Новости

Чим качати музику і відео з ВКонтакте через Safari?

У заголовок матеріалу винесено популярний питання, який часто цікавить наших читачів У заголовок матеріалу винесено популярний питання, який часто цікавить наших читачів. Ще кілька місяців тому доводилося радити користувачам досить безглузді альтернативи, але тепер, завдяки зростанню кількості корисних плагінів для Safari, ситуація налагодилася. Представляємо вашій увазі плагін Vkontakte.Ru Downloader for Safari.

Що потрібно від пристойного плагіна для подібних завдань? Непомітність і зручність використання, зрозуміло. Перша вимога реалізовано чудово - ніяких лівих кнопок на панелі інструментів доданок не додає, за що йому велике спасибі.

Щодо другої вимоги судіть самі. Після встановлення плагіну біля кожного аудіофайлу поруч з кнопкою Play з'явиться кнопочка для прямого скачування:

Після встановлення плагіну біля кожного аудіофайлу поруч з кнопкою Play з'явиться кнопочка для прямого скачування:

Розробники зуміли вмонтувати в плагін чудову фішку. Клацніть по тривалості пісні, і ви побачите розмір файлу в мегабайтах і його бітрейт:

Клацніть по тривалості пісні, і ви побачите розмір файлу в мегабайтах і його бітрейт:

На сторінці перегляду відео замість кнопок з'являться дві додаткові посилання:

На сторінці перегляду відео замість кнопок з'являться дві додаткові посилання:

Тепер про те, як ставити плагін. Файл з розширенням .safariextz, по ідеї, повинен відразу відкриватися в Safari. Але часто буває, що спроби запустити його до жодних помітних результатів не приводять. Щоб виправити проблему, повністю закрийте Safari (Cmd + Q) і тільки після цього запускайте файл плагіна.

Що потрібно від пристойного плагіна для подібних завдань?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: