Новости

Linux замість Android - HitForum - Форуми Маріупольської Міський Мережі

Цитата:

Від Лінукса там тільки назва.
А так - суцільна ява.

А так - суцільна ява

. Ведроід будується на ядрі линуксоидов. Пруф: "Android - операційна система для комунікаторів, планшетних комп'ютерів, цифрових програвачів, наручних годинників, нетбуків і смартбуков, заснована на ядрі Linux" [Тільки зареєстровані користувачі можуть бачити посилання. Реєстрація! ] + Недавно читав про це в січневому випуску журналу "Хакер" + ввечері можу злити скріншот системної інфорациі з планшета. На Яві просто написані деякі системні програми, але крім Java там і "Сішка" присутній.
Додано через 10 хвилин

Цитата:

Задумався про покупку планшета на Android 2.2 і вище, в мережі зустрів відео ролик планшет Samsung Galaxy на нього була встановлена ​​Ubuntu, працювала ОС без загальмування.
Так ось питання чи можливо встановити Linux замість Android?

Знову ж таки, в тій же самій янарской версією журналу "Хакер" читав про те, наскільки просто зібрати свою збірку Андроїда. Електронною копією журналу можу поділитися. З огляду на, що ядро ​​буде ідентично, залишиться тільки питання у відсутності драйверів під необхідне залізо. Доведеться, в кращому випадку, шукати такі ж; в гіршому - допілівать ... Знову ж таки, в тій же самій янарской версією журналу Хакер читав про те, наскільки просто зібрати свою збірку Андроїда

__________________
"Без пам'яті закоханий, він померти готовий за поцілунок ..."

Останній раз внесено зміни sleMO;13.02.2012 о 16:13.Причина: Додано повідомлення

Так ось питання чи можливо встановити Linux замість Android?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: