Як видалити DirectX 12 в Windows 10

 1. Чому його не можна видалити?
 2. Відновлення системи
 3. Програми, які підкажуть як видалити DirectX 12 на Windows 10
 1. Чому його не можна видалити?
 2. Відновлення системи
 3. Програми, які підкажуть як видалити DirectX 12 на Windows 10
 4. Багатьох користувачів цікавить питання про те, як видалити DirectX на Windows 10, і в даній статті ми спробуємо розібратися чи можливо це зробити.

  DirectX - це набір бібліотек, що розвивається компанією Microsoft і використовуваний виключно в операційних системах Windows. Він є невід'ємною частиною будь-якого ПК, хоча за великим рахунком використовується для ігор, грубо кажучи, створюючи необхідну взаємодію між апаратними складовими пристрою і самою грою, створеної розробниками. Це встановлений компонент в системі, але в залежності від версії, системи відрізняється і версія набору бібліотек. Від 9 до XP до 12 в Windows 10. Вони встановлюються дуже просто, і повністю безкоштовні. А якщо оновити DirectX для Windows 10 - то можна отримати деякі додаткові можливості і ефекти.

  Чому його не можна видалити?

  Саме з цієї причини просто видалити нову версію можна і знайти відповідь на питання, як видалити DirectX 12 на Windows 10 дійсно складно. За великим рахунком, в цьому майже і немає необхідності. Тому що виникають складності, коли на старих комп'ютерах не працюють нові гри на Windows 10 , Але набагато рідше трапляється так, що на новому комп'ютері не працює, щось застаріле, тому що на додаток до сучасних технологій, той же набір містить аналогічні бібліотеки, які використовувалися 10 років тому.

  Відновлення системи

  Найкраще для видалення DirectX на Windows 10 скористатися функцією відновлення системи . Якщо вона налаштована на автоматичне створення ключових точок в певний час або у вас є корисна звичка створювати оні перед установкою будь-якого програмного забезпечення, то ви можете скористатися нею, щоб повернути свій комп'ютер до попереднього стану. Тільки таким чином, формальне «видалення» 12 версії пройде максимально безболісним і вірним чином.

  В інтернеті існують інструкції про те, як прибрати бібліотеку через панель установки / видалення додатків, але справа в тому, що, якщо ви все робили правильно, то там цього компонента бути не повинно, тому і позбутися від нього таким чином не вийде.

  Якщо ж ви точно впевнені, що хочете знати, як видалити DirectX 12 або 11 на Windows 10, а точки відновлення у вас немає, то навіть в даному випадку є набір програм, які допоможуть вам, однак варто бути готовими до того, що в процесі можуть виникнути помилки, або ж після закінчення операції можуть виникати проблеми з ПК. Це не схоже на стандартне видалення програм в Windows 10 .

  Програми, які підкажуть як видалити DirectX 12 на Windows 10

  DirectX Eradicator - проста в установці і використанні програма, але в ній є один недолік. Вона працює тільки з версіями 9.0 і нижче, тому для щоб видалити DirectX 12 не підійде.

  Натомість можна скористатися DirectX Happy Uninstall . В описі програми робиться особливий акцент на те, що видалення повне і безпечне. Після установки і запуску програми, в першу чергу потрібно створити точку відновлення системи на вкладці «Backup».

  Після установки і запуску програми, в першу чергу потрібно створити точку відновлення системи на вкладці «Backup»

  Далі необхідно відправлятися у вкладку «Uninstall» і видалити бібліотеки.

  Цей же інструмент в подальшому можна використовуватися для того щоб дізнатися актуальну версію набору бібліотек, встановити їх заново або ж скористатися точкою відновлення Цей же інструмент в подальшому можна використовуватися для того щоб дізнатися актуальну версію набору бібліотек, встановити їх заново або ж скористатися точкою відновлення.

  Ще одна програма - DX Killer. Вона повністю російською, але давно не оновлювалася, тому використовувати її, щоб видалити краще в крайньому випадку.

Чому його не можна видалити?
Чому його не можна видалити?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: