Новости

Огляд утиліт для установки і видалення додатків. Частина 1.


Содержаніе1Click Add n Remove 1.5

Офіційний сайт: www.securepcsolutions.com
Розмір: 3946 КБ
Ціна: 29.95 $

Робоче вікно 1Click Add n Remove

Установка і видалення великої кількості програмного забезпечення при роботі з операційними системами Windows не проходить безслідно. Згодом в реєстрі накопичується безліч невикористовуваних гілок, записів, що знижує швидкість роботи системи. Крім того, на жорсткому диску зберігаються залишки видалених програм, що призводить до зменшення вільного місця, до уповільнення відкриття деяких папок. Один із способів дотримання відносного порядку в системі полягає у використанні спеціальних утиліт, що дозволяють більш коректно встановлювати і видаляти програмне забезпечення, ніж при використанні стандартних інструментів системи.

1Click Add n Remove дозволяє повністю видаляти залишки непотрібного програмного забезпечення, а також виробляє коректну інсталяцію нових додатків в системі. Список встановлених програм виявляється повніше, ніж під час перегляду стандартним інструментом Windows. Всі додатки діляться на три категорії, суть яких зводиться до наступного:

  • ви можете без проблем видалити програму
  • видалення може викликати проблеми
  • процес запущений, видалення неможливо

Кожну програму, що входить в список встановлених додатків, можна видалити звичайним способом, а якщо це не допомагає, то виконати її примусове знищення. За допомогою виклику властивостей елемента списку можна дізнатися домашню адресу виробника продукту, версію, адреса оновлення, а також команду, за допомогою якої програма повинна вилучатися із системи. Ви можете вручну додавати нові елементи в список встановлених додатків, а також редагувати вже існуючі пункти. Якщо ви переглядаєте список запущених процесів, то вам пропонується їх знищення замість традиційного видалення додатків.

За допомогою кнопки Select ви можете переключитися на перегляд списку автоматичного завантаження програм під час старту системи. Будь-який з елементів списку можна або видалити, або заблокувати.

1Click Add n Remove дозволяє приховувати будь-які елементи Головного Меню Windows. Ви відкриваєте простий редактор, помечаете необхідні елементи і ховаєте їх від сторонніх очей.

Програма недарма має назву, що обіцяє виконання операцій за допомогою одного клацання кнопкою миші. У правій частині рядка статусу розташована кнопка виклику Майстра установки і видалення програм.

Майстер установки і видалення програм 1Click Add n Remove

Вам задається питання про те, яку операцію ви збираєтеся зробити. Якщо ви плануєте видалити один з додатків в системі, то вибір відповідного пункту переводить Майстер в режим навігації по Головному Меню. Ви вказуєте необхідний пункт, який відповідав за виклик видаляється додатки, після чого програма автоматично здійснює всі процедури.

Якщо ж ви збираєтеся встановити програмний продукт, але вам треба вказати виконуваний файл на жорсткому диску, після чого управління передається установчого модулю пакета. Після закінчення всіх процедур, управління повертається до 1Click Add n Remove.

Ви можете здійснювати пошук додатків, встановлених в системі, вводячи запит у вигляді рядка тексту. Кнопка Search починає пошук і здійснює перемикання між знайденими елементами. Програма дозволяє створювати детальний звіт в форматі HTML про всі встановлені в системі додатках.

1Click Add n Remove - простий інструмент, призначений для виконання основних операцій по установці і видаленню додатків.

До змісту Absolute Uninstaller 2.0

Офіційний сайт: www.glarysoft.com
Розмір: 2002 КБ
Ціна: 29.95 $

Робоче вікно Absolute Uninstaller

Absolute Uninstaller багато в чому схожий на штатний компонент Windows, призначений для установки і видалення додатків. Однак сторонній продукт володіє деякими додатковими сервісними функціями. Програма має російську мову інтерфейсу, втім це викликає безліч проблем в роботі, так як велика кількість текстової інформації постає в нечитабельному вигляді.

Absolute Uninstaller дозволяє видаляти програми в пакетному режимі. Після натискання кнопки «Масове видалення» ви можете помітити будь-яке число елементів списку і запустити процедуру за допомогою кнопки «Видалення зазначених програм». Зміни, що відбулися під час видалення додатків, можна зберегти в REG-файл. Крім того, допустима і зворотна операція - відновлення змін з аналогічних файлів.

До складу Absolute Uninstaller входить кілька додаткових утиліт. За допомогою Registry Repair ви можете проводити аналіз реєстру з метою знаходження помилок. Перед тим, як почати їх виправлення, ви можете вручну виключити зі списку деякі знайдені записи. Друга утиліта здійснює очистку жорсткого диска від зайвих файлів. Вам пропонується великий список типів файлів, найчастіше представляють собою сміття. Ви можете включати і виключати з обробки будь-які його елементи. Крім того, вам надається можливість додаткового вказівки папок виключення і примусового очищення. За замовчуванням другий список порожній. Вибравши необхідні в очищенні розділи жорстких дисків, можна запускати процедуру пошуку і знищення сміття.

Третя утиліта дозволяє управляти списком автоматичного завантаження додатків під час старту системи. Ви можете приховувати елементи списку, вручну додавати нові додатки, змінювати властивості поточних програм.

Absolute Uninstaller - компактна, зручна програма для видалення додатків, для очищення жорсткого диска і реєстру. Серйозні проблеми з російською мовою помітно ускладнюють роботу з програмою.

До змісту Add / Remove Manager 1.2

Офіційний сайт: www.singerscreations.com
Розмір: 851 КБ
Ціна: безкоштовний

Робоче вікно Add / Remove Manager

Add / Remove Manager - примітивна безкоштовна утиліта, призначена для видалення додатків з системи. Ви можете здійснювати дану процедуру двома способами. По-перше, продукт може бути видалений з системи стандартним шляхом, який доступний також всередині штатного інструменту операційної системи Windows. Для того, щоб задіяти механізм видалення, необхідно натиснути кнопку Uninstall Prorgam. Другий спосіб може стати в нагоді в тих випадках, коли програма не може бути видалена попереднім методом. Вам залишається лише позбутися її присутності в списку встановлених в системі продуктів. Поставте галочки для все зайві елементи і виберіть пункт Remove Selected Programs.

Залишається лише відповісти на одне просте запитання - навіщо пишуться подібні програми? З одного боку, перефразовуючи відому російську приказку, можна сказати, що дарованої програмі в вікна не дивляться. Дійсно, ціна більшості аналогічних продуктів перевищує нульову позначку, що не викликає захоплення у тих, хто звик рахувати гроші у власній кишені. Програми, на зразок Add / Remove Manager, мають право на існування з єдиною обмовкою - ви будете використовувати їх до тих пір, поки випадково або навмисне не натрапите на кращий продукт. Це нескладно, благо серед програм, призначених для установки і видалення додатків, чимало гідних прикладів.

До змісту Add / Remove Plus! 4.1

Офіційний сайт: www.innovatools.com
Розмір: 839 КБ
Ціна: 19.95 $

Робоче вікно Add / Remove Plus!

Add / Remove Plus! є заміною стандартної панелі установки і видалення програм Windows. Назва програмного продукту і заголовок ярлика запуску додатка підібрані з тонким розрахунком. «Add / Remove Plus!» Дуже нагадує раритетний пакет поліпшень систем Windows 9x під назвою Microsoft Plus !. За логікою, у користувача виникає паралель з Add / Remove Plus !, який повинен поліпшити процес установки і видалення додатків. Ярлик запуску програми і зовсім має заголовок «Uninstall Programs», недвозначно натякаючи, що видалення додатків тепер потрібно здійснювати за допомогою альтернативного інструменту.

Всі встановлені в системі програми відображаються всередині робочого вікна Add / Remove Plus !. Ви можете перемикати режими відображення списку, змінюючи розмір піктограм, додаючи детальну інформацію по кожному пункту. Ліва бічна панель носить, скоріше, декоративний характер, так як в ній знаходиться лише рядок пошуку встановлених програм, а також інформація про поточний елемент списку. Вам лише повідомляється про те, чи можна видалити програму стандартним способом.

Ознайомитися з усіма доступними операціями над елементами списку можна, викликавши контекстне меню, а також, окинувши поглядом панель інструментів Add / Remove Plus !. Крім стандартного видалення додатків з системи, ви можете просто виключати їх поточного списку. Інформація про кожного його елементі може зберігатися в файл, а також друкуватися на принтері.

Add / Remove Plus! - дуже проста утиліта, призначена для видалення додатків, що приносить мінімум додаткових функцій в порівнянні зі штатним інструментом операційної системи Windows.

До змісту Advanced Uninstaller PRO 2006 7.5

Офіційний сайт: www.innovative-sol.com
Розмір: 15758 КБ
Ціна: 39.00 $

Робоче вікно Advanced Uninstaller PRO 2006

Advanced Uninstaller PRO - складний, багатофункціональний програмний комплекс, за допомогою якого можна виконувати різні операції, пов'язані з оптимізацією системи. Втім, виходячи з назви продукту, може зробити висновок, що його початкова задача - видалення непотрібного програмного забезпечення.

Основні інструменти програми зосереджені в лівій бічній панелі. Всі функції мають угруповання за сферами їх застосування, що дублюється в головному меню програми. Якщо ви наведете вказівник миші на будь-який з пунктів бічній панелі, то з'явиться спливаюче вікно з описом роботи поточної функції. Треба зауважити, що подібні замітки носять аж ніяк не формальний характер, і якщо ви добре знайомі з англійською мовою, то можна досить швидко розібратися в програмі, зрозуміти призначення всіх елементів списку. Програма переведена на безліч мов світу, але серед воістину вавилонського стовпотворіння, відсутній наш з вами російську мову.

Список основних функцій відкриває інструмент видалення додатків з системи. Всі встановлені програми відображаються за замовчуванням лінійним списком з використанням великих піктограм. Ви можете перемикати стилі відображення списку, управління якими багато в чому нагадує роботу в Провіднику. Виділивши кілька додатків, можна видалити їх звичайним способом, а також включити примусове стирання всіх згадувань про встановлені модулях.

Advanced Uninstaller PRO містить інструмент Drag & Drop Uninstall, який викликає діалогове вікно із зображенням великого кошика. Ви можете включити режим його відображення поверх всіх вікон. Якщо ви перенесете виконуваний модуль будь-якої програми або її ярлик на зображення кошика, то вам буде запропоновано коректно видалити додаток з системи. У разі перенесення файлів інших типів або цілих папок, надійде пропозиція про стандартний видаленні даних з жорсткого диска.

Advanced Uninstaller PRO дозволяє запускати монітор спостереження за всіма установками програмного забезпечення в системі. Якщо ви запускаєте інсталяцію будь-якої програми шляхом виклику пункту Monitor Installation, то програма автоматично створює резервну копію всіх змінюваних гілок реєстру, а також запам'ятовує всі зміни на жорсткому диску. Крім того, програма може перехоплювати запуск великої кількості типів файлів, які здатні виявитися модулями запуску установки додатків. Наприклад, файли setup.exe, appinst.exe, startup.exe найчастіше запускають установку програмного забезпечення.

Якщо настройки встановлюваних додатків зберігаються в файлах з розширенням INI, то монітор може також відстежувати їх зміни. За замовчуванням, програма стежить за папкою, в якій встановлена ​​операційна система Windows, але ви можете вказувати додаткові каталоги.

Всі встановлені після запуску монітора програми відображаються в окремому списку, з яким можна ознайомитися під час виклику інструментів видалення або відновлення окремих додатків. По кожному пункту списку можна подивитися докладний звіт, який створюється під час установки програми. Його видалення через монітор не залишає на жорсткому диску ніяких слідів. Зрозуміло, установка додатки повинна була також проводитися при запущеному стеження.

Після старту монітора стеження його значок поміщається в системний лоток Windows, звідки викликаються основні функції програми, її налаштування. Використовуючи основне робоче вікно програми Advanced Uninstaller PRO, можна запустити монітор, а також викликати інструменти видалення і відновлення додатків.

У підсумку, за допомогою монітора можна безболісно встановлювати будь-яке програмне забезпечення, видаляти його, а при необхідності, проводити повторне відновлення. При цьому в системі не накопичується сміття.

Управління списком запускаються під час старту Windows програм здійснюється за допомогою Startup Manager. В єдиному списку зібрані додатки, що запускаються зі спеціальної гілки реєстру, а також елементи групи «Автозавантаження», що входить до складу Головного Меню.

Ви можете запускати будь-який з елементів списку, а також переглядати детальну інформацію про них. У нижній частині робочого вікна відображається список прихованих елементів. Додатки, що знаходяться в ньому, не запускаються під час старту системи. За допомогою кнопок управління, розташованих зліва від двох панелей, можна переміщати програми між списками, тим самим, активуючи або блокуючи їх автоматичний запуск.

Advanced Uninstaller PRO дозволяє виявляти дублікати файлів на жорсткому диску. Всі робота розкладена на кілька кроків за допомогою зручного Майстра. Спочатку вам пропонують вказати розділи на жорстких дисках, які беруть участь в пошуку. На цьому ж етапі ви повинні вибрати типи файлів, задіяних в пошуку. Програма дозволяє вказувати тонкі опції порівняння файлів, задавати винятки у вигляді конкретних папок, а також окремих файлів. Після визначення всіх параметрів пошуку, програма починає аналізувати вміст жорсткого диска. В результаті утворюється список дублікатів. Ви можете переглядати файли за допомогою Блокнота, відкривати папки, переглядати властивості елементів і, звичайно ж, видаляти їх.

Програма містить зручний інструмент управління шрифтами, встановленими в системі. Ви можете знайомитися з зображенням шрифтів всередині невеликого вікна попереднього перегляду, а також користуючись окремої панеллю, на якій міститься вся таблиця символів. За допомогою регулятора Variable Size можна регулювати розмір символів. Ви можете тимчасово приховувати шрифти, а також відновлювати раніше заховані елементи. Аналогічні операції доступні і стосовно Панелі Управління Windows.

До складу Advanced Uninstaller PRO входить менеджер системних служб Windows. Управління грунтується на створенні профілів, усередині яких закладається інформація про політику запуску служб. За замовчуванням вам пропонується шість профілів.

  • початкові установки, збережені під час першого запуску Advanced Uninstaller PRO
  • ігрова конфігурація, яка враховує мережеві функції
  • мінімальна конфігурація, при якій відключаються всі функції відкриття доступу до ваших ресурсів. Ви не можете роздруковувати документи на принтері, підключатися до Мережі з динамічним IP і багато іншого
  • безпечна конфігурація, що забезпечує працездатність максимального числа обладнання та програмного забезпечення
  • настройки Windows XP Home за замовчуванням
  • настройки Windows XP Professional за замовчуванням

Допускається додавання нових профілів, видалення і редагування вже існуючих в списку елементів. Під час керування списком служб ви переключаєтеся на другу вкладку, де зелена стрілка відповідає робочого стану, а червоний прямокутник означає зупинку. Інструменти управління службами, по суті, повторюють стандартні функції Windows. Відмінності в дизайні, в інтерфейсі носять другорядний характер.

Advanced Uninstaller PRO дозволяє швидко видаляти тимчасові файли Windows, а також володіє інструментом Quick Cleaner, за допомогою якого можна швидко очистити диск від зайвих файлів. Всі дані розділені на дві категорії - системні файли Windows плюс Internet Explorer, а також великий набір призначених для користувача додатків. За всіма пунктами меню виводиться коротка інформація про призначення програмного продукту, про те, які конкретно файли можуть залишатися після його роботи. Відкривши властивості елемента, ви можете також подивитися, які зміни до реєстру вносить установка програми. Розробники Advanced Uninstaller PRO особливо підкреслюють важливість, значимість бази даних, що містить інформацію про багатьох популярних програмних продуктах.

Управління Головним Меню Windows засобами Advanced Uninstaller PRO зводиться до можливості гнучкої сортування елементів, а також до наявності Start Menu Cleaner, який дозволяє очищати список від непотрібних пунктів. На першому етапі роботи з інструментом очищення Меню вам пропонується вибрати розділи, на які посилаються його ярлики. Як посилань можуть виступати мережеві і підключаються диски. Після закінчення аналізу інформації виводиться список непотрібних, на думку програми, елементів, які вам пропонується видалити. Робота завершується невеликим звітом про проведені операції.

Ви можете видаляти особисту інформацію браузерів Internet Explorer і Mozilla Firefox, що, в деякій мірі, забезпечує анонімність вашого перебування в Мережі з точки зору тих, хто після вас сяде за комп'ютер. Стосовно до Internet Explorer, ви можете очищати історію введених адрес, журнал відвідувань, тимчасові файли інтернету, а також керувати cookies, встановленими додатковими панелями, плагінами, модулями ActiveX. Якщо ж ви користуєтеся Mozilla Firefox, то можете також очищати історію введених адрес, а також керувати cookies і встановленими модулями розширення. Проблема криється в тому, що при роботі з Mozilla Firefox ви можете використовувати кілька профілів, а програма виявляє лише один, встановлений за замовчуванням. Втім, використання декількох профілів доречно, скоріше в службових цілях і не несе будь-якої вигоди для звичайного користувача.

Управління журналами браузерів в Advanced Uninstaller PRO 2006

Advanced Uninstaller PRO володіє інструментами очищення і оптимізації реєстру. Якщо ви вирішили видалити з реєстру зайві елементи, то спочатку вкажіть метод перевірки його вмісту. В автоматичному режимі запускаються всі мислимі тести, але перехід в ручний режим допускає вибір конкретних режимів аналізу реєстру. Після закінчення перевірки його вмісту, виводиться список пошкоджених елементів, які ви можете виправити. Допускається пакетне зміна всіх знайдених елементів, а також ручне вказівку конкретних пунктів списку.

Режим оптимізації налаштувань Windows дозволяє створити новий реєстр на основі старого зразка. Новий реєстр збігається зі старим варіантом в плані налаштувань системи, проте є наслідком дефрагментації даних, що забезпечує більш високу швидкість роботи системи, менший час її завантаження і кілька інших позитивних чинників. Після завершення оптимізації вам буде запропоновано перевантажити робочу станцію для того, щоб застосувати нові настройки.

Оптимізація реєстру в Advanced Uninstaller PRO 2006

Будь-яка оптимізація таїть в собі деяку частку ризику. Хіба мало, что может трапітіся. Раптом програма зіпсує будь-які фрагменти реєстру, і система почне функціонувати нестабільно. З метою забезпечення повної безпеки всіх операцій з реєстром, ви можете створювати його резервні копії, а також в разі виникнення нештатних ситуацій, виробляти відновлення даних. Якщо ви не введете ім'я файлу резервної копії, то за замовчуванням буде використовуватися значення поточної дати і часу.

Програма дозволяє створювати докладні звіти по кожній з вироблених операцій. Ви можете автоматизувати запуск більшості інструментів Advanced Uninstaller PRO 2006 за допомогою вбудованого планувальника завдань. Його робота дуже проста. У кожен з днів тижня, в заданий час ви можете виконати будь-яку дію з запропонованого списку операцій. Крім того, ви можете призначати запуск завдань на старт системи, а також на її виключення.

Advanced Uninstaller PRO 2006 дозволяє змінювати теми оформлення. До складу дистрибутива входить 48 (!) Стилів. За допомогою Глобального Майстри можна виконувати всі операції в покроковому режимі.

Advanced Uninstaller PRO 2006 - найпотужніший програмний комплекс, що забезпечує акуратну установку і видалення програм, оптимізацію роботи системи, очищення комп'ютера від зайвої інформації.

до змісту зведена таблиця


до змісту

Залишається лише відповісти на одне просте запитання - навіщо пишуться подібні програми?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: