Новости

Користувачі назвали основні причини для переходу з Android на iOS

  1. Причини для переходу з Android на iOS
  2. Android-смартфони

Більшість перебіжчиків між платформами вибирають iOS через кращого користувацького досвіду, який забезпечує мобільна ОС від Apple. Такий висновок зробили дослідники PCMag, провівши незалежне опитування, учасниками якого стали 2500 випадкових користувачів з США.

Такий висновок зробили дослідники PCMag, провівши незалежне опитування, учасниками якого стали 2500 випадкових користувачів з США

Призначений для користувача досвід став основною причиною для переходу з Android на iOS для 47% респондентів. Цей досвід, за їхніми словами, виражається в підвищеному рівні комфорту при взаємодії з операційною системою через особливості її функціонального наповнення та логічності.

Причини для переходу з Android на iOS

Другий за популярністю причиною для зміни платформ стала більш якісна камера iPhone. 25% споживачів, опитаних PCMag, заявили, що воліли смартфон на iOS через кращих фото- і відеоможливостей, не називаючи при цьому конкретних моделей.

Голоси інших респондентів розділилися приблизно порівну. Одні віддали перевагу iPhone через більш послужливої ​​клієнтської підтримки, інші - через регулярних оновлень, тоді як треті знайшли гідної причиною для переходу більш широкий вибір програмного забезпечення.

Android-смартфони

Що стосується зворотної рокіровки, то приблизно третина користувачів iOS вибирає смартфони на Android через більш привабливих цін. Завдяки великій кількості виробників, які прагнуть запропонувати ринку максимум функцій за мінімум грошей, купити повноцінний Android-флагман можна починаючи від 300 доларів.

Обговорити цю та інші новини Android можна в.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: