Не можу зайти в контакт. 7 перевірених способів як зайти в контакт якщо доступ закритий | CandyGeek.ru

 1. Не можу зайти в контакт. 7 перевірених способів як зайти в контакт якщо доступ закритий Для початку...
 2. Блокування аккаунта адміністрацією ВК
 3. вас зламали
 4. Віруси і шкідливе ПО
 5. Ліві проксі в параметрах системи
 6. Проблеми з роутером або модемом
 7. висновки
 8. Не можу зайти в контакт. 7 перевірених способів як зайти в контакт якщо доступ закритий
 9. Заблокований доступ в соц. мережі на роботі
 10. Блокування аккаунта адміністрацією ВК
 11. вас зламали
 12. Віруси і шкідливе ПО
 13. Ліві проксі в параметрах системи
 14. Проблеми з роутером або модемом
 15. висновки
 16. Не можу зайти в контакт. 7 перевірених способів як зайти в контакт якщо доступ закритий
 17. Заблокований доступ в соц. мережі на роботі
 18. Блокування аккаунта адміністрацією ВК
 19. вас зламали
 20. Віруси і шкідливе ПО
 21. Ліві проксі в параметрах системи
 22. Проблеми з роутером або модемом
 23. висновки

Не можу зайти в контакт. 7 перевірених способів як зайти в контакт якщо доступ закритий

Для початку потрібно встановити реальну причину через яку не виходить увійти в обліковий запис. Це можуть бути

 • Заблокований доступ в соц. мережі на роботі;
 • Віруси і інше шкідливе ПЗ;
 • Проблеми з мережним устаткуванням;
 • Блокування аккаунта адміністрацією ВК;
 • Вас зламали.

Головне для нас зараз визначитися з причиною відсутності доступу до соц. мережі. По-перше спробуйте зайти в контакт з іншого комп'ютера, телефону або планшета. Якщо доступ є - значить ми маємо проблеми на нашому комп'ютері (блокування адміністратором, віруси, неправильно налаштований маршрутизатор), а не проблеми з логіном і паролем в соц. мережі.

Якщо не виходить зайти в аккаунт на іншому пристрої, значить проблема в самому обліковому записі. Або вас зламали, або ваша сторінка заблокована адміністрацій ВК, або ви просто вводите неправильні логін і пароль. Залежно від джерела проблем потрібні будуть свої певні дії. Зараз опишемо кожну проблему і шляхи вирішення для них.

Якщо сайт взагалі не відкривається, я маю на увазі саме адреса https://vk.com (Може відкритися схожий адресу з точно таким же дизайном, як на оф сторінці), вже точно можна сказати ваші проблеми в самому комп'ютері та налаштування мережі. Натомість офіційної сторінки може відкритися фішингових сайтів, де при введенні своїх логіна і пароля ви віддасте їх «абсолютно нормальним» злодіям.

Заблокований доступ в соц. мережі на роботі

В цьому випадку доступ заблокований системним адміністратором. Рішення проблеми - використання анонімейзера http://cameleo.xyz/ або VPN розширення для браузера. Користуйтеся анонімейзерамі тільки від відомих розробників і з обережністю, тому що через них можуть вкрасти пароль і логін. Всі дані в браузері спочатку проходять через проксі сервер (анонімейзер) і тільки після цього повертаються вам. Якщо ви підключіться до невідомого анонімейзеру, є багато шансів, що ваші дані просто вкрадуть.

Якщо є можливість встановити додаткове розширення для браузера, наприклад Frigate, обов'язково встановіть.

Завантажити Frigate для будь-якого браузера

Після установки потрібно буде додати ВК в список додатки, щоб доступ був через незаблоковані IP адреси. Для цього натискаємо по значку програми в браузері правою кнопкою миші і вибираємо Параметри.

Для цього натискаємо по значку програми в браузері правою кнопкою миші і вибираємо Параметри

Вводимо назву нового списку без пробілів між словами - Моісоцсеті, наприклад (у мене тут приклад трохи з помилкою - ім'я списку робимо без пробілів, якщо воно складається з декількох слів).

Вводимо назву нового списку без пробілів між словами - Моісоцсеті, наприклад (у мене тут приклад трохи з помилкою - ім'я списку робимо без пробілів, якщо воно складається з декількох слів)

І після натискаємо по щойно створеному списку.

І після натискаємо по щойно створеному списку

І додаємо в список https://vk.com/ .

com/

Після додавання URL адреси в список додатки трафік для ВК шифруватиметься і зміниться IP адреса сайту. Доступ до контакту буде відкритий, навіть якщо ваш системний адміністратор його заблокував.

Блокування аккаунта адміністрацією ВК

Зазвичай при вході в аккаунт, якщо вас заблокували, вказується термін блокування і причина. Якщо ви не згодні або не винні в тому, в чому вас звинувачують - наприклад, в розсилці спаму і інших матеріалів, пишіть в службу підтримки. Вам можуть допомогти тільки ці люди. Тільки листування з тих підтримкою вам допоможе.

Обов'язково ознайомтеся з довідкою соц. мережі з цього питання - https://vk.com/faq9177 .

вас зламали

Якщо вас зламали єдине рішення проблеми - поміняти пароль, якщо не виходить увійти і відновити пароль (для цього використовуйте номер телефону) і в цьому випадку головний ваш помічник тех. підтримка. Бажано щоб сторінка була зареєстрована на ваші дані і прив'язаний доступний вам номер телефону, за номером зробити відновлення доступу до сторінки дуже просто.

Якщо номер телефону, на який ви реєстрували акаунт вам доступний, натисніть на головній сторінці Забув пароль або перейдіть за посиланням https://vk.com/restore . Заповніть форми і поміняйте пароль.

Почитайте довідку ВК - https://vk.com/faq8265 .

Віруси і шкідливе ПО

Віруси перенаправляють вас на фішингових сайтів, де просять відправити смс та інші дані нібито на сервера контакту. Це брехня і доступ до своєї сторінки у такий спосіб ви точно не отримаєте. Рішення проблеми - встановіть антивірус з блокуванням шкідливих сайтів або хоча б безкоштовний плагін для браузера - Dr.Web Link Checker, який буде все це блокувати автоматично. Можете також перевірити URL сайту онлайн антивірусом. Як варіант - зайдіть в свій аккаунт з іншого пристрою - з телефону, комп'ютера, планшета. Якщо вийшло зайти - значить у вас вірус чи інше шкідливе ПЗ на комп'ютері.

Завантажити Dr.Web CureIt! для сканування системи

Завантажити розширення для браузера Dr.Web Link Checker

Навіть після сканування і видалення вірусів з системи доступ може бути не відновлено. Потрібно виконати останні кроки. Нам потрібно буде скинути деякі параметри мережі на значення за замовчуванням, так як вони могли бути змінені вірусами.

Для автоматизації очищення і скидання параметрів мережі системи скористайтеся утилітою AVZ. Використовуючи AVZ не доведеться вручну редагувати файл Host і інші параметри. Встановлювати програму не потрібно, потрібно лише розпакувати файли програми в потрібну папку і запустити додаток від імені адміністратора.

Завантажити утиліту AVZ з сайту розробника

Відкриваємо Файл - Відновлення системи.

Ставимо галочки як у мене на скріншоті і тиснемо Виконати зазначені операції.

Ставимо галочки як у мене на скріншоті і тиснемо Виконати зазначені операції

Якщо не хочете завантажувати і запускати софт, тоді хоча-б перегляньте файл Host. Host файл використовується в Windows для перетворення символьних адрес URL в IP адреси, зазначені в документі. Саме тут зловмисники можуть налаштувати вашу систему так, щоб ви могли зайти на шахрайський сайт ВК, повністю зовні ідентичний офіційного. І при введенні даних ви звичайно ж не зможете увійти на свою сторінку.

Для редагування файлу host запускаємо Блокнот або інший текстовий редактор від імені адміністратора. Переходимо в Файл - Відкрити, в параметрах відображення вибираємо Все файли, так як host файл не має розширення, і відкриваємо Host файл цим шляхом C: \ Windows \ System32 \ Drivers \ etc.

У документі не повинно бути ніяких записів містять VK.com, vkontakte і тд. Якщо є видаляйте їх, поки ці записи в host файлі доступ до ВК ви отримати не зможете. Перед виходом обов'язково зберігаємо документ і виходимо з програми.

Якщо справа у вірусі або будь-якому іншому ПО, як варіант можна зробити відновлення системи. Потрібно щоб на момент точки відновлення системи доступ до ВК був. Після відновлення системи обов'язково перевірте систему на віруси. Якщо не виходить виконати відновлення з звичайного режиму системи, завантажити з безпечного режиму, якщо так теж не вийде, зробіть відновлення за допомогою диска або флешки з Windows.

Ліві проксі в параметрах системи

Просто перейшовши по шкідливої ​​посиланням можна встановити в налаштуваннях проксі-сервера на своєму комп'ютері ліві настройки. І зловмисники будуть отримувати весь трафік - все дані у відкритому вигляді, які ви відправляєте або приймаєте з мережі. Це паролі, логіни та інша конфіденційна інформація. Загалом, абсолютно все, причому не в зашифрованому вигляді. Антивірус при скануванні навіть не зверне на ваш проксі уваги, це не вірус і не шкідливий ПО.

Для перевірки проксі шукаємо параметр Налаштування проксі-сервера в панелі управління і дивимося, щоб у вікні було так, як на скріншоті нижче. Якщо у вас тут прописані дані - зверніться до системного адміністратора або просто відключіть проксі, якщо точно знаєте, що цих параметрів тут бути не повинно.

Якщо у вас тут прописані дані - зверніться до системного адміністратора або просто відключіть проксі, якщо точно знаєте, що цих параметрів тут бути не повинно

Проблеми з роутером або модемом

Проблемою для доступу до контакту можуть бути ліві ДНС сервера прописані в модемі. Проблема вирішується тільки в модемі, не на комп'ютері - скидаємо всі налаштування за замовчуванням і налаштовуємо доступ до інтернету заново. Зазвичай для скидання налаштувань потрібно утримувати спеціальну кнопку на модемі або роутере протягом 5-10 сек. Якщо не виходить - дивіться інструкцію до пристрою. Рішення проблеми - скинути налаштування на значення за замовчуванням. Не забудьте потім поміняти дані для входу за замовчуванням - admin / admin і підберіть надійні паролі для вашої мережі WiFi.

висновки

Не встановлюйте маловідомі і підозрілі програми, кряки до них і інші компоненти для злому програм, для яких потрібно відключати антивірус. Це небезпечно, по можливості завантажуйте і встановлюйте кряки тільки перевірені багатьма користувачами, а краще звичайно взагалі їх не ставити.

Не переходьте за підозрілими посиланнями на сайтах, соц. мережах і електронній пошті. Щоб убезпечити себе встановіть антивірус з функцією блокування підозрілих сайтів або хоча б безкоштовне розширення для браузера - Dr.Web Link Checker, яке захистить вас від фішингових і шахрайських сайтів.

Якщо вже зайшли на такий сайт - проявіть кмітливість і зверніть увагу на підозрілі елементи сайту - URL адреса відрізняється від https://vk.com , Вимога вода пароля і телефону, хоча ви не очищали куки в браузері і навіть не закривали його взагалі. Зазвичай повторно потрібно ввести дані авторизації якщо ви очистили куки файли або змінили свій IP на IP іншої країни. Для відновлення доступу до сторінки не потрібно відправляти ніяких СМС. Максимум що потрібно буде зробити ввести код, присланий на СМС в спеціальне поле на сторінці ВК. Якщо вас просять щось відправити зі свого телефону або навіть пошти - ви на фішинговому сайті і маєте гранично великий ризик віддати логін, пароль і навіть свої гроші на рахунку телефону злодіям.

Не можу зайти в контакт. 7 перевірених способів як зайти в контакт якщо доступ закритий

Для початку потрібно встановити реальну причину через яку не виходить увійти в обліковий запис. Це можуть бути

 • Заблокований доступ в соц. мережі на роботі;
 • Віруси і інше шкідливе ПЗ;
 • Проблеми з мережним устаткуванням;
 • Блокування аккаунта адміністрацією ВК;
 • Вас зламали.

Головне для нас зараз визначитися з причиною відсутності доступу до соц. мережі. По-перше спробуйте зайти в контакт з іншого комп'ютера, телефону або планшета. Якщо доступ є - значить ми маємо проблеми на нашому комп'ютері (блокування адміністратором, віруси, неправильно налаштований маршрутизатор), а не проблеми з логіном і паролем в соц. мережі.

Якщо не виходить зайти в аккаунт на іншому пристрої, значить проблема в самому обліковому записі. Або вас зламали, або ваша сторінка заблокована адміністрацій ВК, або ви просто вводите неправильні логін і пароль. Залежно від джерела проблем потрібні будуть свої певні дії. Зараз опишемо кожну проблему і шляхи вирішення для них.

Якщо сайт взагалі не відкривається, я маю на увазі саме адреса https://vk.com (Може відкритися схожий адресу з точно таким же дизайном, як на оф сторінці), вже точно можна сказати ваші проблеми в самому комп'ютері та налаштування мережі. Натомість офіційної сторінки може відкритися фішингових сайтів, де при введенні своїх логіна і пароля ви віддасте їх «абсолютно нормальним» злодіям.

Заблокований доступ в соц. мережі на роботі

В цьому випадку доступ заблокований системним адміністратором. Рішення проблеми - використання анонімейзера http://cameleo.xyz/ або VPN розширення для браузера. Користуйтеся анонімейзерамі тільки від відомих розробників і з обережністю, тому що через них можуть вкрасти пароль і логін. Всі дані в браузері спочатку проходять через проксі сервер (анонімейзер) і тільки після цього повертаються вам. Якщо ви підключіться до невідомого анонімейзеру, є багато шансів, що ваші дані просто вкрадуть.

Якщо є можливість встановити додаткове розширення для браузера, наприклад Frigate, обов'язково встановіть.

Завантажити Frigate для будь-якого браузера

Після установки потрібно буде додати ВК в список додатки, щоб доступ був через незаблоковані IP адреси. Для цього натискаємо по значку програми в браузері правою кнопкою миші і вибираємо Параметри.

Для цього натискаємо по значку програми в браузері правою кнопкою миші і вибираємо Параметри

Вводимо назву нового списку без пробілів між словами - Моісоцсеті, наприклад (у мене тут приклад трохи з помилкою - ім'я списку робимо без пробілів, якщо воно складається з декількох слів).

Вводимо назву нового списку без пробілів між словами - Моісоцсеті, наприклад (у мене тут приклад трохи з помилкою - ім'я списку робимо без пробілів, якщо воно складається з декількох слів)

І після натискаємо по щойно створеному списку.

І після натискаємо по щойно створеному списку

І додаємо в список https://vk.com/ .

com/

Після додавання URL адреси в список додатки трафік для ВК шифруватиметься і зміниться IP адреса сайту. Доступ до контакту буде відкритий, навіть якщо ваш системний адміністратор його заблокував.

Блокування аккаунта адміністрацією ВК

Зазвичай при вході в аккаунт, якщо вас заблокували, вказується термін блокування і причина. Якщо ви не згодні або не винні в тому, в чому вас звинувачують - наприклад, в розсилці спаму і інших матеріалів, пишіть в службу підтримки. Вам можуть допомогти тільки ці люди. Тільки листування з тих підтримкою вам допоможе.

Обов'язково ознайомтеся з довідкою соц. мережі з цього питання - https://vk.com/faq9177 .

вас зламали

Якщо вас зламали єдине рішення проблеми - поміняти пароль, якщо не виходить увійти і відновити пароль (для цього використовуйте номер телефону) і в цьому випадку головний ваш помічник тех. підтримка. Бажано щоб сторінка була зареєстрована на ваші дані і прив'язаний доступний вам номер телефону, за номером зробити відновлення доступу до сторінки дуже просто.

Якщо номер телефону, на який ви реєстрували акаунт вам доступний, натисніть на головній сторінці Забув пароль або перейдіть за посиланням https://vk.com/restore . Заповніть форми і поміняйте пароль.

Почитайте довідку ВК - https://vk.com/faq8265 .

Віруси і шкідливе ПО

Віруси перенаправляють вас на фішингових сайтів, де просять відправити смс та інші дані нібито на сервера контакту. Це брехня і доступ до своєї сторінки у такий спосіб ви точно не отримаєте. Рішення проблеми - встановіть антивірус з блокуванням шкідливих сайтів або хоча б безкоштовний плагін для браузера - Dr.Web Link Checker, який буде все це блокувати автоматично. Можете також перевірити URL сайту онлайн антивірусом. Як варіант - зайдіть в свій аккаунт з іншого пристрою - з телефону, комп'ютера, планшета. Якщо вийшло зайти - значить у вас вірус чи інше шкідливе ПЗ на комп'ютері.

Завантажити Dr.Web CureIt! для сканування системи

Завантажити розширення для браузера Dr.Web Link Checker

Навіть після сканування і видалення вірусів з системи доступ може бути не відновлено. Потрібно виконати останні кроки. Нам потрібно буде скинути деякі параметри мережі на значення за замовчуванням, так як вони могли бути змінені вірусами.

Для автоматизації очищення і скидання параметрів мережі системи скористайтеся утилітою AVZ. Використовуючи AVZ не доведеться вручну редагувати файл Host і інші параметри. Встановлювати програму не потрібно, потрібно лише розпакувати файли програми в потрібну папку і запустити додаток від імені адміністратора.

Завантажити утиліту AVZ з сайту розробника

Відкриваємо Файл - Відновлення системи.

Ставимо галочки як у мене на скріншоті і тиснемо Виконати зазначені операції.

Ставимо галочки як у мене на скріншоті і тиснемо Виконати зазначені операції

Якщо не хочете завантажувати і запускати софт, тоді хоча-б перегляньте файл Host. Host файл використовується в Windows для перетворення символьних адрес URL в IP адреси, зазначені в документі. Саме тут зловмисники можуть налаштувати вашу систему так, щоб ви могли зайти на шахрайський сайт ВК, повністю зовні ідентичний офіційного. І при введенні даних ви звичайно ж не зможете увійти на свою сторінку.

Для редагування файлу host запускаємо Блокнот або інший текстовий редактор від імені адміністратора. Переходимо в Файл - Відкрити, в параметрах відображення вибираємо Все файли, так як host файл не має розширення, і відкриваємо Host файл цим шляхом C: \ Windows \ System32 \ Drivers \ etc.

У документі не повинно бути ніяких записів містять VK.com, vkontakte і тд. Якщо є видаляйте їх, поки ці записи в host файлі доступ до ВК ви отримати не зможете. Перед виходом обов'язково зберігаємо документ і виходимо з програми.

Якщо справа у вірусі або будь-якому іншому ПО, як варіант можна зробити відновлення системи. Потрібно щоб на момент точки відновлення системи доступ до ВК був. Після відновлення системи обов'язково перевірте систему на віруси. Якщо не виходить виконати відновлення з звичайного режиму системи, завантажити з безпечного режиму, якщо так теж не вийде, зробіть відновлення за допомогою диска або флешки з Windows.

Ліві проксі в параметрах системи

Просто перейшовши по шкідливої ​​посиланням можна встановити в налаштуваннях проксі-сервера на своєму комп'ютері ліві настройки. І зловмисники будуть отримувати весь трафік - все дані у відкритому вигляді, які ви відправляєте або приймаєте з мережі. Це паролі, логіни та інша конфіденційна інформація. Загалом, абсолютно все, причому не в зашифрованому вигляді. Антивірус при скануванні навіть не зверне на ваш проксі уваги, це не вірус і не шкідливий ПО.

Для перевірки проксі шукаємо параметр Налаштування проксі-сервера в панелі управління і дивимося, щоб у вікні було так, як на скріншоті нижче. Якщо у вас тут прописані дані - зверніться до системного адміністратора або просто відключіть проксі, якщо точно знаєте, що цих параметрів тут бути не повинно.

Якщо у вас тут прописані дані - зверніться до системного адміністратора або просто відключіть проксі, якщо точно знаєте, що цих параметрів тут бути не повинно

Проблеми з роутером або модемом

Проблемою для доступу до контакту можуть бути ліві ДНС сервера прописані в модемі. Проблема вирішується тільки в модемі, не на комп'ютері - скидаємо всі налаштування за замовчуванням і налаштовуємо доступ до інтернету заново. Зазвичай для скидання налаштувань потрібно утримувати спеціальну кнопку на модемі або роутере протягом 5-10 сек. Якщо не виходить - дивіться інструкцію до пристрою. Рішення проблеми - скинути налаштування на значення за замовчуванням. Не забудьте потім поміняти дані для входу за замовчуванням - admin / admin і підберіть надійні паролі для вашої мережі WiFi.

висновки

Не встановлюйте маловідомі і підозрілі програми, кряки до них і інші компоненти для злому програм, для яких потрібно відключати антивірус. Це небезпечно, по можливості завантажуйте і встановлюйте кряки тільки перевірені багатьма користувачами, а краще звичайно взагалі їх не ставити.

Не переходьте за підозрілими посиланнями на сайтах, соц. мережах і електронній пошті. Щоб убезпечити себе встановіть антивірус з функцією блокування підозрілих сайтів або хоча б безкоштовне розширення для браузера - Dr.Web Link Checker, яке захистить вас від фішингових і шахрайських сайтів.

Якщо вже зайшли на такий сайт - проявіть кмітливість і зверніть увагу на підозрілі елементи сайту - URL адреса відрізняється від https://vk.com , Вимога вода пароля і телефону, хоча ви не очищали куки в браузері і навіть не закривали його взагалі. Зазвичай повторно потрібно ввести дані авторизації якщо ви очистили куки файли або змінили свій IP на IP іншої країни. Для відновлення доступу до сторінки не потрібно відправляти ніяких СМС. Максимум що потрібно буде зробити ввести код, присланий на СМС в спеціальне поле на сторінці ВК. Якщо вас просять щось відправити зі свого телефону або навіть пошти - ви на фішинговому сайті і маєте гранично великий ризик віддати логін, пароль і навіть свої гроші на рахунку телефону злодіям.

Не можу зайти в контакт. 7 перевірених способів як зайти в контакт якщо доступ закритий

Для початку потрібно встановити реальну причину через яку не виходить увійти в обліковий запис. Це можуть бути

 • Заблокований доступ в соц. мережі на роботі;
 • Віруси і інше шкідливе ПЗ;
 • Проблеми з мережним устаткуванням;
 • Блокування аккаунта адміністрацією ВК;
 • Вас зламали.

Головне для нас зараз визначитися з причиною відсутності доступу до соц. мережі. По-перше спробуйте зайти в контакт з іншого комп'ютера, телефону або планшета. Якщо доступ є - значить ми маємо проблеми на нашому комп'ютері (блокування адміністратором, віруси, неправильно налаштований маршрутизатор), а не проблеми з логіном і паролем в соц. мережі.

Якщо не виходить зайти в аккаунт на іншому пристрої, значить проблема в самому обліковому записі. Або вас зламали, або ваша сторінка заблокована адміністрацій ВК, або ви просто вводите неправильні логін і пароль. Залежно від джерела проблем потрібні будуть свої певні дії. Зараз опишемо кожну проблему і шляхи вирішення для них.

Якщо сайт взагалі не відкривається, я маю на увазі саме адреса https://vk.com (Може відкритися схожий адресу з точно таким же дизайном, як на оф сторінці), вже точно можна сказати ваші проблеми в самому комп'ютері та налаштування мережі. Натомість офіційної сторінки може відкритися фішингових сайтів, де при введенні своїх логіна і пароля ви віддасте їх «абсолютно нормальним» злодіям.

Заблокований доступ в соц. мережі на роботі

В цьому випадку доступ заблокований системним адміністратором. Рішення проблеми - використання анонімейзера http://cameleo.xyz/ або VPN розширення для браузера. Користуйтеся анонімейзерамі тільки від відомих розробників і з обережністю, тому що через них можуть вкрасти пароль і логін. Всі дані в браузері спочатку проходять через проксі сервер (анонімейзер) і тільки після цього повертаються вам. Якщо ви підключіться до невідомого анонімейзеру, є багато шансів, що ваші дані просто вкрадуть.

Якщо є можливість встановити додаткове розширення для браузера, наприклад Frigate, обов'язково встановіть.

Завантажити Frigate для будь-якого браузера

Після установки потрібно буде додати ВК в список додатки, щоб доступ був через незаблоковані IP адреси. Для цього натискаємо по значку програми в браузері правою кнопкою миші і вибираємо Параметри.

Для цього натискаємо по значку програми в браузері правою кнопкою миші і вибираємо Параметри

Вводимо назву нового списку без пробілів між словами - Моісоцсеті, наприклад (у мене тут приклад трохи з помилкою - ім'я списку робимо без пробілів, якщо воно складається з декількох слів).

Вводимо назву нового списку без пробілів між словами - Моісоцсеті, наприклад (у мене тут приклад трохи з помилкою - ім'я списку робимо без пробілів, якщо воно складається з декількох слів)

І після натискаємо по щойно створеному списку.

І після натискаємо по щойно створеному списку

І додаємо в список https://vk.com/ .

com/

Після додавання URL адреси в список додатки трафік для ВК шифруватиметься і зміниться IP адреса сайту. Доступ до контакту буде відкритий, навіть якщо ваш системний адміністратор його заблокував.

Блокування аккаунта адміністрацією ВК

Зазвичай при вході в аккаунт, якщо вас заблокували, вказується термін блокування і причина. Якщо ви не згодні або не винні в тому, в чому вас звинувачують - наприклад, в розсилці спаму і інших матеріалів, пишіть в службу підтримки. Вам можуть допомогти тільки ці люди. Тільки листування з тих підтримкою вам допоможе.

Обов'язково ознайомтеся з довідкою соц. мережі з цього питання - https://vk.com/faq9177 .

вас зламали

Якщо вас зламали єдине рішення проблеми - поміняти пароль, якщо не виходить увійти і відновити пароль (для цього використовуйте номер телефону) і в цьому випадку головний ваш помічник тех. підтримка. Бажано щоб сторінка була зареєстрована на ваші дані і прив'язаний доступний вам номер телефону, за номером зробити відновлення доступу до сторінки дуже просто.

Якщо номер телефону, на який ви реєстрували акаунт вам доступний, натисніть на головній сторінці Забув пароль або перейдіть за посиланням https://vk.com/restore . Заповніть форми і поміняйте пароль.

Почитайте довідку ВК - https://vk.com/faq8265 .

Віруси і шкідливе ПО

Віруси перенаправляють вас на фішингових сайтів, де просять відправити смс та інші дані нібито на сервера контакту. Це брехня і доступ до своєї сторінки у такий спосіб ви точно не отримаєте. Рішення проблеми - встановіть антивірус з блокуванням шкідливих сайтів або хоча б безкоштовний плагін для браузера - Dr.Web Link Checker, який буде все це блокувати автоматично. Можете також перевірити URL сайту онлайн антивірусом. Як варіант - зайдіть в свій аккаунт з іншого пристрою - з телефону, комп'ютера, планшета. Якщо вийшло зайти - значить у вас вірус чи інше шкідливе ПЗ на комп'ютері.

Завантажити Dr.Web CureIt! для сканування системи

Завантажити розширення для браузера Dr.Web Link Checker

Навіть після сканування і видалення вірусів з системи доступ може бути не відновлено. Потрібно виконати останні кроки. Нам потрібно буде скинути деякі параметри мережі на значення за замовчуванням, так як вони могли бути змінені вірусами.

Для автоматизації очищення і скидання параметрів мережі системи скористайтеся утилітою AVZ. Використовуючи AVZ не доведеться вручну редагувати файл Host і інші параметри. Встановлювати програму не потрібно, потрібно лише розпакувати файли програми в потрібну папку і запустити додаток від імені адміністратора.

Завантажити утиліту AVZ з сайту розробника

Відкриваємо Файл - Відновлення системи.

Ставимо галочки як у мене на скріншоті і тиснемо Виконати зазначені операції.

Ставимо галочки як у мене на скріншоті і тиснемо Виконати зазначені операції

Якщо не хочете завантажувати і запускати софт, тоді хоча-б перегляньте файл Host. Host файл використовується в Windows для перетворення символьних адрес URL в IP адреси, зазначені в документі. Саме тут зловмисники можуть налаштувати вашу систему так, щоб ви могли зайти на шахрайський сайт ВК, повністю зовні ідентичний офіційного. І при введенні даних ви звичайно ж не зможете увійти на свою сторінку.

Для редагування файлу host запускаємо Блокнот або інший текстовий редактор від імені адміністратора. Переходимо в Файл - Відкрити, в параметрах відображення вибираємо Все файли, так як host файл не має розширення, і відкриваємо Host файл цим шляхом C: \ Windows \ System32 \ Drivers \ etc.

У документі не повинно бути ніяких записів містять VK.com, vkontakte і тд. Якщо є видаляйте їх, поки ці записи в host файлі доступ до ВК ви отримати не зможете. Перед виходом обов'язково зберігаємо документ і виходимо з програми.

Якщо справа у вірусі або будь-якому іншому ПО, як варіант можна зробити відновлення системи. Потрібно щоб на момент точки відновлення системи доступ до ВК був. Після відновлення системи обов'язково перевірте систему на віруси. Якщо не виходить виконати відновлення з звичайного режиму системи, завантажити з безпечного режиму, якщо так теж не вийде, зробіть відновлення за допомогою диска або флешки з Windows.

Ліві проксі в параметрах системи

Просто перейшовши по шкідливої ​​посиланням можна встановити в налаштуваннях проксі-сервера на своєму комп'ютері ліві настройки. І зловмисники будуть отримувати весь трафік - все дані у відкритому вигляді, які ви відправляєте або приймаєте з мережі. Це паролі, логіни та інша конфіденційна інформація. Загалом, абсолютно все, причому не в зашифрованому вигляді. Антивірус при скануванні навіть не зверне на ваш проксі уваги, це не вірус і не шкідливий ПО.

Для перевірки проксі шукаємо параметр Налаштування проксі-сервера в панелі управління і дивимося, щоб у вікні було так, як на скріншоті нижче. Якщо у вас тут прописані дані - зверніться до системного адміністратора або просто відключіть проксі, якщо точно знаєте, що цих параметрів тут бути не повинно.

Якщо у вас тут прописані дані - зверніться до системного адміністратора або просто відключіть проксі, якщо точно знаєте, що цих параметрів тут бути не повинно

Проблеми з роутером або модемом

Проблемою для доступу до контакту можуть бути ліві ДНС сервера прописані в модемі. Проблема вирішується тільки в модемі, не на комп'ютері - скидаємо всі налаштування за замовчуванням і налаштовуємо доступ до інтернету заново. Зазвичай для скидання налаштувань потрібно утримувати спеціальну кнопку на модемі або роутере протягом 5-10 сек. Якщо не виходить - дивіться інструкцію до пристрою. Рішення проблеми - скинути налаштування на значення за замовчуванням. Не забудьте потім поміняти дані для входу за замовчуванням - admin / admin і підберіть надійні паролі для вашої мережі WiFi.

висновки

Не встановлюйте маловідомі і підозрілі програми, кряки до них і інші компоненти для злому програм, для яких потрібно відключати антивірус. Це небезпечно, по можливості завантажуйте і встановлюйте кряки тільки перевірені багатьма користувачами, а краще звичайно взагалі їх не ставити.

Не переходьте за підозрілими посиланнями на сайтах, соц. мережах і електронній пошті. Щоб убезпечити себе встановіть антивірус з функцією блокування підозрілих сайтів або хоча б безкоштовне розширення для браузера - Dr.Web Link Checker, яке захистить вас від фішингових і шахрайських сайтів.

Якщо вже зайшли на такий сайт - проявіть кмітливість і зверніть увагу на підозрілі елементи сайту - URL адреса відрізняється від https://vk.com , Вимога вода пароля і телефону, хоча ви не очищали куки в браузері і навіть не закривали його взагалі. Зазвичай повторно потрібно ввести дані авторизації якщо ви очистили куки файли або змінили свій IP на IP іншої країни. Для відновлення доступу до сторінки не потрібно відправляти ніяких СМС. Максимум що потрібно буде зробити ввести код, присланий на СМС в спеціальне поле на сторінці ВК. Якщо вас просять щось відправити зі свого телефону або навіть пошти - ви на фішинговому сайті і маєте гранично великий ризик віддати логін, пароль і навіть свої гроші на рахунку телефону злодіям.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: