавши вашу точку зору на те, як ваші права могли бути порушені обробкою даних, що виконується ВіЕфЕс Глобал.

Контрольний орган ВіЕфЕс Глобал в ЄС:

Управління Комісара з інформації
Вікліф-Хауз, Вотер Лейн,
Уілмслоу, Чешир,
SK9 5AF, Сполучене Королівство.

Телефон: + 44 (0) 1625 545 745

Електронна пошта: https://ico.org.uk/global/contact-us/

Як ви можете отримати доступ і оновити свою інформацію?

Ви маєте право запросити копію зберігається про вас в ВіЕфЕс Глобал інформації. Якщо ви робите запит на доступ до вашої особистої інформації, ми будемо раді виконати його, дотримуючись будь-які відповідні законодавчі вимоги і винятки, включаючи процедури перевірки особистості. Перш ніж надати вам дані, ми попросимо надати вас при собі посвідчення особи і необхідну інформацію про ваших взаєминах з нами, щоб ми могли знайти будь-які відповідні дані. Ми також можемо стягувати з вас плату за надання вам копії ваших даних (крім випадків, коли це заборонено місцевим законодавством).

Для нас важлива точність вашої інформації. У деяких юрисдикціях ви маєте право виправити або змінити вашу особисту інформацію, якщо вона не точна або потребує оновлення. Ви також маєте право вимагати видалення вашої особистої інформації; проте це не завжди можливо через юридичних вимог, інших зобов'язань і факторів.

Ми працюємо над способами, які полегшать вам перегляд і виправлення інформації про вас, яку ми зберігаємо. При цьому, якщо вам потрібна копія зберігається у нас інформації, або якщо ви змінюєте адресу електронної пошти або будь-яка інша інформація, яку ми зберігаємо, є неточною або застарілою, зверніться в наш Центр підтримки клієнтів, напишіть в наш місцевий офіс, зазначений в початку цього повідомлення про захист особистої інформації, або надішліть листа електронною поштою нашому Фахівцю з Захисту даних .

Вживані заходи обережності для захисту від втрати, неправильного використання або зміни вашої інформації.

Коли ви передаєте нам особисту інформацію, ми вживаємо заходів для забезпечення безпечного поводження з нею. Будь-які конфіденційні персональні дані (наприклад, дані кредитної або дебетової картки) шифруються і захищаються. На наших сайтах, коли ви знаходитесь на захищеній сторінці, на панелі адрес більшості веб-браузерів з'явиться значок блокування Коли ви передаєте нам особисту інформацію, ми вживаємо заходів для забезпечення безпечного поводження з нею . Це означає, що передача інформації з вашого браузера на наші веб-сервери зашифрована, щоб забезпечити її безпеку.

Неконфіденційні персональні дані (Вашу електронну адресу електронної пошти і т. Д.) Зазвичай передаються через Інтернет, і при цьому ніколи неможливо гарантувати безпеку на 100%. В результаті, в той час як ми прагнемо захистити вашу особисту інформацію, ми не можемо гарантувати безпеку будь-якої інформації, яку ви нам передаєте, і таким чином ви робите це на свій страх і ризик. Отримавши вашу інформацію, ми докладаємо всіх зусиль для забезпечення її безпеки в наших системах. Наприклад, коли ви налаштовуєте аккаунт, коли ви бронюєте зустріч в Візовому центрі, ви несете відповідальність за конфіденційність пароля облікового запису, і ми просимо вас не передавати свій пароль кому-небудь.

профілювання

Профілювання - це будь-яка форма автоматичної обробки особистої інформації для аналізу або прогнозування поведінки. Ми не займаємося цим.

Використання 'cookies'

Як і на багатьох інших веб-сайтах, веб-сайт ВіЕфЕс Глобал використовує cookies. Файли «Cookies» - це невеликі фрагменти інформації, відправлені організацією на ваш комп'ютер і зберігаються на вашому жорсткому диску, щоб цей веб-сайт дізнавався вас при відвідуванні. У цих файлах збирається статистична інформація про ваших діях і шаблонах перегляду, і ідентифікація вас як окремої людини не відбувається. Наприклад, ми використовуємо файли cookies для зберігання налаштувань вашого кращого мови. Це допомагає нам поліпшити наш веб-сайт і забезпечити більш персоналізоване надання послуг.

Можна відключити файли cookies в настройках браузера. Для отримання додаткової інформації про те, як відключити файли cookies на вашому комп'ютері, подивіться наше повне Повідомлення про cookies. Відключення файлів cookies може привести до втрати функціональності при використанні нашого веб-сайту.

Посилання на інші веб-сайти

Наш сайт може містити посилання на інші веб-сайти, якими керують інші організації. Це Повідомлення про захист особистої інформації поширюється тільки на наш веб-сайт, тому ми рекомендуємо вам ознайомитися із заявами про конфіденційність на інших сайтах, які ви відвідуєте. Ми не несемо відповідальності за політику і практику інших сайтів, навіть якщо ви звертаєтеся до них через посилання з нашого сайту.

Крім того, якщо ви перейшли на наш сайт за посиланням зі стороннього сайту, ми не можемо нести відповідальність за політику конфіденційності та дії власників і операторів цього стороннього сайту і рекомендуємо вам перевірити відповідне Повідомлення цього стороннього сайту.

Соціальні мережі.

Деякі з наших Послуг можуть включати в себе функції соціальної мережі, такі як кнопка Facebook «Подобається» і віджети, кнопки «Поділитися» і інтерактивні міні-програми. Ці служби можуть збирати таку інформацію як веб-сторінки, які ви відвідали, і IP-адреси, а також встановлювати файли cookies, щоб дозволити функцій працювати належним чином. Ми не несемо відповідальності за безпеку або конфіденційність будь-якої інформації, зібраної цими третіми особами. Ви повинні ознайомитися з заявою про конфіденційність або політиками, застосовуваними сторонніми послугами, до яких ви підключаєтеся, використовуєте або отримуєте доступ. Якщо ви не хочете, щоб ваша особиста інформація передавалася провайдеру вашого облікового запису в соціальних мережах або іншими користувачам соціальних мереж, будь ласка, не підключайте свою обліковий запис в соціальних мережах до свого облікового запису Послуг і не беріть участи в обміні інформації по Послуг в соціальних мережах.

Контакти:

Ми розуміємо, що у вас можуть виникнути питання щодо цього Заяви або про нашу практиці з приводу особистої інформації. З усіх питань прохання звертатися за наступними адресами:

Спеціаліст із захисту даних ВіЕфЕс Глобал Груп:

Електронна пошта:
[email protected]
Адреса:
Кому: Фахівцю із захисту даних Group
ВІЕФ Сервісіз ЮКей Лімітед,
3-й поверх,
Вілсон-Стріт 66,
Лондон,
EC2A 2BT
Сполучене Королівство

Як ми збираємо інформацію про вас?
Яку інформацію ми отримуємо від вас?
Як використовується ваша інформація?
У кого є доступ до вашої інформації?
Як ви можете отримати доступ і оновити свою інформацію?
Як ми збираємо інформацію про вас?
Яку інформацію ми отримуємо від вас?
Як використовується ваша інформація?
Як довго ми зберігаємо у себе ваші дані?
У кого є доступ до вашої інформації?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: