Який вплив цикл Місяця надає на людину

Ця планета відповідає за емоції і все, що пов'язано з жіночим началом Ця планета відповідає за емоції і все, що пов'язано з жіночим началом   Місяць відповідає за все, що пов'язано з жіночим началом   Фото: Pixabay

Місяць відповідає за все, що пов'язано з жіночим началом

Фото: Pixabay.com/ru

Місяць! Безперечний факт, що Місяць впливає на Землю. Самих хороший приклад - це припливи і відливи. А ось який вплив надає цикл Місяця на людину, не так очевидно. Давайте розбиратися разом.

Місяць в гороскопі відповідає за все, що пов'язано з жіночим началом, і за емоції. Чи будуть діти і коли? Чи боїться жінка народжувати? Як вона буде вести господарство? Відносини з матір'ю? Що б відповісти на ці питання, астролога потрібно розглянути весь гороскоп, але Місяць буде одним з найважливіших показників.

Поспостерігати, як рух Місяця впливає на вас в повсякденному житті, можна і без допомоги астролога. І найлегше це зробити в повний місяць і пару попередніх йому днів. Місяць відповідає за емоції. Повний місяць - час, коли емоції проявляються максимально. Особливо це помітно у дітей або у людей, в гороскопі яких Місяць сильно виражена. Я сама не раз спостерігала картину, коли в день повного місяця діти на порожньому місці починають влаштовувати істерики, і їх дуже важко зупинити. Природно, мама теж починає емоціоніровать. І атмосфера дуже сильно загострюється.

Часто дорослі поводяться точно так же, тільки їх істерика носить більш стриману форму. Але суть абсолютна аналогічна. Тому якщо відчуваєте, що виходите з себе, можна просто погуглити, коли найближчим повний місяць. І якщо воно зовсім поруч, повірте, вам відразу стане легше від усвідомлення істинної причини такої поведінки.

Якщо на повний місяць довелося ще й місячне затемнення , Тоді події можуть носити більш серйозний характер - багато в чому зумовлений.

Місяць перед повним місяцем - поганий показник для операцій, але не фатальний, тому без паніки. Пам'ятайте, що Місяць відповідає за припливи? У нашому тілі вона теж впливає на рідини. В повний місяць збільшується ймовірність кровотеч, а рани довше не гояться і більше болять. По можливості, краще це враховувати.

Гарна новина полягає в тому, що повний місяць посилює і позитивні емоції!

Хочете перевірити, як впливає Місяць особисто на вас? Можете пригадати події 28-29-30 квітня. А якщо не вийде, поспостерігайте за собою перед 29 травня.

Анна Проничева, професійний астролог https://www.instagram.com/an.pronicheva/

Чи будуть діти і коли?
Чи боїться жінка народжувати?
Як вона буде вести господарство?
Відносини з матір'ю?
Пам'ятайте, що Місяць відповідає за припливи?
Хочете перевірити, як впливає Місяць особисто на вас?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: