Новости

Corel PHOTO-PAINT Довідка | Виявлення і вбудовування водяних знаків Digimarc

Швидкі посилання на процедури, описані на цій сторінці:

Водяний знак Digimarc на зображенні містить інформацію про авторські права, контактну інформацію, а також параметри зображення. В результаті впровадження водяних знаків незначно змінюється яскравість пікселів зображення. Ці зміни практично непомітні. Однак після обробки зображення можна помітити зміну яскравості деяких пікселів. Операції редагування, друку і сканування ніяк не впливають на водяні знаки Digimarc.

Виявлення і вбудовування водяних знаків Digimarc не підтримує 64-розрядної версії CorelDRAW Graphics Suite.

Виявлення водяних знаків

Відкривши зображення в Corel PHOTO-PAINT, можна перевірити наявність в ньому водяних знаків. Якщо на зображенні є водяний знак, в рядку заголовка відображається символ авторського права. Інформацію про зображення з водяним знаком можна отримати, прочитавши вбудоване повідомлення або зв'язавшись з базою даних Digimarc за допомогою форми контактів.

Впровадження водяних знаків

За допомогою програми Corel PHOTO-PAINT можна вбудувати в зображення водяні знаки Digimarc. Спочатку необхідно отримати унікальний ідентифікатор творця, підписавшись на інтерактивну службу Digimarc. Ідентифікатор творця містить наступну контактну інформацію: ім'я, номер телефону, поштову адресу, адресу електронної пошти та адреси веб-вузлів.

Отримавши ідентифікатор творця, можна вбудувати водяний знак у зображення. Можна також вказати рік реєстрації авторського права, параметри зображення і довговічність водяного знака. На водяному знаку також можна вказати заданий метод виведення зображення, наприклад друк або веб-сторінка.

Водяні знаки Digimarc не забезпечують захист від несанкціонованого використання зображення і порушення авторських прав. Однак наявність водяних знаків на зображенні вказує на те, що воно захищене авторськими правами. Водяні знаки також містять контактну інформацію для тих, хто зацікавлений в отриманні ліцензії або права на використання зображення.

Для отримання додаткових відомостей про Digimarc відвідайте веб-вузол www.digimarc.com .

2. Виберіть пункт Веб-пошук для перегляду веб-сторінки, що містить контактну інформацію, або зателефонуйте за вказаним номером в службу відповіді по факсу Digimarc.

Виберіть пункт   Веб-пошук для перегляду веб-сторінки, що містить контактну інформацію, або зателефонуйте за вказаним номером в службу відповіді по факсу Digimarc

Ця функція недоступна в 64-розрядної версії CorelDRAW Graphics Suite.

Ця функція недоступна в 64-розрядної версії CorelDRAW Graphics Suite

Водяний знак можна також виявити при відкритті або імпорті зображення, встановивши прапорець Перевіряти наявність водяних знаків.

3. У діалоговому вікні Персоналізація ідентифікатора творця натисніть кнопку Зареєструвати та дотримуйтесь інструкцій на веб-сайті Digimarc. 4. У діалоговому вікні Персоналізація ідентифікатора творця введіть ідентифікаційний номер творця в поле Ідентифікатор творця. 2. заповніть поле Рік (-и) реєстрації авторських прав в розділі вказівки авторських прав. 3. В області Параметри зображення встановіть прапорці для використовуваних параметрів.

Ця функція недоступна в 64-розрядної версії CorelDRAW Graphics Suite.

Перед додаванням водяного знака необхідно об'єднати всі об'єкти з фоном. Для отримання додаткових відомостей про об'єднання об'єктів з фоном см. Розділ Угруповання і об'єднання об'єктів.

Не всі компоненти програми доступні в пробної версії, версії для освітніх установ і для OEM-партнерів. До непідтримуваних компонентів можуть ставитися додатки і функції Corel, утиліти сторонніх постачальників і файли з додатковим вмістом. Тим не менш, деякі з цих компонентів можуть згадуватися в додатках і документації.

Copyright 2017 Corel Corporation. Всі права захищені.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: