Новости

Як зробити водяний знак онлайн

Привіт друзі, сьогодні я хочу поговорити з вами про створення водяного знака на картинки Привіт друзі, сьогодні я хочу поговорити з вами про створення водяного знака на картинки. Часто бувають випадки, коли необхідно, нанести водяний знак на зображення у вигляді тексту або логотипу компанії / бренду. В першу чергу це потрібно для більшої впізнаваності вашого імені, така собі прихована реклама, по-друге, невелика захист авторських прав. Процес нанесення водяного знаку, який ми з вами будемо розбирати насправді дуже простий. Необхідно вибрати кілька картинок і варіант водяного знака - текстовий або графічний.

Ну, давайте про все по-порядку:

Для нанесення водяного знаку ми будемо використовувати on-line сервіс picmarkr.com, і хоча він повністю англомовний, процес нанесення повністю зрозумілий. Отже, переходимо по посиланню і в вікні, натисканням кнопки Огляд вибираємо необхідну картинку для нанесення знака.

Сервіс дозволяє одночасно завантажити 5-ть картинок, що зручно при великому обсязі зображень (робота з скріншот, наприклад). Під формою для завантаження зображень є опція вибору необхідного розміру на виході. Ви можете вибрати відповідний для вас.

Після того як ми вибрали зображення, натискаємо кнопку Ok! Go to Step2 і переходимо до наступного кроку. У вікні буде 3 варіанти нанесення водяного знаку. У першому вікні - Text watermark можна нанести текстовий знак з зазначенням кольору і місця розташування. Вводите в поле Text to display - необхідний текст, в рядку Presets - вибираєте колір заливки (можна і без неї), самого тексту і в області Watermark align вибираєте місце на зображенні для вашого знака.

У другому вікні Image watermark можна зробити водяний знак онлайн за допомогою логотипу. Для цього вибираємо кнопкою Огляд, обраний вами логотип і завантажуємо його, натиснувши кнопку Upload. Після чого, вибираємо розташування логотипу на зображенні.

Після чого, вибираємо розташування логотипу на зображенні

У третьому вікні Tiled watermark можна нанести знак повністю по всій зображенні в ряди. Це можна зробити як для текстового варіанта, так для графічного. Для текстового варіанта в рядку text пишемо текст знака, для графічного варіанту вибираємо picture і завантажуємо обраний вами логотип.

Для текстового варіанта в рядку text пишемо текст знака, для графічного варіанту вибираємо picture і завантажуємо обраний вами логотип

Після того, як ви визначилися з необхідною типом знака, завантажили картинку і вибрали варіант, як зробити водяний знак, тисніть кнопку Continue (справа внизу під картинкою) і після цього кнопку Download images to computer. Все, робота виконана, ось як виглядає, наприклад, картинка з нанесенням логотипу по всьому малюнку.

Все, робота виконана, ось як виглядає, наприклад, картинка з нанесенням логотипу по всьому малюнку

Ось такий чудовий сервіс повністю відповідає на питання - як зробити водяний знак онлайн, ми розібрали сьогодні. Якщо знаєте, подібні сервіси, пишіть в коментарі .

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(5

голосів, в середньому: 5 з 5)

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: