Новости

Як отримати голоси ВКонтакте безкоштовно

Як відомо, Голоса Вконтакте - це універсальна валюта для всіх додатків ВКонтакте. Крім цього, голосами можна оплатити подарунки ВКонтакте або передати своєму другові. Вартість одного голосу вчера 7 рублів, мінімальна сума для зарахування 3 голоси, оплатити їх можна безліччю способів, починаючи від відплати за допомогою смс і закінчуючи поповненням з банківської карти.

Однак нас більше цікавить питання: «Як отримати голоси вконтакте безкоштовно?» Про один з таких способів я і розповім.

Якщо говорити коротко, голоси ВКонтакте можна отримати безкоштовно на спеціальному сайті. Говорячи «безкоштовно», я маю на увазі, що це не зажадає від Вас будь-яких матеріальних витрат. Однак, від Вас все ж буде потрібно виконання деяких простих дій протягом півгодини.

Голоси можна отримати в самому ВКонтакте, вибираємо зліва Мої налаштування - Баланс - Отримати голоси - Спеціальні пропозиції.
Тут їх отримати важче, доведеться гратимуть три години ..
Буває, що завдання типу «Встановити браузер яндекс», акції яких-небудь фірм, проголосувати за них і т.д.

Отже, заходимо на цей сайт. Тиснемо «Увійти», авторізуемся за допомогою своєї сторінки VK. Раджу авторізовиваться при кожному заході за допомогою «надійної авторизації»

Голоси вконтакте Ви будете отримувати за вступ в групи. Це до неподобства просто - треба буде тупо натискати на кнопку «підписатися на новини» на сторінці з завданнями.
І все!!!
Свої голоси Ви отримаєте через 2-3 дня після замовлення, який робиться в розділі «Магазин». Розрахунок голосів відбувається за системою.

Залишилося додати кілька слів про деякі нюанси. Коли Ви вперше зайдете на сайт, Вам буде доступно близько 700-800 завдань. Оскільки Ви вступите відразу у велику кількість груп, система безпеки ВКонтакте може звернути увагу на таку високу активність. Як наслідок, Вам можуть ТИМЧАСОВО заморозити сторінку. Не варто цього лякатися. Розморожування займе у Вас близько 5-ти хвилин. Важливо, щоб сторінка була прив'язана до телефону, який був би у Вас під рукою. На телефон Вам прийде код для розморожування, після введення якого, Вам запропонують пройти простий тест з 4-х питань з безпеки аккаунта в VK. Після цього Ваша сторінка миттєво буде разморожена.

Це я пишу про всяк випадок, не факт, що Вашу сторінку взагалі заморозять.

На що я з задоволенням витратив голосу?
Насамперед я подарував подарунок своїй дівчині днем, за що в той же вечір отримав поцілунок.
Поки чекав вечора, став грати, як дитина, згадав дитинство, в тир. Захопився і витратив усі голоси в тирі. Але, на щастя, є сайт, де можна отримати голоси ...
А потім прийшла дівчина ...

Бажаю вдалих заробітків!

Бажаю вдалих заробітків


Однак нас більше цікавить питання: «Як отримати голоси вконтакте безкоштовно?
На що я з задоволенням витратив голосу?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: