Новости

Що робити, якщо замість російських букв в програмах - незрозумілі символи?

Автор admin, Опубліковано: Лютий 18th, 2013

У програмах досить часто зустрічається проблема неправильної кодування (кракозябри) У програмах досить часто зустрічається проблема неправильної кодування (кракозябри). Логіка вирішення цієї проблеми для Windows 2000 і Windows XP ідентична, а ось реалізація незначно відрізняється. З цієї причини ми їх розглянемо окремо.
Для початку слід запустити компонент Мова і стандарти (або Панель управління, Мова і стандарти, або в меню Пуск, Виконати і пропишіть команду intl.cpl).
Далі, у разі якщо використовується ОС Windows 2000 (хоча на цей момент навряд чи, що хто-небудь їй ще користується), в графі Мова (місце розташування) на вкладці Загальні слід вибрати Російська мова, а в області Мовні параметри системи необхідно вибрати Cyrillic. Натисніть кнопку під назвою Задати замовчування і в віконці ще раз слід вказати Русский.
У разі якщо ви працюєте з операційною системою Windows XP, в області Місцезнаходження необхідно вибрати Росія (даний пункт в тому числі відповідає і за системні шрифти). Потім на вкладці під назвою Додатково необхідно вибрати мову Русский для використання в програмах, які не підтримують юнікод.

Всі опції закриті.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: