Доменна зона EU - перевірка і реєстрація домену EU.

 1. Інформація про доменній зоні .EU Домен EU - чий домен, яка країна, коли з'явилася доменна зона, хто...
 2. Характеристика доменної зони Євросоюзу.
 3. Вимоги при реєстрації доменних імен EU.
 4. Кому підійде доменне ім'я EU?
 5. Переваги та недоліки доменної зони EU.
 6. Де реєструвати домен?
 7. Часті питання про доменну зону .EU

Інформація про доменній зоні .EU

EU

Домен EU - чий домен, яка країна, коли з'явилася доменна зона, хто може купити домен EU.

EU - національне доменне ім'я першого рівня, яке було створено для використання в Європейському Союзі. Заявленою метою організації нової доменної зони стала підтримка єдності і консолідація жителів Єврозони в єдиному доменному просторі.

Запуск доменного імені був проведений в 2005 році і протягом першої години подали заявки на реєстрацію 300 тисяч заявників. Доменне ім'я дуже популярно в Євросоюзі і активно індексується пошуковими машинами.

Зареєструвати домен другого рівня в зоні. EU можна, вказавши адресу та контакт в ЄС, за винятком Швейцарії. Спочатку правила були більш жорсткими і дозволяли реєстрацію доменів тільки торговим маркам.

Характеристика доменної зони Євросоюзу.

Зона .EU популярна в Європейському союзі і користується довірою на його території. Потенційний власник домену в цій зоні може розраховувати на те, що відвідувачі стануть йому довіряти, розуміючи, що його фірма діє за європейськими стандартами і законам. Тому такі домени підійдуть для компаній, які хочуть вести бізнес в Європі та бажають налагодити контакт з жителями Євросоюзу.

Міжнародні фірми, які бажають залучити цільову аудиторію, складову близько 500 000 чоловік, створюють сайти на цьому домені. Такими компаніями, як приклад, стали Microsoft і Louis Vuitton.

Вимоги при реєстрації доменних імен EU.

Правила реєстрації доменів EU:

 • Допустима довжина доменного імені: мінімум символів в назві - 3, максимум символів в назві - 63.
 • Обмеження в імені домена: допускається використання букв латинського алфавіту, цифр та знаків "дефіс". Забороняється використовувати дефіси на початку і кінці імені, на третій або четвертій позиції в слові, а також по два дефіса підряд. Забороняється використання в назві домену різні географічні назви, геополітичні терміни, і літерні коди держав Єврозони. Деякі імена зарезервовані Єврокомісією.
 • Коли можливе продовження домена: продовження допускається за дві доби до дня припинення реєстрації, продовжити домен можна на термін до п'яти років.
 • Порядок припинення делегування і видалення доменів EU: припинення делегування і зняття з реєстрації здійснюється миттєво, після закінчення терміну делегування.

Кому підійде доменне ім'я EU?

У доменній зоні EU можна реєструвати новинні сайти, присвячені Євросоюзу і призначені для його жителів. Домени реєструють:

 • Власники дрібного бізнесу.
 • Великі міжнародні компанії.
 • Фірми, що надають різні послуги.
 • Туристичні компанії.
 • Сервіси по отриманню віз.
 • Інформаційні сайти про ЄС.

Власники туристичних компаній реєструють сайти в цій зоні для того, щоб показати, що вони ведуть свою діяльність на території Європейського Союзу. Крім іншого там реєструються і звичайні сайти, присвячені туристичної тематики, історії та подорожей.

Переваги та недоліки доменної зони EU.

переваги:

 • Впізнаваність домену: жителі Європейського Союзу довіряють сайтам, розташованим на домені. EU, які мають там поширення.

Основні недоліки:

 • Ціна: висока ціна є з одного боку, перешкодою для реєстрації. З іншого - це відсікає можливість реєстрації домену для низькоякісних сайтів - сайтеллітов, дорвеев і т.д.
 • Відсутність whois-protect: будь-який бажаючий може дізнатися дані власника домену.
 • Заборона на реєстрацію для нерезидентів Європейського союзу: зареєструвати сайт в цій зоні можуть тільки жителі Євросоюзу. Жителям інших країн доводиться вдаватися до послуг довірених осіб, які є резидентами Єврозони.

Де реєструвати домен?

Реєстрацію доменів потрібно виробляти у компаній, що мають авторитет на ринку. Характерним показником для такої фірми є існування на ринку більше 3 років. Важливо, щоб компанія мала ліцензію на здійснення реєстрації доменів. Потенційному власнику сайту в зоні .EU слід знайти в інтернеті відгуки про реєстраторів і на їх основі робити висновки про подальшу співпрацю з ними.

Часті питання про доменну зону .EU

Чи бувають безкоштовні домени в цій зоні?

При оплаті тарифного плану «Бізнес», терміном на рік і більше - можлива реєстрація домену вартістю до 1000 рублів безкоштовно (терміном на 1 рік). Тарифи віртуального хостингу представлені на цій сторінці . Через рік доменне ім'я може бути продовжено за стандартною ціною для обраної зони.

Чи можна у вас купити і хостинг?

Так, ми надаємо послуги хостингу - від віртуального хостингу до оренди сервера.

Чи існують переваги в просуванні при реєстрації домену в дорогий зоні?

Для просування неважливо - чий домен, Росії чи Євросоюзу. Позиції сайту в пошуковій системі залежать від його змісту, а не від доменного імені.

Кому підійде доменне ім'я EU?
Де реєструвати домен?
Кому підійде доменне ім'я EU?
Де реєструвати домен?
Чи можна у вас купити і хостинг?
Чи існують переваги в просуванні при реєстрації домену в дорогий зоні?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: