Як встановити Windows 7 замість Windows 8 на ноутбуці Lenovo?

Зараз багато ноутбуки Lenovo продаються з попередньо встановленою операційною системою Windows 8. Дана система деяким користувачам видається не дуже зручною в роботі, і вони хотіли б повернутися до Windows 7. Ліцензування Microsoft дозволяє використовувати ключ від Windows 8 для установки Windows 7, але з установкою самої системи можуть виникнути деякі проблеми. Одна з таких проблем, з якою можна зіткнутися, це наполеглива завантаження з жорсткого диска і ігнорування вставленого в привід диска з дистрибутивом операційної системи.

Це відбувається тому, на даних ноутбуках стоїть захист від завантаження з компакт диска, і заданий неправильний порядок завантаження в самій BIOS. Для початку необхідно увійти в налаштування BIOS. Це проводиться на початковому етапі завантаження ноутбука, через кілька секунд після включення, до завантаження операційної системи. Система напише, що для входу в BIOS (або SETUP) необхідно натиснути клавішу DEL або одну з кнопок "F1-F12", зазвичай F2 (залежить від моделі). На деяких моделях Lenovo потрібно натиснути клавішу TAB і вибрати пункт меню Setup на другій вкладці. Якщо не виходить, то по черзі спробуйте клавіші від F1 до F12.

Переходимо в розділ Security. Знаходимо рядок Secure Boot і міняємо значення Enabled на Disabled

Знаходимо рядок Secure Boot і міняємо значення Enabled на Disabled

Міняємо наступним чином. Виділяємо пункт Secure Boot натискаємо Enter і у спливаючих віконці вибираємо Disabled.

На деяких ноутбуках, функція Secure Boot може знаходиться в розділі Boot

Захист завантаження відключили. Тепер переходимо на вкладку Advanced і заходимо в розділ System Configuration натиснувши на Enter

У рядку Boot Mode міняємо значення з UEFI Boot на CMS Boot

Для збереження налаштувань натискаємо F10 і клавішею Enter підтверджуємо.

Все готово, далі вставляємо дистрибутив Windows 7 в дисковод при завантаженні вибираємо TAB або F12 і завантажується з DVD-ROM.

Ще такий момент, якщо в комплекті з ноутбуком поставлявся диск з драйверами для Windows 8, то перед установкою доведеться завантажити всі драйвера під цю ОС.

Далі, завантажується з завантажувального диска з дистрибутивом операційної системи і слідуємо інструкції майстра-установника.

Для отримання більш детальної інформації Ви можете зателефонувати нам або відправити запит на пошту [email protected] Ми будемо раді допомогти Вам.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: