Новости

Як зламати сторінку вконтакті - 4 кращих способу, захист своєї сторінки

 1. метод підбору
 2. фішингові сторінки
 3. використовуємо віруси
 4. Метод підбору - брутфорс
 5. Інші способи злому
 6. Як захистити сторінку

Увага! Інформація в даній статті носить освітній характер, і не містить інструкцій або заклику до дії. Мета створення даного матеріалу - убезпечити свою сторінку, знаючи, якими способами злому можуть користуватися зловмисники.

Зламати сторінку вконтакте досить складно. З кожним роком соціальна мережа все сильніше посилює алгоритми перевірки, і усуває вразливі місця.

Проте, отримати доступ до чужого сторінці, хоч і складно, але цілком реально. Але варто знати, що така діяльність карна справа.

метод підбору

Самий просто спосіб, який не вимагає ніяких знань і сторонніх додатків Самий просто спосіб, який не вимагає ніяких знань і сторонніх додатків. Головне мати будь трохи розвинене логічне мислення. Найчастіше користувачі не звертають уваги на попередження ВК і задають прості паролі, щоб їх не забути.

Щоб спробувати підібрати пароль, необхідно знати деяку інформацію про користувача, а саме:

електронний ящик і мобільний телефон для введення логіна. Без цих даний отримати доступ до сторінки не вийде.

Для злому пароля необхідно знати:

 • День народження - найчастіше використовується при завданні пароля
 • Номер мобільника жертви - теж зустрічається дуже часто
 • Номер мобільного телефону матері, батька, брата, сестри, в загальному, будь-якого близької людини
 • Прізвище матері до заміжжя
 • Логін або Никнейм в іграх - найчастіше геймери використовують один Нік всюди
 • Ім'я домашньої тварини

Також досить часто зустрічаються цифри 123456 в різній їх комбінації і комбінація йцукен чи qwerty.

Варто зауважити, що існує топ паролів користувачів. Перерахуємо один по одному: 123456, 123123, 111111, 123456789, 12345678, qwerty, 1234567, 666666,, 123321.

фішингові сторінки

Отримати доступ до сторінки людини можна використовуючи фішинг. Фішингових сайтів - це копія ресурсу, в нашому випадку сайту вконтакте. Користувач заходить на нього, вводить свій логін і пароль, але замість того, щоб увійти в обліковий запис, його даний потрапляють зловмисникові.

Відрізнити такий сайт досить просто. Адреса буде відрізнятися від вихідного, як видно на скріншоті. Відрізнити такий сайт досить просто

Якщо антивірус підтримує перевірку веб-серфінгу, то він без проблем виявить такі ресурси, а якщо немає, то потрібно уважно перевіряти адресу перед тим, як вводити свої дані.

використовуємо віруси

Іноді для отримання даних жертви використовуються віруси. Найчастіше принцип роботи у них нічим не відрізняється фішингу, за винятком того, що ця програма або сервіс не маскується, а відразу пропонує ввести логін і пароль. Іноді для отримання даних жертви використовуються віруси

Не слід вводити свої дані для входу вконтакт на сторонніх ресурсах або в підозрілі програми, які пропонують зламати сторінку або пропонують послуги заборонені адміністрацією ВК.

Метод підбору - брутфорс

Раніше актуальний, а зараз практично не використовується метод. Спосіб простий - береться програма, яка методом перебору всіх комбінацій намагається підібрати логін або пароль до сторінки.

Процедура зазвичай дуже довга, при складному паролі може займати від декількох днів до декількох місяців. Процедура зазвичай дуже довга, при складному паролі може займати від декількох днів до декількох місяців

Тому, щоб не впасти жертвою зловмисників, варто прислухатися до порад адміністрації ВК і задати складний пароль.

Інші способи злому

Іноді на ПК встановлюється якась програма - клавіатурний шпигун. Вона не шкодить комп'ютера, але перехоплює всі дії користувача, які він виробляє на клавіатурі.

Зловмисник може викрасти пароль з самого браузера, якщо використовувалася функція збереження.

Перехоплення пакетів, або сніффінг - хакер не зможе отримати дані авторизації, але може користуватися сторінкою жертви. Як тільки зроблений вихід зі сторінки, доступ втрачає і зловмисник.

Подібний сніффінгу спосіб - крадіжка сесії. Хакер також може управляти сторінкою до того моменту, поки не був проведений вихід з облікового запису.

Як захистити сторінку

Всі рекомендації в тій чи іншій мірі порушувалися вище:

 1. Використовуйте подвійну авторизацію. VK дозволяє використовувати одноразовий код при кожному вході на свою сторінку, який приходить на телефонний номер вказаний при реєстрації.
 2. Слід використовувати складні паролі, що складаються мінімум з 8 символів. У них повинні використовуватися заголовні і прописні букви, цифри і спеціальні символи (наприклад: gH85Al *%)
 3. ПК повинен бути захищений хорошим антивірусом і фаєрволом, який буде блокувати всі сторонні підключення до комп'ютера.
 4. При кожному вході звертаємо увагу на адресу сайту.
 5. Не потрібно використати сторонні сервіси та програми, які пропонують заборонені сайтом вконтакте послуги, тим більше якщо вони потребують введення логіна і пароля.

Читайте також:

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: