Новости

Як видалити сторінку в Вконтакте, а також позбутися від віддалених сторінок в Друзьях | KtoNaNovenkogo.ru

 1. Як видалити сторінку в Вконтакте, а також позбутися від віддалених сторінок в Друзьях Привіт, шановні...
 2. Як видалити сторінку в Контакті, доступ до якої втрачено
 3. Як видалити публічну сторінку (паблік) в Контакте?
 4. Як видалити віддалені сторінки друзів Вконтакте?
 5. Як видалити сторінку в Вконтакте, а також позбутися від віддалених сторінок в Друзьях
 6. Як видалити свою сторінку в Контакті?
 7. Як видалити сторінку в Контакті, доступ до якої втрачено
 8. Як видалити публічну сторінку (паблік) в Контакте?
 9. Як видалити віддалені сторінки друзів Вконтакте?
 10. Як видалити сторінку в Вконтакте, а також позбутися від віддалених сторінок в Друзьях
 11. Як видалити свою сторінку в Контакті?
 12. Як видалити сторінку в Контакті, доступ до якої втрачено
 13. Як видалити публічну сторінку (паблік) в Контакте?
 14. Як видалити віддалені сторінки друзів Вконтакте?
 15. Як видалити сторінку в Вконтакте, а також позбутися від віддалених сторінок в Друзьях
 16. Як видалити свою сторінку в Контакті?
 17. Як видалити сторінку в Контакті, доступ до якої втрачено
 18. Як видалити публічну сторінку (паблік) в Контакте?
 19. Як видалити віддалені сторінки друзів Вконтакте?
 20. Як видалити сторінку в Вконтакте, а також позбутися від віддалених сторінок в Друзьях
 21. Як видалити свою сторінку в Контакті?
 22. Як видалити сторінку в Контакті, доступ до якої втрачено
 23. Як видалити публічну сторінку (паблік) в Контакте?
 24. Як видалити віддалені сторінки друзів Вконтакте?

Як видалити сторінку в Вконтакте, а також позбутися від віддалених сторінок в Друзьях

Привіт, шановні читачі блогу KtoNaNovenkogo.ru. Соціальна мережа Вконтакте містить в собі сотні мільйонів особистих і громадських організацій (паблік) сторінок. Само собою, що якась та частина з них віддаляється (наприклад, за спамм, лайка, підозрілу активність і т.д.). Але бувають випадки, коли користувач сам хоче видалити з ВК всі сліди свого перебування включаючи і особисту сторінку.

Така можливість передбачена функціоналом Контакту, але є ряд моментів, на які обов'язково варто звернути свою увагу і про які буде згадано в цій статті. Примітно, що має можливість видалити навіть ту сторінку, до якої ви вже давно втратили доступ, а також паблік в ВК, який передумали вести і вирішили закрити.

Як видалити свою сторінку в Контакті?

Відразу обмовлюся, що в соціальній мережі Вконтакте буває два типи сторінок:

 1. Особиста, яка ще називається «Моя сторінка» , Де розміщується вся доступна інформація про вас, а також знаходиться стіна.
 2. Публічна (офіційна) сторінка, яку ви можете створити в ВК, наприклад, для представлення свого бізнесу, бренду або просто для ведення сторінки з певної тематики (гумор, фан-клуб, хобі тощо). Детальніше читайте про них у статті « Що таке паблік ».

Видалити можна буде обидва типи цих сторінок, але частіше за все потрібне видалення саме «Моїй сторінки» в ВК, де зберігається особиста інформація, листування тощо Причин може бути безліч, але суть одна - здійснити це можливо, але все не так просто, як може здатися на перший погляд. Власне, тому це питання так часто і виникає у багатьох користувачів даної соцмережі і тому з'явилася ця стаття.

Відразу опишу офіційний шлях, який пропонує адміністрація Контакту тим, хто побажає видалити всі сліди свого перебування в цій соцмережі. Власне, все слідуючи видалити все одно не вийде (хоча можна схитрувати), але про це трохи нижче.

Отже, інструкція з видалення нам пропонує перейти з лівого меню на вкладку «Мої налаштування», прокрутити відкриту сторінку до кінця і клікнути по напису « видалити свою сторінку ».

Відкриється форма, де вам запропонують вибрати одну з причин, що спонукала вас видалити свою особисту сторінку з ВК, або можете написати свій варіант пояснення. Неважливо.

А важливо те, що видалення хоч і станеться миттєво, але Контакт ще близько семи місяців буде зберігати копію віддаленій сторінки на випадок, якщо ви за цей час надумаєте сторінку відновити (При цьому відновляться все: і записи, і відео, і аудіо, і фото, і особисте листування зберігаються в ваш обліковий запис). Тобто по суті відбувається не вилучення, а тимчасове припинення доступу до сторінки.

Правда, якщо за цей час ви кнопку «Відновити» так і не натиснете (вона буде кожен раз з'являтися при вашому вході в Контакт з логіном і паролем від віддаленого аккаунта), то ваші дані зберігаються на «Моїй сторінці» будуть остаточно видалені (напевно все ж не зовсім віддалені, бо одного разу засвітившись вважайте, що ви потрапили на гачок, але вилучені із загального доступу).

Зверніть увагу, що ви видаляєте тільки записи (і медіа-файли) на своїй власній сторінці Вконтакте. Але все записи, коментарі, лайки та інші сліди активності, залишені вами на інших сторінках ВК, збережуться. І там як і раніше буде красуватися ваше ім'я та прізвище.

Вилучити заголовки з чужих сторінок, на жаль, ніяк не вийде (вони там залишаться назавжди). Але зате перед видаленням своєї сторінки можна зробити фінт вухами - замінити своє реальне ПІБ на фейковий (вигадане). Зробити це буде нескладно в вікні редагування «Моєї сторінки» . А вже після цього можна буде починати описану вище офіційну процедуру видалення облікового запису.

Також зверніть увагу, що ваш номер телефону, прив'язаний до видаляється ВК-сторінці , Як і раніше залишиться в базі цієї соцмережі. Щоб цього уникнути, прив'яжіть його до новоствореного аккаунту (якщо ви все ж плануєте продовжувати тусуватися в цій соціальній мережі). За пару тижнів він відчепиться від старої сторінки і її можна буде подавати на видалення.

Є ще і не офіційний спосіб видалення своєї сторінки з Вконтакте. Примітний він тим, що сам процес займає не сім місяців, а лише близько двох, але ось точної гарантії того, що виконуючи описані нижче інструкції ви досягнете потрібного результату, немає (внутрішня кухня ВК постійно зазнає змін і деякі мульки вже можуть не працювати).

Для цього просто заходите на сторінку настоянок приватності ВК і максимально закриваєтеся від зовнішнього світу, вибираючи всюди де тільки можна зі списку можливих варіантів пункти на подобі «Тільки я» або «Ніхто». Після цього доступ до вашої сторінці буде максимально обмежений для всіх, крім вас. А якщо ще й ви в перебігу декількох місяців до свого облікового запису заходити не будете, то велика ймовірність, що таку сторінку візьмуть і автоматично видалять (що нам і потрібно).

Як видалити сторінку в Контакті, доступ до якої втрачено

Цілком можлива ситуація, коли створена вами давним давно сторінка в ВК стала перешкодою, від якої хотілося б позбутися. Однак, найчастіше за пеленою років геть утерівается можливість отримати до неї доступ. Раніше, наприклад, все акаунти прив'язувалися до Емайл адресами, а не як зараз - до номера телефону. Цілком можливо, що у вас на даний момент вже немає доступу до того Емайл, який використовувався при реєстрації, але видалити сторінку ви все одно хочете. Що робити?

В принципі, ситуація не настільки вже й рідкісна, тому в структурі Контакту така можливість передбачена. Правда в уникненні того, щоб таким чином люди не намагалися видаляти чужі сторінки (з шкідливості або зі злого наміру), то сам процес видалення можливий буде тільки в тому випадку, якщо на вашій сторінці були вказані реальні ім'я і прізвище, а також були розміщені ваші реальні фотографії.

В цьому випадку видалити сторінку в ВК, навіть не маючи до неї доступу, можна буде виконавши ряд дій:

 1. Зверніться в службу техпідтримки Вконтакте з описом що виникла у вас проблеми (за посиланням ви знайдете форму, через яку це можна буде зробити)

  Зверніться в службу техпідтримки Вконтакте

 2. Перш ніж натискати на кнопку «Відправити» скористайтеся розташованої трохи правіше кнопкою «Прикріпити», щоб до цього повідомлення прикріпити фото вашого паспорта (або водійських прав, свідоцтва про народження або іншого документа, здатного в тій чи іншій мірі підтвердити вашу особистість).
 3. Крім цього, вам потрібно буде зробити Селфі разом з екраном вашого монітора (досить складно може виявитися поєднати своє обличчя і екран монітора на одній площині для такого Селфі, але доведеться постаратися), на якому відображається ця сама форма відправки запиту в техпідтримку Контакту і де вже викладена ваша прохання про видалення стала не потрібною сторінки, до якої у вас вже немає доступу. Коли зробите Селфі, то скиньте фото на комп'ютер і теж приколіть його до скеровується повідомленням.
 4. Коли зробите Селфі, то  скиньте фото на комп'ютер  і теж приколіть його до скеровується повідомленням

Все, після цього тільки залишиться дочекатися відповіді від техпідтримки ВК і в разі необхідності виконати ще якісь дії. Але найчастіше вашу сторінку, при наданні зазначених вище фотографій, без проблем видалять з бази соціальної мережі Вконтакте.

Якщо з часом дозрієте, то зможете відкрити нову сторінку (на ті ж ПІБ), але вже постарайтеся не втрачати від неї логін і пароль (зараз реєстрація в ВК можлива тільки шляхом прив'язки номера стільникового телефону до аккаунту, що підвищує безпеку і спрощує процес відновлення доступу в разі потреби).

Як видалити публічну сторінку (паблік) в Контакте?

Тут все трохи мудріший, але по суті теж нічого складного - просто потрібно знати послідовність кроків. Безпосередньо видалити групу або паблік з ВК (на кшталт «Моєї сторінки») неможливо, але можна буде зробити фінт вухами, який тим не менш пропонується в якості рецепта і в офіційній інструкції по використанню цієї соціальної мережі.

 1. Отже, для початку нам потрібно буде видалити всіх передплатників паблік, а також всі записи і медіафайли - в загальному всю інформацію почікать.
 2. Потім паблік (публічну сторінку) доведеться перетворити в групу. Це можна без проблем зробити, якщо у вас не більше десяти тисяч передплатників (видаляти паблік з Контакту з такою або більшою відвідуваністю навряд чи хто зважиться перебуваючи при здоровому розумі). Для цього потрібно буде натиснути на кнопку «Перевести в групу», яку ви без зусиль знайдете в правій колонці на сторінці вашого паблік.
 3. Оскільки публічна сторінка у нас тепер стала групою, то саме час зробити її приватною. Після цього залишиться тільки вам самим вийти з цієї спільноти (де вже всі учасники крім вас були видалені на першому кроці, описаному вище). Для цього натисніть на кнопки «Ви перебуваєте в групі»> «Вийти з групи».
 4. Через деякий час по суті порожня група буде видалена модераторами Контакту (або автоматично). Правда станеться це не миттєво, але без учасників помітити її існування не буде представлятися можливим. Що вона є, що немає - ніхто її вже ніколи не знайде і не помітить.

Як видалити віддалені сторінки друзів Вконтакте?

Якщо вам попадається в вашому списку друзів багато акаунтів, де зображена замість аватара сумна голова вівці (або собаки?), а при переході на сторінку видається напис, що вона була видалена, то це не зовсім зручно.

Власне, від них можна запросто позбутися, правда на це може знадобитися деякий час. Іншими словами, нам потрібно видалити віддалені (з різних причин) сторінки наших друзів в Контакте. Причин видалення може бути багато;

 1. Людина сама побажав це зробити
 2. Його сторінку заблокували в ВК за порушення правил (спам, лайка і т.п.)
 3. Сторінка була тимчасово заблокована через підозрілу активність (злом?)
 4. Інші причини призвели до напису «сторінка видалена»

Щоб очистити свій список друзів від «мертвих душ» (у них замість аватарки відображається сумна вівці-собака) потрібно буде перейти на сторінку перегляду всіх ваших друзів і навпроти одного, у якого сторінка з тих чи інших причин була видалена з Контакту, натиснути на розташовану правіше кнопку «Прибрати з друзів»:

Хоча можна залишити в Друзьях тимчасово-заблокованих користувачів, бо вони «можуть ожити» з часом.

Ну, ось приблизно десь так.

Удачі вам! До швидких зустрічей на сторінках блогу KtoNaNovenkogo.ru

Збірки по темі

Використовую для заробітку

Як видалити сторінку в Вконтакте, а також позбутися від віддалених сторінок в Друзьях

Привіт, шановні читачі блогу KtoNaNovenkogo.ru. Соціальна мережа Вконтакте містить в собі сотні мільйонів особистих і громадських організацій (паблік) сторінок. Само собою, що якась та частина з них віддаляється (наприклад, за спамм, лайка, підозрілу активність і т.д.). Але бувають випадки, коли користувач сам хоче видалити з ВК всі сліди свого перебування включаючи і особисту сторінку.

Така можливість передбачена функціоналом Контакту, але є ряд моментів, на які обов'язково варто звернути свою увагу і про які буде згадано в цій статті. Примітно, що має можливість видалити навіть ту сторінку, до якої ви вже давно втратили доступ, а також паблік в ВК, який передумали вести і вирішили закрити.

Як видалити свою сторінку в Контакті?

Відразу обмовлюся, що в соціальній мережі Вконтакте буває два типи сторінок:

 1. Особиста, яка ще називається «Моя сторінка» , Де розміщується вся доступна інформація про вас, а також знаходиться стіна.
 2. Публічна (офіційна) сторінка, яку ви можете створити в ВК, наприклад, для представлення свого бізнесу, бренду або просто для ведення сторінки з певної тематики (гумор, фан-клуб, хобі тощо). Детальніше читайте про них у статті « Що таке паблік ».

Видалити можна буде обидва типи цих сторінок, але частіше за все потрібне видалення саме «Моїй сторінки» в ВК, де зберігається особиста інформація, листування тощо Причин може бути безліч, але суть одна - здійснити це можливо, але все не так просто, як може здатися на перший погляд. Власне, тому це питання так часто і виникає у багатьох користувачів даної соцмережі і тому з'явилася ця стаття.

Відразу опишу офіційний шлях, який пропонує адміністрація Контакту тим, хто побажає видалити всі сліди свого перебування в цій соцмережі. Власне, все слідуючи видалити все одно не вийде (хоча можна схитрувати), але про це трохи нижче.

Отже, інструкція з видалення нам пропонує перейти з лівого меню на вкладку «Мої налаштування», прокрутити відкриту сторінку до кінця і клікнути по напису « видалити свою сторінку ».

Відкриється форма, де вам запропонують вибрати одну з причин, що спонукала вас видалити свою особисту сторінку з ВК, або можете написати свій варіант пояснення. Неважливо.

А важливо те, що видалення хоч і станеться миттєво, але Контакт ще близько семи місяців буде зберігати копію віддаленій сторінки на випадок, якщо ви за цей час надумаєте сторінку відновити (При цьому відновляться все: і записи, і відео, і аудіо, і фото, і особисте листування зберігаються в ваш обліковий запис). Тобто по суті відбувається не вилучення, а тимчасове припинення доступу до сторінки.

Правда, якщо за цей час ви кнопку «Відновити» так і не натиснете (вона буде кожен раз з'являтися при вашому вході в Контакт з логіном і паролем від віддаленого аккаунта), то ваші дані зберігаються на «Моїй сторінці» будуть остаточно видалені (напевно все ж не зовсім віддалені, бо одного разу засвітившись вважайте, що ви потрапили на гачок, але вилучені із загального доступу).

Зверніть увагу, що ви видаляєте тільки записи (і медіа-файли) на своїй власній сторінці Вконтакте. Але все записи, коментарі, лайки та інші сліди активності, залишені вами на інших сторінках ВК, збережуться. І там як і раніше буде красуватися ваше ім'я та прізвище.

Вилучити заголовки з чужих сторінок, на жаль, ніяк не вийде (вони там залишаться назавжди). Але зате перед видаленням своєї сторінки можна зробити фінт вухами - замінити своє реальне ПІБ на фейковий (вигадане). Зробити це буде нескладно в вікні редагування «Моєї сторінки» . А вже після цього можна буде починати описану вище офіційну процедуру видалення облікового запису.

Також зверніть увагу, що ваш номер телефону, прив'язаний до видаляється ВК-сторінці , Як і раніше залишиться в базі цієї соцмережі. Щоб цього уникнути, прив'яжіть його до новоствореного аккаунту (якщо ви все ж плануєте продовжувати тусуватися в цій соціальній мережі). За пару тижнів він відчепиться від старої сторінки і її можна буде подавати на видалення.

Є ще і не офіційний спосіб видалення своєї сторінки з Вконтакте. Примітний він тим, що сам процес займає не сім місяців, а лише близько двох, але ось точної гарантії того, що виконуючи описані нижче інструкції ви досягнете потрібного результату, немає (внутрішня кухня ВК постійно зазнає змін і деякі мульки вже можуть не працювати).

Для цього просто заходите на сторінку настоянок приватності ВК і максимально закриваєтеся від зовнішнього світу, вибираючи всюди де тільки можна зі списку можливих варіантів пункти на подобі «Тільки я» або «Ніхто». Після цього доступ до вашої сторінці буде максимально обмежений для всіх, крім вас. А якщо ще й ви в перебігу декількох місяців до свого облікового запису заходити не будете, то велика ймовірність, що таку сторінку візьмуть і автоматично видалять (що нам і потрібно).

Як видалити сторінку в Контакті, доступ до якої втрачено

Цілком можлива ситуація, коли створена вами давним давно сторінка в ВК стала перешкодою, від якої хотілося б позбутися. Однак, найчастіше за пеленою років геть утерівается можливість отримати до неї доступ. Раніше, наприклад, все акаунти прив'язувалися до Емайл адресами, а не як зараз - до номера телефону. Цілком можливо, що у вас на даний момент вже немає доступу до того Емайл, який використовувався при реєстрації, але видалити сторінку ви все одно хочете. Що робити?

В принципі, ситуація не настільки вже й рідкісна, тому в структурі Контакту така можливість передбачена. Правда в уникненні того, щоб таким чином люди не намагалися видаляти чужі сторінки (з шкідливості або зі злого наміру), то сам процес видалення можливий буде тільки в тому випадку, якщо на вашій сторінці були вказані реальні ім'я і прізвище, а також були розміщені ваші реальні фотографії.

В цьому випадку видалити сторінку в ВК, навіть не маючи до неї доступу, можна буде виконавши ряд дій:

 1. Зверніться в службу техпідтримки Вконтакте з описом що виникла у вас проблеми (за посиланням ви знайдете форму, через яку це можна буде зробити)

  Зверніться в службу техпідтримки Вконтакте

 2. Перш ніж натискати на кнопку «Відправити» скористайтеся розташованої трохи правіше кнопкою «Прикріпити», щоб до цього повідомлення прикріпити фото вашого паспорта (або водійських прав, свідоцтва про народження або іншого документа, здатного в тій чи іншій мірі підтвердити вашу особистість).
 3. Крім цього, вам потрібно буде зробити Селфі разом з екраном вашого монітора (досить складно може виявитися поєднати своє обличчя і екран монітора на одній площині для такого Селфі, але доведеться постаратися), на якому відображається ця сама форма відправки запиту в техпідтримку Контакту і де вже викладена ваша прохання про видалення стала не потрібною сторінки, до якої у вас вже немає доступу. Коли зробите Селфі, то скиньте фото на комп'ютер і теж приколіть його до скеровується повідомленням.
 4. Коли зробите Селфі, то  скиньте фото на комп'ютер  і теж приколіть його до скеровується повідомленням

Все, після цього тільки залишиться дочекатися відповіді від техпідтримки ВК і в разі необхідності виконати ще якісь дії. Але найчастіше вашу сторінку, при наданні зазначених вище фотографій, без проблем видалять з бази соціальної мережі Вконтакте.

Якщо з часом дозрієте, то зможете відкрити нову сторінку (на ті ж ПІБ), але вже постарайтеся не втрачати від неї логін і пароль (зараз реєстрація в ВК можлива тільки шляхом прив'язки номера стільникового телефону до аккаунту, що підвищує безпеку і спрощує процес відновлення доступу в разі потреби).

Як видалити публічну сторінку (паблік) в Контакте?

Тут все трохи мудріший, але по суті теж нічого складного - просто потрібно знати послідовність кроків. Безпосередньо видалити групу або паблік з ВК (на кшталт «Моєї сторінки») неможливо, але можна буде зробити фінт вухами, який тим не менш пропонується в якості рецепта і в офіційній інструкції по використанню цієї соціальної мережі.

 1. Отже, для початку нам потрібно буде видалити всіх передплатників паблік, а також всі записи і медіафайли - в загальному всю інформацію почікать.
 2. Потім паблік (публічну сторінку) доведеться перетворити в групу. Це можна без проблем зробити, якщо у вас не більше десяти тисяч передплатників (видаляти паблік з Контакту з такою або більшою відвідуваністю навряд чи хто зважиться перебуваючи при здоровому розумі). Для цього потрібно буде натиснути на кнопку «Перевести в групу», яку ви без зусиль знайдете в правій колонці на сторінці вашого паблік.
 3. Оскільки публічна сторінка у нас тепер стала групою, то саме час зробити її приватною. Після цього залишиться тільки вам самим вийти з цієї спільноти (де вже всі учасники крім вас були видалені на першому кроці, описаному вище). Для цього натисніть на кнопки «Ви перебуваєте в групі»> «Вийти з групи».
 4. Через деякий час по суті порожня група буде видалена модераторами Контакту (або автоматично). Правда станеться це не миттєво, але без учасників помітити її існування не буде представлятися можливим. Що вона є, що немає - ніхто її вже ніколи не знайде і не помітить.

Як видалити віддалені сторінки друзів Вконтакте?

Якщо вам попадається в вашому списку друзів багато акаунтів, де зображена замість аватара сумна голова вівці (або собаки?), а при переході на сторінку видається напис, що вона була видалена, то це не зовсім зручно.

Власне, від них можна запросто позбутися, правда на це може знадобитися деякий час. Іншими словами, нам потрібно видалити віддалені (з різних причин) сторінки наших друзів в Контакте. Причин видалення може бути багато;

 1. Людина сама побажав це зробити
 2. Його сторінку заблокували в ВК за порушення правил (спам, лайка і т.п.)
 3. Сторінка була тимчасово заблокована через підозрілу активність (злом?)
 4. Інші причини призвели до напису «сторінка видалена»

Щоб очистити свій список друзів від «мертвих душ» (у них замість аватарки відображається сумна вівці-собака) потрібно буде перейти на сторінку перегляду всіх ваших друзів і навпроти одного, у якого сторінка з тих чи інших причин була видалена з Контакту, натиснути на розташовану правіше кнопку «Прибрати з друзів»:

Хоча можна залишити в Друзьях тимчасово-заблокованих користувачів, бо вони «можуть ожити» з часом.

Ну, ось приблизно десь так.

Удачі вам! До швидких зустрічей на сторінках блогу KtoNaNovenkogo.ru

Збірки по темі

Використовую для заробітку

Як видалити сторінку в Вконтакте, а також позбутися від віддалених сторінок в Друзьях

Привіт, шановні читачі блогу KtoNaNovenkogo.ru. Соціальна мережа Вконтакте містить в собі сотні мільйонів особистих і громадських організацій (паблік) сторінок. Само собою, що якась та частина з них віддаляється (наприклад, за спамм, лайка, підозрілу активність і т.д.). Але бувають випадки, коли користувач сам хоче видалити з ВК всі сліди свого перебування включаючи і особисту сторінку.

Така можливість передбачена функціоналом Контакту, але є ряд моментів, на які обов'язково варто звернути свою увагу і про які буде згадано в цій статті. Примітно, що має можливість видалити навіть ту сторінку, до якої ви вже давно втратили доступ, а також паблік в ВК, який передумали вести і вирішили закрити.

Як видалити свою сторінку в Контакті?

Відразу обмовлюся, що в соціальній мережі Вконтакте буває два типи сторінок:

 1. Особиста, яка ще називається «Моя сторінка» , Де розміщується вся доступна інформація про вас, а також знаходиться стіна.
 2. Публічна (офіційна) сторінка, яку ви можете створити в ВК, наприклад, для представлення свого бізнесу, бренду або просто для ведення сторінки з певної тематики (гумор, фан-клуб, хобі тощо). Детальніше читайте про них у статті « Що таке паблік ».

Видалити можна буде обидва типи цих сторінок, але частіше за все потрібне видалення саме «Моїй сторінки» в ВК, де зберігається особиста інформація, листування тощо Причин може бути безліч, але суть одна - здійснити це можливо, але все не так просто, як може здатися на перший погляд. Власне, тому це питання так часто і виникає у багатьох користувачів даної соцмережі і тому з'явилася ця стаття.

Відразу опишу офіційний шлях, який пропонує адміністрація Контакту тим, хто побажає видалити всі сліди свого перебування в цій соцмережі. Власне, все слідуючи видалити все одно не вийде (хоча можна схитрувати), але про це трохи нижче.

Отже, інструкція з видалення нам пропонує перейти з лівого меню на вкладку «Мої налаштування», прокрутити відкриту сторінку до кінця і клікнути по напису « видалити свою сторінку ».

Відкриється форма, де вам запропонують вибрати одну з причин, що спонукала вас видалити свою особисту сторінку з ВК, або можете написати свій варіант пояснення. Неважливо.

А важливо те, що видалення хоч і станеться миттєво, але Контакт ще близько семи місяців буде зберігати копію віддаленій сторінки на випадок, якщо ви за цей час надумаєте сторінку відновити (При цьому відновляться все: і записи, і відео, і аудіо, і фото, і особисте листування зберігаються в ваш обліковий запис). Тобто по суті відбувається не вилучення, а тимчасове припинення доступу до сторінки.

Правда, якщо за цей час ви кнопку «Відновити» так і не натиснете (вона буде кожен раз з'являтися при вашому вході в Контакт з логіном і паролем від віддаленого аккаунта), то ваші дані зберігаються на «Моїй сторінці» будуть остаточно видалені (напевно все ж не зовсім віддалені, бо одного разу засвітившись вважайте, що ви потрапили на гачок, але вилучені із загального доступу).

Зверніть увагу, що ви видаляєте тільки записи (і медіа-файли) на своїй власній сторінці Вконтакте. Але все записи, коментарі, лайки та інші сліди активності, залишені вами на інших сторінках ВК, збережуться. І там як і раніше буде красуватися ваше ім'я та прізвище.

Вилучити заголовки з чужих сторінок, на жаль, ніяк не вийде (вони там залишаться назавжди). Але зате перед видаленням своєї сторінки можна зробити фінт вухами - замінити своє реальне ПІБ на фейковий (вигадане). Зробити це буде нескладно в вікні редагування «Моєї сторінки» . А вже після цього можна буде починати описану вище офіційну процедуру видалення облікового запису.

Також зверніть увагу, що ваш номер телефону, прив'язаний до видаляється ВК-сторінці , Як і раніше залишиться в базі цієї соцмережі. Щоб цього уникнути, прив'яжіть його до новоствореного аккаунту (якщо ви все ж плануєте продовжувати тусуватися в цій соціальній мережі). За пару тижнів він відчепиться від старої сторінки і її можна буде подавати на видалення.

Є ще і не офіційний спосіб видалення своєї сторінки з Вконтакте. Примітний він тим, що сам процес займає не сім місяців, а лише близько двох, але ось точної гарантії того, що виконуючи описані нижче інструкції ви досягнете потрібного результату, немає (внутрішня кухня ВК постійно зазнає змін і деякі мульки вже можуть не працювати).

Для цього просто заходите на сторінку настоянок приватності ВК і максимально закриваєтеся від зовнішнього світу, вибираючи всюди де тільки можна зі списку можливих варіантів пункти на подобі «Тільки я» або «Ніхто». Після цього доступ до вашої сторінці буде максимально обмежений для всіх, крім вас. А якщо ще й ви в перебігу декількох місяців до свого облікового запису заходити не будете, то велика ймовірність, що таку сторінку візьмуть і автоматично видалять (що нам і потрібно).

Як видалити сторінку в Контакті, доступ до якої втрачено

Цілком можлива ситуація, коли створена вами давним давно сторінка в ВК стала перешкодою, від якої хотілося б позбутися. Однак, найчастіше за пеленою років геть утерівается можливість отримати до неї доступ. Раніше, наприклад, все акаунти прив'язувалися до Емайл адресами, а не як зараз - до номера телефону. Цілком можливо, що у вас на даний момент вже немає доступу до того Емайл, який використовувався при реєстрації, але видалити сторінку ви все одно хочете. Що робити?

В принципі, ситуація не настільки вже й рідкісна, тому в структурі Контакту така можливість передбачена. Правда в уникненні того, щоб таким чином люди не намагалися видаляти чужі сторінки (з шкідливості або зі злого наміру), то сам процес видалення можливий буде тільки в тому випадку, якщо на вашій сторінці були вказані реальні ім'я і прізвище, а також були розміщені ваші реальні фотографії.

В цьому випадку видалити сторінку в ВК, навіть не маючи до неї доступу, можна буде виконавши ряд дій:

 1. Зверніться в службу техпідтримки Вконтакте з описом що виникла у вас проблеми (за посиланням ви знайдете форму, через яку це можна буде зробити)

  Зверніться в службу техпідтримки Вконтакте

 2. Перш ніж натискати на кнопку «Відправити» скористайтеся розташованої трохи правіше кнопкою «Прикріпити», щоб до цього повідомлення прикріпити фото вашого паспорта (або водійських прав, свідоцтва про народження або іншого документа, здатного в тій чи іншій мірі підтвердити вашу особистість).
 3. Крім цього, вам потрібно буде зробити Селфі разом з екраном вашого монітора (досить складно може виявитися поєднати своє обличчя і екран монітора на одній площині для такого Селфі, але доведеться постаратися), на якому відображається ця сама форма відправки запиту в техпідтримку Контакту і де вже викладена ваша прохання про видалення стала не потрібною сторінки, до якої у вас вже немає доступу. Коли зробите Селфі, то скиньте фото на комп'ютер і теж приколіть його до скеровується повідомленням.
 4. Коли зробите Селфі, то  скиньте фото на комп'ютер  і теж приколіть його до скеровується повідомленням

Все, після цього тільки залишиться дочекатися відповіді від техпідтримки ВК і в разі необхідності виконати ще якісь дії. Але найчастіше вашу сторінку, при наданні зазначених вище фотографій, без проблем видалять з бази соціальної мережі Вконтакте.

Якщо з часом дозрієте, то зможете відкрити нову сторінку (на ті ж ПІБ), але вже постарайтеся не втрачати від неї логін і пароль (зараз реєстрація в ВК можлива тільки шляхом прив'язки номера стільникового телефону до аккаунту, що підвищує безпеку і спрощує процес відновлення доступу в разі потреби).

Як видалити публічну сторінку (паблік) в Контакте?

Тут все трохи мудріший, але по суті теж нічого складного - просто потрібно знати послідовність кроків. Безпосередньо видалити групу або паблік з ВК (на кшталт «Моєї сторінки») неможливо, але можна буде зробити фінт вухами, який тим не менш пропонується в якості рецепта і в офіційній інструкції по використанню цієї соціальної мережі.

 1. Отже, для початку нам потрібно буде видалити всіх передплатників паблік, а також всі записи і медіафайли - в загальному всю інформацію почікать.
 2. Потім паблік (публічну сторінку) доведеться перетворити в групу. Це можна без проблем зробити, якщо у вас не більше десяти тисяч передплатників (видаляти паблік з Контакту з такою або більшою відвідуваністю навряд чи хто зважиться перебуваючи при здоровому розумі). Для цього потрібно буде натиснути на кнопку «Перевести в групу», яку ви без зусиль знайдете в правій колонці на сторінці вашого паблік.
 3. Оскільки публічна сторінка у нас тепер стала групою, то саме час зробити її приватною. Після цього залишиться тільки вам самим вийти з цієї спільноти (де вже всі учасники крім вас були видалені на першому кроці, описаному вище). Для цього натисніть на кнопки «Ви перебуваєте в групі»> «Вийти з групи».
 4. Через деякий час по суті порожня група буде видалена модераторами Контакту (або автоматично). Правда станеться це не миттєво, але без учасників помітити її існування не буде представлятися можливим. Що вона є, що немає - ніхто її вже ніколи не знайде і не помітить.

Як видалити віддалені сторінки друзів Вконтакте?

Якщо вам попадається в вашому списку друзів багато акаунтів, де зображена замість аватара сумна голова вівці (або собаки?), а при переході на сторінку видається напис, що вона була видалена, то це не зовсім зручно.

Власне, від них можна запросто позбутися, правда на це може знадобитися деякий час. Іншими словами, нам потрібно видалити віддалені (з різних причин) сторінки наших друзів в Контакте. Причин видалення може бути багато;

 1. Людина сама побажав це зробити
 2. Його сторінку заблокували в ВК за порушення правил (спам, лайка і т.п.)
 3. Сторінка була тимчасово заблокована через підозрілу активність (злом?)
 4. Інші причини призвели до напису «сторінка видалена»

Щоб очистити свій список друзів від «мертвих душ» (у них замість аватарки відображається сумна вівці-собака) потрібно буде перейти на сторінку перегляду всіх ваших друзів і навпроти одного, у якого сторінка з тих чи інших причин була видалена з Контакту, натиснути на розташовану правіше кнопку «Прибрати з друзів»:

Хоча можна залишити в Друзьях тимчасово-заблокованих користувачів, бо вони «можуть ожити» з часом.

Ну, ось приблизно десь так.

Удачі вам! До швидких зустрічей на сторінках блогу KtoNaNovenkogo.ru

Збірки по темі

Використовую для заробітку

Як видалити сторінку в Вконтакте, а також позбутися від віддалених сторінок в Друзьях

Привіт, шановні читачі блогу KtoNaNovenkogo.ru. Соціальна мережа Вконтакте містить в собі сотні мільйонів особистих і громадських організацій (паблік) сторінок. Само собою, що якась та частина з них віддаляється (наприклад, за спамм, лайка, підозрілу активність і т.д.). Але бувають випадки, коли користувач сам хоче видалити з ВК всі сліди свого перебування включаючи і особисту сторінку.

Така можливість передбачена функціоналом Контакту, але є ряд моментів, на які обов'язково варто звернути свою увагу і про які буде згадано в цій статті. Примітно, що має можливість видалити навіть ту сторінку, до якої ви вже давно втратили доступ, а також паблік в ВК, який передумали вести і вирішили закрити.

Як видалити свою сторінку в Контакті?

Відразу обмовлюся, що в соціальній мережі Вконтакте буває два типи сторінок:

 1. Особиста, яка ще називається «Моя сторінка» , Де розміщується вся доступна інформація про вас, а також знаходиться стіна.
 2. Публічна (офіційна) сторінка, яку ви можете створити в ВК, наприклад, для представлення свого бізнесу, бренду або просто для ведення сторінки з певної тематики (гумор, фан-клуб, хобі тощо). Детальніше читайте про них у статті « Що таке паблік ».

Видалити можна буде обидва типи цих сторінок, але частіше за все потрібне видалення саме «Моїй сторінки» в ВК, де зберігається особиста інформація, листування тощо Причин може бути безліч, але суть одна - здійснити це можливо, але все не так просто, як може здатися на перший погляд. Власне, тому це питання так часто і виникає у багатьох користувачів даної соцмережі і тому з'явилася ця стаття.

Відразу опишу офіційний шлях, який пропонує адміністрація Контакту тим, хто побажає видалити всі сліди свого перебування в цій соцмережі. Власне, все слідуючи видалити все одно не вийде (хоча можна схитрувати), але про це трохи нижче.

Отже, інструкція з видалення нам пропонує перейти з лівого меню на вкладку «Мої налаштування», прокрутити відкриту сторінку до кінця і клікнути по напису « видалити свою сторінку ».

Відкриється форма, де вам запропонують вибрати одну з причин, що спонукала вас видалити свою особисту сторінку з ВК, або можете написати свій варіант пояснення. Неважливо.

А важливо те, що видалення хоч і станеться миттєво, але Контакт ще близько семи місяців буде зберігати копію віддаленій сторінки на випадок, якщо ви за цей час надумаєте сторінку відновити (При цьому відновляться все: і записи, і відео, і аудіо, і фото, і особисте листування зберігаються в ваш обліковий запис). Тобто по суті відбувається не вилучення, а тимчасове припинення доступу до сторінки.

Правда, якщо за цей час ви кнопку «Відновити» так і не натиснете (вона буде кожен раз з'являтися при вашому вході в Контакт з логіном і паролем від віддаленого аккаунта), то ваші дані зберігаються на «Моїй сторінці» будуть остаточно видалені (напевно все ж не зовсім віддалені, бо одного разу засвітившись вважайте, що ви потрапили на гачок, але вилучені із загального доступу).

Зверніть увагу, що ви видаляєте тільки записи (і медіа-файли) на своїй власній сторінці Вконтакте. Але все записи, коментарі, лайки та інші сліди активності, залишені вами на інших сторінках ВК, збережуться. І там як і раніше буде красуватися ваше ім'я та прізвище.

Вилучити заголовки з чужих сторінок, на жаль, ніяк не вийде (вони там залишаться назавжди). Але зате перед видаленням своєї сторінки можна зробити фінт вухами - замінити своє реальне ПІБ на фейковий (вигадане). Зробити це буде нескладно в вікні редагування «Моєї сторінки» . А вже після цього можна буде починати описану вище офіційну процедуру видалення облікового запису.

Також зверніть увагу, що ваш номер телефону, прив'язаний до видаляється ВК-сторінці , Як і раніше залишиться в базі цієї соцмережі. Щоб цього уникнути, прив'яжіть його до новоствореного аккаунту (якщо ви все ж плануєте продовжувати тусуватися в цій соціальній мережі). За пару тижнів він відчепиться від старої сторінки і її можна буде подавати на видалення.

Є ще і не офіційний спосіб видалення своєї сторінки з Вконтакте. Примітний він тим, що сам процес займає не сім місяців, а лише близько двох, але ось точної гарантії того, що виконуючи описані нижче інструкції ви досягнете потрібного результату, немає (внутрішня кухня ВК постійно зазнає змін і деякі мульки вже можуть не працювати).

Для цього просто заходите на сторінку настоянок приватності ВК і максимально закриваєтеся від зовнішнього світу, вибираючи всюди де тільки можна зі списку можливих варіантів пункти на подобі «Тільки я» або «Ніхто». Після цього доступ до вашої сторінці буде максимально обмежений для всіх, крім вас. А якщо ще й ви в перебігу декількох місяців до свого облікового запису заходити не будете, то велика ймовірність, що таку сторінку візьмуть і автоматично видалять (що нам і потрібно).

Як видалити сторінку в Контакті, доступ до якої втрачено

Цілком можлива ситуація, коли створена вами давним давно сторінка в ВК стала перешкодою, від якої хотілося б позбутися. Однак, найчастіше за пеленою років геть утерівается можливість отримати до неї доступ. Раніше, наприклад, все акаунти прив'язувалися до Емайл адресами, а не як зараз - до номера телефону. Цілком можливо, що у вас на даний момент вже немає доступу до того Емайл, який використовувався при реєстрації, але видалити сторінку ви все одно хочете. Що робити?

В принципі, ситуація не настільки вже й рідкісна, тому в структурі Контакту така можливість передбачена. Правда в уникненні того, щоб таким чином люди не намагалися видаляти чужі сторінки (з шкідливості або зі злого наміру), то сам процес видалення можливий буде тільки в тому випадку, якщо на вашій сторінці були вказані реальні ім'я і прізвище, а також були розміщені ваші реальні фотографії.

В цьому випадку видалити сторінку в ВК, навіть не маючи до неї доступу, можна буде виконавши ряд дій:

 1. Зверніться в службу техпідтримки Вконтакте з описом що виникла у вас проблеми (за посиланням ви знайдете форму, через яку це можна буде зробити)

  Зверніться в службу техпідтримки Вконтакте

 2. Перш ніж натискати на кнопку «Відправити» скористайтеся розташованої трохи правіше кнопкою «Прикріпити», щоб до цього повідомлення прикріпити фото вашого паспорта (або водійських прав, свідоцтва про народження або іншого документа, здатного в тій чи іншій мірі підтвердити вашу особистість).
 3. Крім цього, вам потрібно буде зробити Селфі разом з екраном вашого монітора (досить складно може виявитися поєднати своє обличчя і екран монітора на одній площині для такого Селфі, але доведеться постаратися), на якому відображається ця сама форма відправки запиту в техпідтримку Контакту і де вже викладена ваша прохання про видалення стала не потрібною сторінки, до якої у вас вже немає доступу. Коли зробите Селфі, то скиньте фото на комп'ютер і теж приколіть його до скеровується повідомленням.
 4. Коли зробите Селфі, то  скиньте фото на комп'ютер  і теж приколіть його до скеровується повідомленням

Все, після цього тільки залишиться дочекатися відповіді від техпідтримки ВК і в разі необхідності виконати ще якісь дії. Але найчастіше вашу сторінку, при наданні зазначених вище фотографій, без проблем видалять з бази соціальної мережі Вконтакте.

Якщо з часом дозрієте, то зможете відкрити нову сторінку (на ті ж ПІБ), але вже постарайтеся не втрачати від неї логін і пароль (зараз реєстрація в ВК можлива тільки шляхом прив'язки номера стільникового телефону до аккаунту, що підвищує безпеку і спрощує процес відновлення доступу в разі потреби).

Як видалити публічну сторінку (паблік) в Контакте?

Тут все трохи мудріший, але по суті теж нічого складного - просто потрібно знати послідовність кроків. Безпосередньо видалити групу або паблік з ВК (на кшталт «Моєї сторінки») неможливо, але можна буде зробити фінт вухами, який тим не менш пропонується в якості рецепта і в офіційній інструкції по використанню цієї соціальної мережі.

 1. Отже, для початку нам потрібно буде видалити всіх передплатників паблік, а також всі записи і медіафайли - в загальному всю інформацію почікать.
 2. Потім паблік (публічну сторінку) доведеться перетворити в групу. Це можна без проблем зробити, якщо у вас не більше десяти тисяч передплатників (видаляти паблік з Контакту з такою або більшою відвідуваністю навряд чи хто зважиться перебуваючи при здоровому розумі). Для цього потрібно буде натиснути на кнопку «Перевести в групу», яку ви без зусиль знайдете в правій колонці на сторінці вашого паблік.
 3. Оскільки публічна сторінка у нас тепер стала групою, то саме час зробити її приватною. Після цього залишиться тільки вам самим вийти з цієї спільноти (де вже всі учасники крім вас були видалені на першому кроці, описаному вище). Для цього натисніть на кнопки «Ви перебуваєте в групі»> «Вийти з групи».
 4. Через деякий час по суті порожня група буде видалена модераторами Контакту (або автоматично). Правда станеться це не миттєво, але без учасників помітити її існування не буде представлятися можливим. Що вона є, що немає - ніхто її вже ніколи не знайде і не помітить.

Як видалити віддалені сторінки друзів Вконтакте?

Якщо вам попадається в вашому списку друзів багато акаунтів, де зображена замість аватара сумна голова вівці (або собаки?), а при переході на сторінку видається напис, що вона була видалена, то це не зовсім зручно.

Власне, від них можна запросто позбутися, правда на це може знадобитися деякий час. Іншими словами, нам потрібно видалити віддалені (з різних причин) сторінки наших друзів в Контакте. Причин видалення може бути багато;

 1. Людина сама побажав це зробити
 2. Його сторінку заблокували в ВК за порушення правил (спам, лайка і т.п.)
 3. Сторінка була тимчасово заблокована через підозрілу активність (злом?)
 4. Інші причини призвели до напису «сторінка видалена»

Щоб очистити свій список друзів від «мертвих душ» (у них замість аватарки відображається сумна вівці-собака) потрібно буде перейти на сторінку перегляду всіх ваших друзів і навпроти одного, у якого сторінка з тих чи інших причин була видалена з Контакту, натиснути на розташовану правіше кнопку «Прибрати з друзів»:

Хоча можна залишити в Друзьях тимчасово-заблокованих користувачів, бо вони «можуть ожити» з часом.

Ну, ось приблизно десь так.

Удачі вам! До швидких зустрічей на сторінках блогу KtoNaNovenkogo.ru

Збірки по темі

Використовую для заробітку

Як видалити сторінку в Вконтакте, а також позбутися від віддалених сторінок в Друзьях

Привіт, шановні читачі блогу KtoNaNovenkogo.ru. Соціальна мережа Вконтакте містить в собі сотні мільйонів особистих і громадських організацій (паблік) сторінок. Само собою, що якась та частина з них віддаляється (наприклад, за спамм, лайка, підозрілу активність і т.д.). Але бувають випадки, коли користувач сам хоче видалити з ВК всі сліди свого перебування включаючи і особисту сторінку.

Така можливість передбачена функціоналом Контакту, але є ряд моментів, на які обов'язково варто звернути свою увагу і про які буде згадано в цій статті. Примітно, що має можливість видалити навіть ту сторінку, до якої ви вже давно втратили доступ, а також паблік в ВК, який передумали вести і вирішили закрити.

Як видалити свою сторінку в Контакті?

Відразу обмовлюся, що в соціальній мережі Вконтакте буває два типи сторінок:

 1. Особиста, яка ще називається «Моя сторінка» , Де розміщується вся доступна інформація про вас, а також знаходиться стіна.
 2. Публічна (офіційна) сторінка, яку ви можете створити в ВК, наприклад, для представлення свого бізнесу, бренду або просто для ведення сторінки з певної тематики (гумор, фан-клуб, хобі тощо). Детальніше читайте про них у статті « Що таке паблік ».

Видалити можна буде обидва типи цих сторінок, але частіше за все потрібне видалення саме «Моїй сторінки» в ВК, де зберігається особиста інформація, листування тощо Причин може бути безліч, але суть одна - здійснити це можливо, але все не так просто, як може здатися на перший погляд. Власне, тому це питання так часто і виникає у багатьох користувачів даної соцмережі і тому з'явилася ця стаття.

Відразу опишу офіційний шлях, який пропонує адміністрація Контакту тим, хто побажає видалити всі сліди свого перебування в цій соцмережі. Власне, все слідуючи видалити все одно не вийде (хоча можна схитрувати), але про це трохи нижче.

Отже, інструкція з видалення нам пропонує перейти з лівого меню на вкладку «Мої налаштування», прокрутити відкриту сторінку до кінця і клікнути по напису « видалити свою сторінку ».

Відкриється форма, де вам запропонують вибрати одну з причин, що спонукала вас видалити свою особисту сторінку з ВК, або можете написати свій варіант пояснення. Неважливо.

А важливо те, що видалення хоч і станеться миттєво, але Контакт ще близько семи місяців буде зберігати копію віддаленій сторінки на випадок, якщо ви за цей час надумаєте сторінку відновити (При цьому відновляться все: і записи, і відео, і аудіо, і фото, і особисте листування зберігаються в ваш обліковий запис). Тобто по суті відбувається не вилучення, а тимчасове припинення доступу до сторінки.

Правда, якщо за цей час ви кнопку «Відновити» так і не натиснете (вона буде кожен раз з'являтися при вашому вході в Контакт з логіном і паролем від віддаленого аккаунта), то ваші дані зберігаються на «Моїй сторінці» будуть остаточно видалені (напевно все ж не зовсім віддалені, бо одного разу засвітившись вважайте, що ви потрапили на гачок, але вилучені із загального доступу).

Зверніть увагу, що ви видаляєте тільки записи (і медіа-файли) на своїй власній сторінці Вконтакте. Але все записи, коментарі, лайки та інші сліди активності, залишені вами на інших сторінках ВК, збережуться. І там як і раніше буде красуватися ваше ім'я та прізвище.

Вилучити заголовки з чужих сторінок, на жаль, ніяк не вийде (вони там залишаться назавжди). Але зате перед видаленням своєї сторінки можна зробити фінт вухами - замінити своє реальне ПІБ на фейковий (вигадане). Зробити це буде нескладно в вікні редагування «Моєї сторінки» . А вже після цього можна буде починати описану вище офіційну процедуру видалення облікового запису.

Також зверніть увагу, що ваш номер телефону, прив'язаний до видаляється ВК-сторінці , Як і раніше залишиться в базі цієї соцмережі. Щоб цього уникнути, прив'яжіть його до новоствореного аккаунту (якщо ви все ж плануєте продовжувати тусуватися в цій соціальній мережі). За пару тижнів він відчепиться від старої сторінки і її можна буде подавати на видалення.

Є ще і не офіційний спосіб видалення своєї сторінки з Вконтакте. Примітний він тим, що сам процес займає не сім місяців, а лише близько двох, але ось точної гарантії того, що виконуючи описані нижче інструкції ви досягнете потрібного результату, немає (внутрішня кухня ВК постійно зазнає змін і деякі мульки вже можуть не працювати).

Для цього просто заходите на сторінку настоянок приватності ВК і максимально закриваєтеся від зовнішнього світу, вибираючи всюди де тільки можна зі списку можливих варіантів пункти на подобі «Тільки я» або «Ніхто». Після цього доступ до вашої сторінці буде максимально обмежений для всіх, крім вас. А якщо ще й ви в перебігу декількох місяців до свого облікового запису заходити не будете, то велика ймовірність, що таку сторінку візьмуть і автоматично видалять (що нам і потрібно).

Як видалити сторінку в Контакті, доступ до якої втрачено

Цілком можлива ситуація, коли створена вами давним давно сторінка в ВК стала перешкодою, від якої хотілося б позбутися. Однак, найчастіше за пеленою років геть утерівается можливість отримати до неї доступ. Раніше, наприклад, все акаунти прив'язувалися до Емайл адресами, а не як зараз - до номера телефону. Цілком можливо, що у вас на даний момент вже немає доступу до того Емайл, який використовувався при реєстрації, але видалити сторінку ви все одно хочете. Що робити?

В принципі, ситуація не настільки вже й рідкісна, тому в структурі Контакту така можливість передбачена. Правда в уникненні того, щоб таким чином люди не намагалися видаляти чужі сторінки (з шкідливості або зі злого наміру), то сам процес видалення можливий буде тільки в тому випадку, якщо на вашій сторінці були вказані реальні ім'я і прізвище, а також були розміщені ваші реальні фотографії.

В цьому випадку видалити сторінку в ВК, навіть не маючи до неї доступу, можна буде виконавши ряд дій:

 1. Зверніться в службу техпідтримки Вконтакте з описом що виникла у вас проблеми (за посиланням ви знайдете форму, через яку це можна буде зробити)

  Зверніться в службу техпідтримки Вконтакте

 2. Перш ніж натискати на кнопку «Відправити» скористайтеся розташованої трохи правіше кнопкою «Прикріпити», щоб до цього повідомлення прикріпити фото вашого паспорта (або водійських прав, свідоцтва про народження або іншого документа, здатного в тій чи іншій мірі підтвердити вашу особистість).
 3. Крім цього, вам потрібно буде зробити Селфі разом з екраном вашого монітора (досить складно може виявитися поєднати своє обличчя і екран монітора на одній площині для такого Селфі, але доведеться постаратися), на якому відображається ця сама форма відправки запиту в техпідтримку Контакту і де вже викладена ваша прохання про видалення стала не потрібною сторінки, до якої у вас вже немає доступу. Коли зробите Селфі, то скиньте фото на комп'ютер і теж приколіть його до скеровується повідомленням.
 4. Коли зробите Селфі, то  скиньте фото на комп'ютер  і теж приколіть його до скеровується повідомленням

Все, після цього тільки залишиться дочекатися відповіді від техпідтримки ВК і в разі необхідності виконати ще якісь дії. Але найчастіше вашу сторінку, при наданні зазначених вище фотографій, без проблем видалять з бази соціальної мережі Вконтакте.

Якщо з часом дозрієте, то зможете відкрити нову сторінку (на ті ж ПІБ), але вже постарайтеся не втрачати від неї логін і пароль (зараз реєстрація в ВК можлива тільки шляхом прив'язки номера стільникового телефону до аккаунту, що підвищує безпеку і спрощує процес відновлення доступу в разі потреби).

Як видалити публічну сторінку (паблік) в Контакте?

Тут все трохи мудріший, але по суті теж нічого складного - просто потрібно знати послідовність кроків. Безпосередньо видалити групу або паблік з ВК (на кшталт «Моєї сторінки») неможливо, але можна буде зробити фінт вухами, який тим не менш пропонується в якості рецепта і в офіційній інструкції по використанню цієї соціальної мережі.

 1. Отже, для початку нам потрібно буде видалити всіх передплатників паблік, а також всі записи і медіафайли - в загальному всю інформацію почікать.
 2. Потім паблік (публічну сторінку) доведеться перетворити в групу. Це можна без проблем зробити, якщо у вас не більше десяти тисяч передплатників (видаляти паблік з Контакту з такою або більшою відвідуваністю навряд чи хто зважиться перебуваючи при здоровому розумі). Для цього потрібно буде натиснути на кнопку «Перевести в групу», яку ви без зусиль знайдете в правій колонці на сторінці вашого паблік.
 3. Оскільки публічна сторінка у нас тепер стала групою, то саме час зробити її приватною. Після цього залишиться тільки вам самим вийти з цієї спільноти (де вже всі учасники крім вас були видалені на першому кроці, описаному вище). Для цього натисніть на кнопки «Ви перебуваєте в групі»> «Вийти з групи».
 4. Через деякий час по суті порожня група буде видалена модераторами Контакту (або автоматично). Правда станеться це не миттєво, але без учасників помітити її існування не буде представлятися можливим. Що вона є, що немає - ніхто її вже ніколи не знайде і не помітить.

Як видалити віддалені сторінки друзів Вконтакте?

Якщо вам попадається в вашому списку друзів багато акаунтів, де зображена замість аватара сумна голова вівці (або собаки?), а при переході на сторінку видається напис, що вона була видалена, то це не зовсім зручно.

Власне, від них можна запросто позбутися, правда на це може знадобитися деякий час. Іншими словами, нам потрібно видалити віддалені (з різних причин) сторінки наших друзів в Контакте. Причин видалення може бути багато;

 1. Людина сама побажав це зробити
 2. Його сторінку заблокували в ВК за порушення правил (спам, лайка і т.п.)
 3. Сторінка була тимчасово заблокована через підозрілу активність (злом?)
 4. Інші причини призвели до напису «сторінка видалена»

Щоб очистити свій список друзів від «мертвих душ» (у них замість аватарки відображається сумна вівці-собака) потрібно буде перейти на сторінку перегляду всіх ваших друзів і навпроти одного, у якого сторінка з тих чи інших причин була видалена з Контакту, натиснути на розташовану правіше кнопку «Прибрати з друзів»:

Хоча можна залишити в Друзьях тимчасово-заблокованих користувачів, бо вони «можуть ожити» з часом.

Ну, ось приблизно десь так.

Удачі вам! До швидких зустрічей на сторінках блогу KtoNaNovenkogo.ru

Збірки по темі

Використовую для заробітку

Як видалити віддалені сторінки друзів Вконтакте?
Як видалити віддалені сторінки друзів Вконтакте?
Як видалити віддалені сторінки друзів Вконтакте?
Як видалити віддалені сторінки друзів Вконтакте?
Як видалити віддалені сторінки друзів Вконтакте?
Як видалити свою сторінку в Контакті?
Що робити?
Як видалити публічну сторінку (паблік) в Контакте?
Як видалити віддалені сторінки друзів Вконтакте?
Або собаки?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: