Новости

Не вдалося завантажити зображення Вконтакте: що робити?

  1. 1. Неправильний формат зображення
  2. 2. Браузер не вантажить фото
  3. 3. Інтернет-з'єднання не дозволяє завантажити зображення
  4. 4. Причина в самому Вконтакте

З появою соціальних мереж відпала необхідність показувати фотографії з відпустки всім друзям і знайомим по черзі: досить завантажити їх в свій аккаунт у соціальній мережі, і всі бажаючі зможуть їх побачити

З появою соціальних мереж відпала необхідність показувати фотографії з відпустки всім друзям і знайомим по черзі: досить завантажити їх в свій аккаунт у соціальній мережі, і всі бажаючі зможуть їх побачити. Але іноді з завантаженням фото і картинок бувають проблеми, і як від них позбавитися, розповість Країна Рад.

1. Неправильний формат зображення

Для початку перевірте, чи відповідають фотографії, які ви хочете завантажити, вимогам соціальної мережі. Справа в тому, що мережа В контакті підтримує обмежену кількість форматів (JPG, PNG, GIF), крім того, максимальний розмір завантажується фотографії становить 5 Мб. Якщо фото, які ви хочете завантажити, не відповідають цим вимогам, вам потрібно перезберегти їх в потрібному форматі і / або зменшити розмір.

Чому не завантажується фото в контакт: причини, рішення

2. Браузер не вантажить фото

Якщо ж зображення відповідає всім вимогам, але фотографія у вас все одно не завантажується, проблема може бути з вашим браузером. Найчастіше подібна проблема спостерігається в браузері Opera, особливо якщо у включений режим Opera Turbo . Спробуйте відключити його, якщо це все одно не допомагає (або якщо турбо-режим був відключений від початку), спробуйте завантажити фото, використовуючи інший браузер.

Фотографії ВКонтакте не завантажуються: рішення проблеми

До речі, помилка може виникати, якщо у вас стоїть старий браузера або ж бета-версія. Оновлення браузер до стабільної версії і перевірте, чи включені в налаштуваннях зображення і підтримка JavaScript , Якщо немає - увімкніть. Якщо ви використовуєте в браузері плагін для кешування зображень, його потрібно правильно налаштувати або взагалі відключити. Почистити кеш браузера - просто про всяк випадок - теж не завадить.

3. Інтернет-з'єднання не дозволяє завантажити зображення

Також буває так, що завантажити картинки не виходить через проблеми з інтернет-з'єднанням. Причиною може, наприклад, бути низька швидкість інтернету . В цьому випадку вам доведеться розбиратися з вашим провайдером. Але перш ніж лаятися з техподдержкой провайдера, відключіть торенти і інші програми для скачування з інтернету - можливо, винні вони.

Фото в ВК: шукаємо причину, чому не завантажується

Також проблема із завантаженням фото може виникати, якщо ви підключені до інтернету через проксі-сервер (в тому числі і сидите в соціальній мережі через анонімайзер), пряме підключення може допомогти.

Якщо ви ставили якісь сторонні програми для Вконтакте (скажімо, для збереження відео та музики), їх потрібно видалити, а потім для надійності перевірити комп'ютер антивірусом - можливо, саме ці програми блокували завантаження фотографій.

4. Причина в самому Вконтакте

Нарешті, можна просто почекати - можливо, у вас не завантажується фото через тимчасове «Глюка» В контакті або вашого браузера, і через деякий час все пройде.

Чи не вантажить фото ВК: можливі проблеми на сайті

Якщо ж проблема сама собою не проходить, можна спробувати зв'язатися з адміністрацією, для цього:

  1. У нижньому меню сайту виберіть пункт «Допомога» і коротко опишіть ситуацію у відповідному полі.
  2. Щоб форма відкрилося повністю, потрібно під списком поширених проблем натиснути кнопку «Жоден з цих варіантів не підходить».
  3. Введіть заголовок питання (наприклад, «Неможливо завантажити фотографії»), коротко опишіть проблему, натисніть «Відправити». При бажанні перед відправкою можна прикріпити зображення (скажімо, якщо при завантаженні фото вискакує помилка, бажано зробити скріншот помилки для більшої наочності).

Також на деяких сайтах ви можете зустріти рада звернутися в відповідну тему в техпідтримку Вконтакте. Але на даний момент ця тема закрита для нових скарг, тому що основна причина, як з'ясувалося, була в встановлених сторонніх додатках і доповненнях для сайту, про які ми вже писали вище.

ВКонтакте не відкриває або не завантажує фото

Як бачите, фото Вк можуть не вирушати з кількох причин, які легко перевірити і усунути. Але в більшості випадків проблему вдається вирішити одним з перерахованих вище способів. Тільки не поспішайте відразу встановлювати заново операційну систему - незначна помилка в соціальній мережі цього точно не варто.

Тільки не поспішайте відразу встановлювати заново операційну систему - незначна помилка в соціальній мережі цього точно не варто

Що робити якщо не завантажуються фото Вконтакте

Дивіться також

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: