Новости

Секрети Total Commander


Кольори - помічники

Як ви можете переконатися самі, уважно глянувши на скріншот, директорії і файли на панелях мого Total Commander'а розфарбовані різними кольорами. Оскільки я вже почав отримувати питання про те, як це зробити, думаю, є необхідність розповісти вам про це.

Насправді все дуже просто.

Йдемо в Налаштування - Кольори (в молодших версіях - Конфігурація - Налаштування: Кольори), ставимо галочку поруч з пунктом "Визначити кольори для типів файлів", якщо вона ще там не варто, і натискаємо, власне, на цю кнопку. У вікні діалогу "Визначити кольори для типів файлів" натискаємо "Додати" і у знову вікні вибираємо умова пошуку.

В цьому вікні можна або вказати будь-який шаблон (наприклад * .zip; * .rar; * .arj; * .ace; * .ha; * .jar і зробити окрему забарвлення для архівних типів файлів наприклад), або умова пошуку за типом файлів.

Тепер залишилося натиснути "Ok" і вибрати колір, який ми хочемо призначити для нашого умови, і у всіх інших діалогах натиснути "Оk".

В принципі, цей спосіб пояснює лише загальну схему для визначення колірного розфарбовування. Ви можете створити свої власні умови пошуку або ж визначити маску файлів безпосередньо у вікні вибору шаблонів при визначенні кольору для типів файлів.


Після виконання команди з командного рядка Total Commander відкривається консольне віконце і тут же закривається, і я не бачу результатів виконання команди.

Semen-o-vich

Для виконання команди натискайте НЕ Enter, а поєднання Shift + Enter. Також у вас в директорії Windows повинен лежати файл noclose.pif. Його можна зробити самому або дістати з дистрибутива Total Commander. Для цього увійдіть в дистрибутив Total Commander як в саморозпаковується по Ctrl + PgDn, знайдіть файл install.cab - noclose.pif буде лежати там в папці Windows.


Чи є версія Total Commander під Linux?

Pingvinchik

Наскільки мені відомо, немає. Існують певні проблеми з портированием Total Commander на Linux, тому розробка версії під Linux досі не розпочато. Але є файловий менеджер під Linux, який виглядає абсолютно як Total Commander - Tux Commander.


Total Commander запускається дуже довго.

SemKa

Майже напевно проблема викликана антивірусним монітором. Totalcmd.exe стиснутий спеціальною програмою упаковки виконуваних файлів ASPack. Багато антивірусні монітори стежать за запуском кожної програми, що може займати багато часу. Спробуйте всього лише виключити totalcmd.exe зі списку перевірених програм - Total Commander і так містить вбудовану антивірусний захист.


Як скопіювати ім'я файлу в буфер обміну?

В Total Commander для цього є спеціальна команда cm_CopyNamesToClip. Призначте її або на поєднання клавіш, або на кнопку на панелі інструментів, або на пункт в меню Пуск і використовуйте. Команда cm_CopyFullNamesToClip скопіює повні шляху виділених файлів в буфер обміну.

Команда cm_CopyFullNamesToClip скопіює повні шляху виділених файлів в буфер обміну


У мене перестали працювати деякі поєднання "гарячих клавіш".

SemKa

Можливі три причини. Перша - ви самі перепризначували це поєднання клавіш на іншу дію в Total Commander. Перевірте секцію [Shortcuts] wincmd.ini і видаліть помилково призначені шоткати. Друга - ви призначили це поєднання клавіш на якесь інше дію у зовнішній програмі, перехоплює всі натиснення клавіш першої. Це можуть бути самі різні програми, які намагаються "повісити" виконання своїх функцій на гарячі клавіші. В першу чергу, перевірте HotKey-менеджер, якщо він у вас встановлений. Третя причина - найрідкісніша. З виходом нової версії автор Total Commander сам перепризначив поєднання клавіш на іншу функцію. Наприклад, в Total Commander 6.0 гарячі клавіші Ctrl + T (T - Tab) відкривають нову вкладку, а не групове перейменування файлів, перенесене на Ctrl + M (M - Multirename).


Де взяти повний опис всіх параметрів wincmd.ini?

Сергій Григор'єв

Як я розумію, підтримуємо традиційну політику, що інструкція писана не для крутих IT-шників? :) А тим часом вся інформація докладно викладена в штатному Help'е до Total Commander, досить натиснути F1.


При запуску Total Commander з'являється повідомлення протягом перших кількох секунд, що totalcmd.exe пошкоджений, можливо, невідомим вірусом. Однак, антивірусний сканер не знаходить ніяких вірусів.

Kenny

Total Commander містить функцію перевірки контрольної суми, яка при кожному запуску програми перевіряє, чи була програма модифікована. Якщо ви отримуєте таке повідомлення, то це означає, що функція перевірки контрольної суми виявила зміна. Це могло статися з наступних причин:

  1. У більшості випадків це викликано новим вірусом, який невідомий вашому антивірусного сканера. Вам необхідно оновити антивірусні бази і (або) встановити другий антивірусний сканер.
  2. Total Commander розташований на (мережевому) диску в директорії, в якій у вас є права тільки на запуск і немає прав на читання. Total Commander вимагає також права на читання.
  3. Якщо помилка трапляється лише раз у раз, а також у вас з'являються незрозумілі системні збої, причиною може бути дефектний модуль оперативної пам'яті.
  4. Після установки нової версії Total Commander може трапитися, що частини старої програми все ще знаходяться в кеші, що може викликати цю помилку. Після перезавантаження помилка повинна зникнути.

Іван КОВАЛЬОВ

Надсилайте свої запитання на адресу [email protected]

Чи є версія Total Commander під Linux?
Як скопіювати ім'я файлу в буфер обміну?
Ini?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: