Новости

Чому не працює Вконтакте зараз, що робити якщо ВК не вантажиться або глючить

  1. Способи зрозуміти, лежить ВК, чи ні
  2. Що робити, якщо ВК не лежить, але сторінки все одно не вантажаться
  3. Які ще можуть бути причини збоїв VK.com

Хоч як би сумно це говорити, але   соціальна мережа Вконтакті   не відрізняється стабільною і рівною роботою

Хоч як би сумно це говорити, але соціальна мережа Вконтакті не відрізняється стабільною і рівною роботою.

Якщо за часів управління проектом його засновником Павлом Дуров, всі неполадки досить оперативно чинилися, то зараз, особливо в останні кілька днів, відомий сайт почав занадто часто падати і переставати функціонувати.

Пов'язано це з халатністю співробітників або поганою роботою серверів - ми ніяк не дізнаємося, однак підказати, як зрозуміти, з якої причини ВКонтакте не працює, цілком можна.

Варто сказати, що не завжди проблеми в роботі сайту пов'язані зі зовнішніми причинами - іноді це може говорити про нестабільну роботу вашого комп'ютера, а також інтернет-з'єднання.

Як же відрізнити зовнішні ознаки від внутрішніх? Саме про це і розповідає ця стаття.

Способи зрозуміти, лежить ВК, чи ні

Отже, перша причина, чому не відкривається «Моя сторінка», не працюють картинки і посилання - це те, що ВК просто впав.

Така фраза означає, що на сервері сайту сталися неполадки, які впливають на його працездатність, а іноді - на роботу в цілому.

Зазвичай подібне швидко виправляється адміністрацією і співробітниками офісів, проте іноді буває, що проблема не очевидна, тому час виправлення помилок сильно збільшується.

1) Сервіс. Найзручніший спосіб зрозуміти, працює ВК, чи ні - це зайти на цей сайт: ping-admin.ru/free_test.

На ньому показано графік функціонування сайту, а також є плашка, що позначає наявність збою в системі.

Якщо раптом ви не можете зрозуміти, чому сторінка завантажується довго, то спочатку відвідайте даний сервіс - він зазвичай показує найбільш точну інформацію.

Однак вона оновлюється з часом, тому доведеться трохи почекати, перш ніж отримати найактуальніші дані.

2) Twitter. зайдіть в Твіттер . Це зовсім не жарт, оскільки користувачі ВК дуже часто сповіщають про неполадки саме в цьому ресурсі.

Крім того, на сторінці адміністрації з'являється вся інформація про збої, і навіть зразкові терміни їх виправлення.

Тобто якщо у вас перестали завантажуватися сторінки, фотографії та музика - то перейдіть на цей ресурс, і якщо в топових темах є хештег # вкжіві, то будьте впевнені - чи не ви одні, у кого ресурс наказав довго жити.

3) Перевірка. Запитайте у своїх друзів або подивіться на портал через інші месенджери.

Крім того, всередині, наприклад, сервісу Telegram, є спеціальний бот, який так само, як і перша посилання, перевіряє працездатність сайту.

Напишіть своїм знайомим - і запитайте, стабільно чи працює сайт у них. Якщо немає - то значить чекайте деякий час, швидше за все, над проблемою вже працюють.

У разі, якщо один з цих пунктів проявляє себе при поганій роботі ВКонтакте, то єдиний спосіб виправити проблему - тільки чекати. Більше ви не зможете зробити нічого.

Якщо ж все в порядку, сайт показує, що ВКонтакте працює стабільно, і ваші знайомі теж стверджують, що все працює - тоді проблема, швидше за все, на вашому боці, і варто звернути увагу на проблеми в операційній системі або з боку інтернет-провайдера.

Що робити, якщо ВК не лежить, але сторінки все одно не вантажаться

1. В першу чергу - перевірте своє інтернет-з'єднання. Чи не відходить десь кабель, підключений роутер, що не відключилася чи сама мережа з якоїсь причини. Якщо така проблема є - то очевидно, що її треба усунути.

2. Якщо у вас глючить ВК, але при цьому інші сторінки поводяться нормально - спробуйте подзвонити провайдеру і запитати, в чому справа.

Цілком можливо, що проблеми з його боку - відбувся якийсь збій, який і накрив собою ще й адреси, що відповідають за роботу соціальної мережі.

3. Якщо ви використовуєте проксі-сервери, або схожі додатки - то перевірте, чи виключені вони.

У зворотній ситуації сервіс запросто може глючити - наприклад, не відправляти повідомлення або НЕ довантажувати сторінки. Заходити на сайт варто тільки з вимкненим проксі-сервером.

4. Проблема може ховатися більш глибоко. Зайдіть в папку Windows, а з неї - в System32.

Варто зробити важливу ремарку, що вона може виявитися прихована від сторонніх - і тоді треба в налаштуваннях операційної системи проставити спеціальну надбудову, яка робить приховані папки відкритими.

Усередині System32 треба знайти файл hosts, натиснути на нього двічі і вибрати «відкрити за допомогою блокнота».

Всередині він повинен виглядати так само, як і на картинці нижче. Якщо ж він відрізняється чимось - то варто привести його до первісного вигляду.

5. Перевірте свою систему антивірусом, а ще краще - кількома.

Деякі віруси можуть блокувати можливість виходу в інтернет взагалі, або на конкретні сторінки - наприклад, на всіма улюблену соціальну мережу.

6. Крім того, можна скористатися спеціальною утилітою під назвою Vkontakte Unlock, яка діє як антивірус, але спрямований на боротьбу з однією конкретною загрозою.

Ви запускаєте програму і натискаєте на кнопку «Розблокувати акаунт», після чого програма стирає загрозу, і ви відразу зможете зайти на свою сторінку.

Якщо ви застосуєте зазначені вище заходи, то майже напевно відновите доступ до своєї сторінки і зможете зайти в соціальну мережу.

Найголовніше - переконатися в тому, що система дійсно дає збої з вашого боку.

Які ще можуть бути причини збоїв VK.com

Якщо ви не можете зайти ВК з телефону - то цілком можливо, що проблеми з сервером, як це було зазначено в самому початку цієї статті.

Крім того, є ще кілька причин, чому це може бути так:

  1. Спробуйте зайти на будь-який інший сайт. Якщо це також не виходить - то перевірте свій баланс і підключення до мережі. Цілком можливо, що ви просто забули поповнити кошти, через що доступ в інтернет був припинений.
  2. Перевірте, чи заходив ВК в ваш профіль через сайт - якщо ви використовуєте додаток. Може бути ситуація, коли всередині самої програми трапився збій, і залишається тільки чекати оновлення, яке виправить ситуацію.
  3. Якщо система пише вам про невірно введеному паролі - то спробуйте відновити його. Особливо це актуально, якщо ви давно не заходили зі свого смартфона, і встигли оновити пароль.

Неможливість зайти з телефону - не єдина проблема, не пов'язана з неполадками в мережі з вашого боку чи боку серверів.

Крім того, може статися ситуації блокування, коли основна сторінка показує зовсім не те, що повинна.

1. Якщо при відкритті сторінки вас просять відправити СМС на короткий номер для зняття блокування - то терміново перевіряйте свій комп'ютер на наявність вірусів.

Швидше за все, ви зайшли на ненадійний (фішингових) сайт , Через який на ПК потрапила шкідлива програма, створена для отримання паролів або грошей.

Ні в якому разі нічого не відправляйте - це обман для того, щоб вкрасти у вас суму коштів.

2. Якщо при цьому антивірус нічого не виявив - пробийте в пошуку програму vkontakte.exe.

exe

При знаходженні - видаляйте її без роздумів - це саме те, що не дозволяє вам увійти на свою сторінку.

3. Знову ж - причина може критися в файлі hosts. Однак в разі, якщо вам пропонують відправити СМС - варто повністю видалити його, а не редагувати.

Саме так і слід чинити в тому випадку, якщо у вас не працює відео, не вантажаться картинки, або ви в принципі не можете зайти на сторінку.

Порядок дій прям і зрозумілий - обери причину, по якій у вас трапляються неполадки, і при необхідності усуньте їх.

Також слідкуйте за новинами на інших ресурсах, де сидить адміністрація ВК - наприклад, в тому ж Твіттері, або ж користуйтеся пошуком Google - дуже часто при серйозних збоях там швидко з'являються статті, присвячені темі.

Найголовніше - не панікуйте і не починайте заново систему або нарікати на провайдера.

Як же відрізнити зовнішні ознаки від внутрішніх?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: