Як отримати голоси Вконтакте?

 1. Поповнення голосів ВКонтакте
 2. Голоси ВКонтакте безкоштовно
 3. Акції в групах і конкурсах
 4. модерування груп
 5. сервіси
 6. Програми для отримання голосів

Голоси - це внутрішня валюта соціальної мережі ВКонтакте

Голоси - це внутрішня валюта соціальної мережі ВКонтакте. Навіщо вона потрібна? Наприклад, за допомогою голосів ви можете поповнити свій рахунок і привітати друга з днем ​​народження, відправивши йому куплений віртуальний подарунок . Голоси можна використовувати інакше, наприклад, з їх допомогою можна робити покупки в іграх, а можна витратити на стікери . Голоси стоять цілком реальних грошей, тому не дивно, що користувачі часто запитують, як їх отримати, в тому числі безкоштовно. Будемо розбиратися.

Поповнення голосів ВКонтакте

Про те, як поповнити баланс рахунку в ВК, ми вже розповідали перш , Тому повторимося, але коротко.

У налаштуваннях є розділ «Платежі», який вам необхідно вибрати.

Натисніть на кнопку «Поповнити баланс» (виділено великий червоною стрілкою).

Таким чином перед вами відкриється вікно з різними можливостями поповнення рахунку, включаючи:

 • Банківську карту.
 • За допомогою мобільного телефону.
 • За допомогою електронних грошей.
 • За допомогою терміналів оплати.
 • Спеціальні пропозиції.

Ось як це виглядає на екрані:

Ось як це виглядає на екрані:

Як краще оплачувати голоси, вирішувати тільки вам, але в деяких випадках можуть бути бонуси. Наприклад, при прив'язці банківської карти - 3 голоси в подарунок (акція дійсна на момент написання статті, можливо, її дія, коли ви прочитаєте цей текст, буде закінчено).

А що таке спеціальні пропозиції, запитаєте ви? Про це ми поговоримо нижче.

Голоси ВКонтакте безкоштовно

Як було написано, голоси коштують грошей, а тому користувачі шукають способи, як би отримати голоси безкоштовно. І такі способи є.

Перший спосіб - це як раз ті самі спеціальні пропозиції.

Натиснувши на посилання, перед вами відкриється віконце, в якому ви побачите список доступних спеціальних пропозицій. Виглядають вони приблизно ось як:

Виглядають вони приблизно ось як:

Як бачите, в даному випадку мова йде про ігри - потрібно дійти до певного рівня, щоб потім отримати голоси. Припустимо, ви погоджуєтеся. Тепер вам потрібно натиснути на завдання і пройти по посиланню. Перед вами відкриється гра. Як тільки будуть виконані необхідні дії (в нашому випадку необхідно дійти до певного рівня), голоси будуть автоматично переведені на ваш рахунок.

Зрозуміло, бувають і інші пропозиції. Наприклад, можна отримати голоси за отримання кредиту в банку або просто за вступ до групи:

Погодьтеся, отримати таким простим способом безкоштовні голоси дуже зручно. Але деякі користувачі скаржаться на те, що у них у вкладці «Спеціальні пропозиції» нічого не відбивається. Таке цілком можливо і означає лише одне - на поточний момент для вас немає спеціальних пропозицій.

Акції в групах і конкурсах

Альтернативний спосіб отримати безкоштовні голоси - взяти участь в акціях і конкурсах, які влаштовують в паблік, іноді в іграх. Акції можуть бути найрізноманітніші, наприклад, підписатися на якийсь новий паблік, після чого буде обраний переможець і йому присудять якесь певне кількість голосів.

Бувають і інші акції, як, наприклад, залучення друзів в групу. Хто більше всіх друзів привернув, той і отримає голоси.

Шукайте подібні конкурси ВКонтакте.

модерування груп

Є групи і паблік, в які потрібні модератори, які будуть постити контент і стежити за групою. Найчастіше виплати в таких групах виробляються саме в голосах, особливо якщо мова йде про невеликі суми - просто власникам груп так зручніше.

А є групи, де за модерування нічого не платять. Так би мовити, робота на громадських засадах ...

сервіси

Існують спеціальні сервіси, де можна заробити голоси. Суть в тому, що користувачеві доведеться виконувати завдання. До таких завдань входить написання коментарів, простановка лайків, підписування на інших користувачів і т.д. Кожна дія коштує певних очок, наприклад, за лайк ви отримуєте 3 очки. Щоб заробити 1 голос, потрібно набрати 300 очок (цифра взята зі стелі і не має відношення до дійсності).

Таких сервісів кілька і ви без зусиль знайдете їх на просторах мережі. Але які з них платять за завдання і чи варті такі завдання голосів, ми сказати не можемо. Вирішувати і вибирати вам.

Програми для отримання голосів

А що ми можемо сказати з приводу програм для отримання голосів? Тільки одне - це обман. Так, в мережі можна знайти різні програми, які нібито дають вам голоси за просто так, але це всього лише ще один вид обману. Так, в паку з програмою може бути вірус, який може заблокувати робочий стіл, а його розблокування коштує чималих грошей (потрібно відправити СМС-повідомлення на платний номер). Або ж при установці програми програмний продукт запитає відправити «безкоштовне» СМС нібито для того, щоб упевнитися, що ви не робот. СМС, звичайно ж, платне, а програма виявиться пустушкою.

Звичайно, ви можете нам не вірити і спробувати встановити одну з таких програм, тільки потім не кажіть, що ми вас не попереджали.

*****

Свої способи отримання голосів ви можете відправляти за допомогою коментарів.

Навіщо вона потрібна?
А що таке спеціальні пропозиції, запитаєте ви?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: