Новости

Замовити доставку води по Києву | доставка води Джерело Життя 35 грн | Вода Ніколінская доставка | Доставити воду Ніколінскую | Доставка води додому в офіс | Якісна вода Ніколінская | Н.Друзьяк про воду Ніколінская |

Компанія «Багатий Світ» заснована в 2008 році і успішно надає послуги з доставки питної води «Ніколінская» і «Джерело Життя» в Києві Компанія «Багатий Світ» заснована в 2008 році і успішно надає послуги з доставки питної води «Ніколінская» і «Джерело Життя» в Києві. За цей час напрацьована велика клієнтська база. Нашими клієнтами є як звичайні споживачі, так і великі компанії, банки, держ. установи, лікувальні та навчальні заклади. На сьогоднішній день ринок питної води пропонує величезний вибір торгових марок бутильованої води. Чому люди вибирають воду «Ніколінская»? М'яка питна вода «Ніколінская» - фундаментальна розробка в цьому контексті, вироблена під керівництвом автора запатентованої технології академіка Одеської регіональної академії наук Миколи Друзьяк, автора унікальних книг про вплив води на здоров'я людини: «Як продовжити швидкоплинне життя», «Вода здоров'я і довголіття» , «Атеросклерозу може і не бути», «Чому ми полнеем?», «Як народити здорового малюка» і ін. Ці книги можна замовити на нашому сайті. Більш детальну інформацію про воду можна отримати тут .

Також представляємо вашій увазі нову якісну воду «Джерело Життя» з доставкою додому та в офіс. Її іонний склад максимально підібраний і збалансований для повноцінної роботи організму людини. Доставка і якість питної води «Ніколінская» і «Джерело життя» здійснюється під повним контролем керівника компанії.

Якщо ви бажаєте замовити доставку води по Києву, ми пропонуємо Вам доставити воду Ніколінскую, доставка води джерело життя 42 грн. Якісна вода Ніколінская доставляється по Києву в різних об'ємах від 1,75 л до 18,9 л в необмежених кількостях.

Вода Ніколінская доставка: доставка води на будинок в офіс також атрибути і техніку, кулера продаж або оренда.

У нас ви можете прочитати про нашу продукцію: якість і цілющі властивості від Н.Друзьяк про воду Ніколінская.

Всі відгуки, пропозиції, скарги та побажання Ви можете відправити тут .

Будьте здорові і багаті!

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: