Новости

Endless OS - дистрибутив для offline використання (Відео)

  1. Завантаження і установка
  2. Установка Endless OS
  3. Основна і повна версії Endless OS
  4. Перші враження від цього дистрибутива
  5. висновок
  6. схоже

Endless OS - безкоштовна, проста у використанні операційна система, в якій попередньо завантажені більш ніж 100 додатків, що робить її корисною з моменту її включення

Endless OS - безкоштовна, проста у використанні операційна система, в якій попередньо завантажені більш ніж 100 додатків, що робить її корисною з моменту її включення.

Endless переносить Linux на абсолютно інший вимір. Це інтуїтивно зрозуміла і зовсім інша операційна система, ніж ті що ми знаємо. Розробники вийшли з дистрибутивом, орієнтованим в основному на країни, що розвиваються, а також на комп'ютери, на яких відсутній або обмежений доступ в Інтернет. Так що навіть без Інтернету у вас буде доступ до таких речей, як Вікіпедія.

Мета полягає в тому, щоб надати операційну систему, яка поставляється спочатку з усім, що вам потрібно. Заінтриговані? Давайте подивимося, що відрізняє Endless OS, від інших дистрибутивів.

Ця система використовує OSTree для управління файловою системою, і яка доступна тільки для читання, а для встановлення та оновлення додатків використовує Flatpak.

Завантаження і установка

Існує два основних способи отримання Endless OS. Користувачі Windows можуть завантажити програму Endless Installer, яка в свою чергу завантажить ISO-образ, а далі встановить цю систему поруч з Windows, щоб ви могли вибирати між Windows і Endless під час завантаження. Установник також може створити Live USB-диск, за допомогою якого ви можете подивитися в дії цю систему, а вже далі встановити її на свій жорсткий диск.

Увага!!!

Якщо ви хочете встановити цю систему поруч з іншою операційною системою Linux, то хочу вас засмутити, так як за замовчуванням в установнику немає вибору розділу диска, і ви ризикуєте видалити ваші дані.

Установка Endless OS

Endless OS доступна в якості ISO-образу, і ви можете завантажити її, і створити завантажувальний флешку, щоб спробувати Live версію Endless OS. Скачайте Endless OS 3.2 по посиланню нижче.

Завантажити Endless ISO

Основна і повна версії Endless OS

Ця система доступна в двох основних версіях. Базова версія, і повна версія. Базова версія займає близько 2 ГБ для завантаження, і ви можете записати її на флеш-накопичувач, розміром до 8 ГБ. Вона поставляється з декількома попередньо встановленими програмами і рекомендується для комп'ютерів, у яких буде доступ в Інтернет. Після установки, ви можете відкрити Центр додатків, і встановлювати більш сотні безкоштовних додатків.

Повна версія становить близько 16 ГБ, а й несе в собі більше ста додатків, які вже були попередньо встановлені. Для повної версії потрібно 32 ГБ дискового простору для установки. Якщо ви встановлюєте Endless на комп'ютер з обмеженим або відсутнім підключенням до Інтернету, найкраще встановити повну версію, в той час як ті, хто зацікавлений в тому, щоб спробувати дистрибутив, може використовувати базову версію.

Перші враження від цього дистрибутива

При першому запуску, система попросить вас налаштувати рідна мова, часовий пояс, а також обліковий запис користувача.

І завантажитися робочий стіл їх власної розробки, який є Форком Gnome 3, на якому ви побачите основні речі, необхідні для повного використання дистрибутива.

Перше, що спало на думку, коли бачиш робочий стіл Endless OS, - це відчуття Android на планшеті. Це такий-же пошук, і під ним розташовані самі часто-використовувані додатки, а знизу, розташовується основна панель, на якій також зберігаються значки швидкого доступу до додатків, а також системний трей.

Зовнішній вигляд досить чистий і за своїм прикольний. Навколишнє середовище робочого столу являє собою сильно модифікований Gnome DE.

Endless має більше 100 додатків, які доступні користувачам, що працюють в автономному режимі. Ці програми включають ігри, програмне забезпечення для підвищення продуктивності, довідкові матеріали, такі як «Кулінарія», «Сільське господарство», «Здоров'я», «Подорожі» і навчальні матеріали, включаючи надійну енциклопедію.

Також вам доступно більше 50 000 статей Вікіпедії, відео уроків і додатків з цілого ряду тем. Розробники намагаються надати інформацію, яка зазвичай доступна в Інтернеті, і необхідна для більшості академічних цілей. Все це доступно, якщо ви виберете повну версію під час завантаження, але якщо ви вибрали базову версію, ви можете встановити додатки з App Center (з підключенням до Інтернету).

Хочу вас засмутити, тому що ви не зможете встановлювати інші додатки, крім тих, що доступні в Центрі додатків. Незважаючи на те, що система заснована на Debian, у вас не вийде використовувати apt-get. За замовчуванням термінал відключений.

висновок

Endless OS - це система яка дійсно відрізняється від більшості дистрибутивів Linux. Вона не підійде звичайним ентузіастам Linux, а скоріше підійде для країн, що розвиваються, людей без доступу в Інтернет і людей, які просто хочуть використовувати дистрибутив, а не конструктор. Він навіть поставляється з деякими комп'ютерами, як системи за замовчуванням (наприклад на Україні дуже багато комп'ютерів продається з цією системою, подивіться в інтернет магазині Rozetka).

І в цьому невеликому відео, ви побачите цю систему в дії.

А що ви думаєте про цю систему? Поділіться своїми думками в коментарях нижче.

схоже

Автор публікації

Автор сайту linuxthebest.net

Коментарі: 1026 Публікації: 790 Реєстрація: 10-06-2016

Заінтриговані?
А що ви думаєте про цю систему?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: