Новости

Додаток Live Graffiti для Android

Одне з найпопулярніших додатків для малювання ВКонтакте - Живе Графіті - обзавелося безкоштовної андроїд-версією . Головна відмінність цієї «рисовалки» від багатьох інших, доступних в Андроїд-Маркеті - здатність запам'ятовувати дії художника і відтворювати процес малювання у вигляді мультфільму. Якщо відправити живе графіті одному, він побачить не кінцевий результат, а прикольний анімований ролик, в якому видно, як створювався малюнок: з першого штриха до фінальної точки.

Крім пожвавлення малюнків, у Live Graffiti є ще два конкурентні переваги: швидка робота (що важливо при малюванні на сенсорному екрані),
і мінімалістичний дизайн, який не відволікає від малювання.

Додаток має простий і акуратний інтерфейс. Для створення малюнка користувачеві надається цифрова кисть з різними настройками товщини і інтенсивності, полотно з можливістю вертикального і горизонтального позиціонування, а також два види палітри: проста, з фіксованим набором кольорів, і професійна, з можливістю підібрати найдрібніші відтінки.

Кожен малюнок (і кожна його редакція) зберігається в галереї всередині програми. При необхідності будь-який з малюнків можна відкрити, переглянути у вигляді анімації, домалювати, видалити або надіслати другу. Надіслати малюнок можна кількома способами: через смс, електронною поштою, або в соціальних мережах. Крім персональної галереї, в додатку існує розділ «Вхідні», в якому зберігаються надіслані вам малюнки.

Крім персональної галереї, в додатку існує розділ «Вхідні», в якому зберігаються надіслані вам малюнки

Малювати в Live Graffiti щось грандіозне і детальне, звичайно, буде зручніше на планшеті, але якщо планшета у вас немає, то з додатком знайдеться застосування і на смартфоні: намалювати анимированное визнання в любові для дівчини, кухоль пива для одного, сонечко і хмари для дитини - цілком собі гідні сюжети, які викличуть посмішку у одержувача малюнка.

Додаток поширюється безкоштовно і поки навіть не містить реклами. Завантажити Live Graffiti для Android можна тут:
1) https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ltst.lg
2) http://slideme.org/application/live-graffiti
3) http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=319866

Приклад використання програми в романтичних цілях дивіться на відео:

Приклад використання програми в романтичних цілях дивіться на відео:

Com/store/apps/details?
Php?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: