Як очистити Android від непотрібного "сміття" і звільнити пам'ять

Такі питання як, як очистити Android від сміття, Як звільнити пам'ять на Android , Як очистити оперативну пам'ять на Android і т

Такі питання як, "як очистити Android від сміття", Як звільнити пам'ять на Android "," Як очистити оперативну пам'ять на Android "і т.п. нам задають дуже часто. І сьогодні ми хотіли б відповісти на всі ці питання в одній інструкції .

Ми вже публікували підбірку додатків для очищення пам'яті Android , Але сьогодні для прикладу візьмемо безкоштовний додаток для Android під назвою Clean Master. Завантажити його можна з Google Play абсолютно безкоштовно, а функціонал його дозволяє звільнити пам'ять на Android, ОЗУ, а так само очистити КЕШ від непотрібних вам файлів. Ця функція необхідна, тим більше, якщо ваш пристрій не володіє великим запасом внутрішньої і оперативної пам'яті.

Запустивши додаток ми побачимо кількість вільної та використаної пам'яті. Крім того тут присутня чотири основні розділи: «Сміття», «Прискорення пам'яті», «Захист і особисті дані», «Менеджер додатків».

Отже для початку відповімо на питання:

Після того, як ми відкриємо вкладку «Сміття», додаток автоматично почне сканувати систему (проводиться пошук непотрібних для системи файлів, іншими словами, сміття). Після того, як процес сканування буде завершено, додаток повідомить нам про знайдений смітті і тут же запропонує видалити його, тим самим очистити Android від непотрібних файлів. Після того, як видалення сталося, нам необхідно натиснути на кнопку «Готово» і підтвердити зроблені зміни.

Як же в програмі є розширений режим очищення. Даний режим підходить для досвідчених користувачів, так як є шанс видалити потрібні вам файли і після цього відновити їх можна буде тільки при наявності резервної копії системи. Але якщо ви все ж вирішили використовувати даний режим, то вам слід добре перевірити всі файли, які програма знайшла для видалення.

Тепер відповімо на наступні питання:

Отже, щоб очистити оперативну пам'ять на Android нам потрібно перейти в розділ «Прискорення пам'яті». У ньому будуть відображатися всі запущені на даний момент програми, ігри і сервіси (якщо бути більш точним, то процеси). Програма так само почне автоматичне сканування системи і запропонує очистити Android від непотрібних процесів, які гальмують роботу вашого пристрою. Для ігроманів, тобто спеціальних пункт «Прискорення ігор», який дозволяє отримати приріст продуктивності практично в усіх існуючих іграх. Після чого на робочому столі вашого смартфона з'явиться окрема папка під назвою «Ігри. Уже прискорені ».

Розділ «Захист і особисті дані» відображає ваші паролі, історію пошуку і завантаження веб-браузерів, а також інша інформація. При бажанні ці дані можна видалити відразу всі або ж вибрати цікавлять вас розділи і позначити їх галкою, після чого провести очищення.

Ну і останній розділ «Менеджер додатків», містить в собі всі встановлені ігри та програми, які можна видаляти як масово, так і вибірково. Так само тут є розділ відповідає за бекап, а як його зробити ви зможете прочитати з нашої статті: Як зробити резервну копію даних (бекап) на Android і назад їх відновити .

На цьому процес очищення Android від сміття можна вважати завершеним. Варто відзначити, що Clean Master - не єдине гідне додаток для чищення Android. Також для очищення Android можна скористатися будь-яким іншим додатків з нашої добірки додатків для очищення сміття на Android .

Схожі статті:

Додати коментар

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: