Новости

Розширення для Google Chrome Вконтакте. Тільки кращі плагіни для Вк в Гугл Хром

 1. Кращі розширення (плагіни, доповнення) для Google Chrome (Гугл Хром) Вконтакте

Привіт Привіт! Сьогодні поговоримо про розширення для Google Chrome Вконтакте і в цьому анонсі Вашій увазі хочу представити унікальну колекцію приголомшливих плагінів для самого літаючого браузера, спеціально зроблених для ще більш комфортного перебування в супер популярної і всіма улюбленої соціальної мережі. В огляді тільки найцікавіші і кращі плагіни Гугл Хром для Вк.

Принцип установки плагінів для Chrome я описував в минулій статті тут , В ній же можете познайомитися з підбіркою найефективніших доповнень для браузера Гугл Хром, необхідних користувачам і вебмайстрам для успішної роботи за комп'ютером.

Якщо Ви ще не знаєте, як переглядати нові повідомлення Vk прямо в браузері і як скачати музику з контакту за одне натискання мишки, тоді зараз саме час дізнатися про це Якщо Ви ще не знаєте, як переглядати нові повідомлення Vk прямо в браузері і як скачати музику з контакту за одне натискання мишки, тоді зараз саме час дізнатися про це  і саме для Вас написана ця стаття і саме для Вас написана ця стаття. Все немислимі функції і корисні додатки можна просто і банально додати в браузер, ніж ми зараз і займемося.

Кращі розширення (плагіни, доповнення) для Google Chrome (Гугл Хром) Вконтакте

 1. EVK Tools - цінне розширення в Google Chrome для соціальної мережі Вк. Як скачати музику з Контакту? - це один з найбільш поширених питань, яке цікавить більшість активних користувачів сайту vk.com.
  Є просте рішення цього питання, тепер реально скачати музику Вконтакте Chrome, а такж завантажити відео файли за ОДИН КЛИК з нормальним назвою! Посилання на скачування стають доступними при прослуховуванні і перегляді файлів. Додаємо зручну, просту кнопку і насолоджуємося! :
  Також рекомендую ознайомитися з програмою, призначеної для скачування музики з Vkontakte на сторінці тут .
 2. Плеєр музики Вконтакте. Ще один корисний плагін Гугл Хром для контакту, який припаде до душі багатьом меломанам. Розширення додає значок на панель інструментів, що дозволяє управляти плеєром (ставити на паузу, перемикати пісні, прослуховувати аудіозаписи), не заходячи у вкладку зі списком музики на Вашій сторінці Vk.
  Цей музичний плеєр дуже стане в нагоді при відкритті великої кількості вкладок в браузері, що дозволить збільшити зручність і продуктивність роботи за комп'ютером. :
 3. VKontakte Online. Додавання кнопочки на панель інструментів дозволить дізнаватися про нові повідомлення Вк відразу ж при їх отриманні без входу на сторінку, причому Ви при цьому будете знаходитися в режимі невидимки (оффлайн). Так само у спливаючому вікні Ви побачите прийшло повідомлення і почуєте звукове повідомлення. :

  Рекомендую також докладніше дізнатися про інші способи включення невидимості в Вк з цієї статті .
 4. VKontakte Offline. Ще одне зручне і функціональне додаток для Гугл Хром. Об'єднує в собі звичні функції адресної книги і e-mail клієнта. Тепер навіть при закритті браузера і відсутності зв'язку по мережі інтернет Ви зможете отримати доступ до листування та списку контактів. Доступ здійснюється у фоновому режимі. .
  При запуску програми виконатися синхронізація:
  Після виконаних дій отримуємо наш список: Про всі можливості плагіна дивіться в цьому ролику:

  Як приємно бонусу є функція голосового введення текстових повідомлень:
 5. Фото для Вконтакте - відмінне розширення Chrome для завантаження фотографій, створення фото-пазлів з будь-мініатюри в інтернеті, нормального показу картинок і фото-мозайки в новинах. .
  Після установки можлива швидке завантаження зображень з будь-якого веб-сайту на сторінку Вк: Фото-пазл робиться елементарно і відправляється за вказаною нами адресою:
 6. Прибрати рекламу Вк (Вконтакте). Хочете бачити VK.COM без реклами? Назва даного плагіна саме за себе говорить і оперативно приховає блоки реклами зліва. :
 7. Vkontakte Antispam - відмінний плагін для Google Chrome Вконтакте. Це доповнення виявиться надзвичайно потрібним для власників популярних і розкручених груп в контакті, так як завдяки йому можна зменшити кількість спаму в рази. .

У сьогоднішньому огляді ми познайомилися з найпростішими і популярними доповненнями серед користувачів соціальної мережі Vk. При їх використанні онлайн спілкування стане ще більш зручним і приємним. Розширення для Google Chrome Вконтакте - це суперская річ!

А якими додатками користуєтеся Ви? Обов'язково і залишайтеся в курсі останніх новинок в соцмережах.

Читайте також:

У мережі трапляються маячні ролики:

З повагою, Дмитро Байдук

Поділитися посиланням з друзями

Схожі матеріали:

Як скачати музику з Контакту?
COM без реклами?
А якими додатками користуєтеся Ви?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: