Новости

10 корисних сайтів для захисту авторських прав на фотографії

 1. Інформація про авторські права в Exif
 2. theXifer
 3. Exif Remover
 4. Реєстрація своїх фотографій
 5. myows
 6. Safe Creative
 7. Пошук фотографій вручну
 8. TinEye
 9. Google Images
 10. Водяні знаки в зображеннях
 11. Watermark (ws)
 12. WaterMarquee
 13. Забороніть використання своїх робіт
 14. Plagiarism Today
 15. Photo Attorney
 16. Ще кілька корисних ресурсів:
 17. Також корисна інформація:

У фотографів в цифрову епоху поряд з небувалими можливостями з'явилися і нові проблеми. Ще ніколи не було так просто поділитися зі світом своїми зображеннями і прославитися, але також виріс ризик, що хтось може вкрасти ваші роботи. Тому при завантаженні нового потенційного шедевра головна увага варто приділити його захист. Для цієї мети ми хочемо ознайомити вас зі списком сайтів, які допоможуть зберегти ваші авторські права.

Інформація про авторські права в Exif

Якщо додати Exif-дані до фотографії, то її легше буде знайти в Інтернеті через пошукову систему. Переконайтеся, що ваше ім'я зазначено в якості учасника і правовласника. Додаткові мітки в описі зображення також допоможуть в майбутніх пошуках.

theXifer

theXifer  - один з кращих варіантів для швидкого редакторованія Exif
theXifer - один з кращих варіантів для швидкого редакторованія Exif. Цей сайт на основі flash технологій надзвичайно гарний для основних завдань і дозволяє завантажувати декілька зображень одночасно.

Exif Remover

сайт  Exif Remover  дозволяє додати або видалити EXIF-дані до ваших файлів
сайт Exif Remover дозволяє додати або видалити EXIF-дані до ваших файлів. Хто не любить флеш плагін, може порадіти, так як сайт використовує для конвертації PHP скрипти. Є одне обмеження, яке полягає в тому, що розмір файлу лімітований 1 Mб. PHP-скрипт, який використовується для перетворення, заснований на базі відкритого вихідного коду і може бути знайдений в SourceForge .

Реєстрація своїх фотографій

Існують різні сервіси, що дозволяють зареєструвати роботи, що допомагає довести своє авторство. Такі веб-сайти виступають в якості «вартою» ваших фотографій, гарантуючи, що жодна з ваших творінь не стануть використовувати в Інтернеті без вашого відома.

myows

myows  - відмінний ресурс, який допоможе захистити авторські права
myows - відмінний ресурс, який допоможе захистити авторські права. Тут можна зареєструвати свою роботу, створювати контракти і ліцензії, робити пошук несанкціонованого використання копій, і знайти тих, хто зазіхає на ваш продукт. Цей сервіс пропонує все-в-одному причому абсолютно безкоштовно.

Safe Creative

Safe Creative  - ще один варіант для реєстрації ваших фотографій
Safe Creative - ще один варіант для реєстрації ваших фотографій. Сайт дозволяє обзавестися доказами права власності, які в майбутньому допоможуть запобігти несанкціонованому використанню. Ресурс спрямований на створення реєстру авторів і правовласників з їхньою контактною інформацією. Safe Creative працює з різними форматами, в тому числі аудіо, відео, текстові файли. Таким чином, крім фотографій, ви можете захистити і інші види свого контенту.

Пошук фотографій вручну

Якщо ви не любитель автоматичної перевірки зображень, зверніться до сервісів, які пропонують можливість вручну завантажувати окремі знімки і задавати «зворотний пошук зображень». Просто завантажте фото, яке хочете знайти, і сервіс покаже вам, де в Інтернеті воно міститься в даний час.

TinEye

TinEye  - найпопулярніший сервіс, присвячений зворотному пошуку зображень, який допоможе знайти дубльовані і змінені копії знімків в мережі
TinEye - найпопулярніший сервіс, присвячений зворотному пошуку зображень, який допоможе знайти дубльовані і змінені копії знімків в мережі. Сайт з багатобарвним системою допомагає виконувати візуальні пошуки, засновані на квітах, використаних в роботі, а також базується на розпізнаванні образів. У TinEye є і автоматичний режим. Серед компаній, які використовують TinEye: Adobe, Associated Press, Groupon, Kayak, Shutterstock, Zoosk і багато інших.

Google Images

Деякий час назад компанія Google оновила свою  систему зворотного пошуку  зображень
Деякий час назад компанія Google оновила свою систему зворотного пошуку зображень. Завантаживши копію, ви зможете знайти фотографії або посилання на існуючу адресу (URL) зображень. Недолік Google Images в тому, що він одноразово може здійснювати пошук тільки по одному елементу.

Водяні знаки в зображеннях

Водяний знак допоможе підтвердити право власності на зображення, але якщо тільки ви не розташуйте його по всій поверхні, то, швидше за все, його без особливих зусиль видалять в Photoshop.

Watermark (ws)

Щоб оперативно додати водяні знаки на фотографії онлайн, найкраще скористатися  Watermark (ws)
Щоб оперативно додати водяні знаки на фотографії онлайн, найкраще скористатися Watermark (ws) . Веб-сайт допоможе легко додати водяні знаки в сотнях фотографій, одночасно змінювати їх розміри і ретушувати. Пропонується маса варіантів на вибір, включаючи повністю настроюється текст і графіку. Редактор Watermark (ws) дозволяє вибрати між «ідеальним попіксельно позиціонуванням» і автоматичною плиткою для «граничної захисту».

WaterMarquee

WaterMarquee  - ще один варіант для додавання водяних знаків онлайн
WaterMarquee - ще один варіант для додавання водяних знаків онлайн. Він поступається в елегантності Watermark (ws), але цей веб-інтерфейс дуже простий у використанні і працює практично у всіх існуючих браузерах. Користувачі можуть швидко додавати водяні знаки у вигляді тексту або графічного штампа до своїх фотографій. Pro версія сервісу знімає обмеження на пакетне додавання водяних знаків, миттєвий обмін в соцмережі, додаткову підтримку файлів і плиткові водяні знаки.

Забороніть використання своїх робіт

Іноді єдине, що вам залишається, це заборонити порушникам авторських прав використовувати ваші фотографії. Подібні обставини нервують, але пам'ятайте, що правосуддя на вашому боці і є ресурси, які допоможуть вам повернути контроль над своїм творінням.

Plagiarism Today

PlagiarismToday  - відмінний веб-сайт з інформацією про порушення авторських прав і ресурсах, які повинен прочитати кожен фотограф, перед тим як розміщувати свої роботи в мережі
PlagiarismToday - відмінний веб-сайт з інформацією про порушення авторських прав і ресурсах, які повинен прочитати кожен фотограф, перед тим як розміщувати свої роботи в мережі.

Photo Attorney

Photo Attorney  - офіційний сайт Каролін Е
Photo Attorney - офіційний сайт Каролін Е. Райт, власниці юридичної фірми, яка спеціалізується на допомозі фотографам в забезпеченні їх прав та за 10 доларів постачає необхідним пакетом документів.

Ще кілька корисних ресурсів:

Lenstag - допоможе відстежити, де в Інтернеті використовуються ваші зображення.
US Copyright Office - для офіційної реєстрації авторських прав на свої зображення.
Image Raider - ще один сервіс для зворотного пошуку зображень.
Copyright Infringement Finder : Плагін для Firefox і Chrome, який допоможе виявити несанкціоноване використання фотографій клацанням миші.

Також корисна інформація:

Як захистити свої фотографії

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: