Новости

Рейтинг кращих систем охолодження для процесора

 1. Топ кольорів для процесора з одним вентилятором
 2. 2 Noctua NH-U14S
 3. Блок корисної інформації
 4. 1 Thermalright Macho Rev.A
 5. Топ кольорів для процесора з декількома вентиляторами
 6. 2 Zalman CNPS12X
 7. 1 Noctua NH-D14
 8. Рейтинг систем водяного охолодження для процесора
 9. 2 Corsair CWCH90
 10. 1 Thermaltake Water 3.0 Ultimate

Топ кольорів для процесора з одним вентилятором

1 Thermalright Macho Rev.A - Тихе і якісне охолодження комп'ютера; 2 Noctua NH-U14S - Дуже надійна модель; 3 Zalman CNPS10X Optima - Популярний кулер від всесвітньо відомої компанії.

Топ кольорів для процесора з декількома вентиляторами

1 Noctua NH-D14 - Практично безшумний і досить продуктивний процесорний кулер з двома вентиляторами; 2 Zalman CNPS12X - Трехвентіляторная модель з виділяється дизайном; 3 Deepcool Maelstrom 240T - Бюджетна модель з двома вентиляторами, що забезпечують якісне охолодження комп'ютера.

Рейтинг систем водяного охолодження для процесора

1 Thermaltake Water 3.0 Ultimate - Практично безшумна система охолодження; 2 Corsair CWCH90 - Проста і стабільна система; 3 Deepcool Captain 240 EX - Що не має аналогів в своєму ціновому сегменті модель за рівнем охолодження.

Комплектуючі комп'ютера в процесі роботи нагріваються. Температура деяких деталей підвищується незначно, інші ж гріються сильно. Найбільше це стосується відеокарти і процесора. І якщо перша спочатку облаштована системою охолодження, то з ЦП ситуація інша. Від перегріву процесор захищає працює кулер. Завдяки обертанню лопатей вентилятора, створюється повітряний потік, ними ж може відводитися тепло. Саме так і забезпечується охолодження процесора.

Без кулера температура на ЦП може досягати критичних значень, так він ризикує вийти з ладу. Ще для охолодження процесора може використовуватися рідина. Водяні системи є більш дорогими, але і ефективність у них вище.

При виборі охолодження для комп'ютера слід враховувати безліч параметрів. Причому не тільки її ефективності, але і сумісності з компонентами комп'ютера. Детальніше дані параметри будуть розглянуті в списку кращих систем охолодження для процесора.

Топ кольорів для процесора з одним вентилятором

3 Zalman CNPS10X Optima

Оцінка (2018): 4.5

Переваги: Популярний кулер від всесвітньо відомої компанії

Країна-виробник: Китай

перевагиНедоліки

 • Достатня ефективність охолодження
 • Досить висока гучність
 • Кулер не підійде для останніх поколінь процесорів Intel

Кулер не підійде для останніх поколінь процесорів Intel

На третьому місці топа кольорів розташувався Zalman CNPS10X Optima. Це дуже популярна модель з одним вентилятором. Знайшла вона її за рахунок низької вартості при досить високій якості. Підтримує велику кількість процесорів.

Радіатор через матеріалу виконання забезпечує високу теплопровідність. У вентилятора широкі лопаті, може проводитися більше 1500 оборотів в хвилину. Рівень шуму при максимальному обертанні досягає 28 децибел. Вага виробу в зборі дорівнює 630 м

2 Noctua NH-U14S

Оцінка (2018): 4.7

Переваги: Дуже надійна модель

Країна-виробник: Китай

перевагиНедоліки

 • Сумісність з новітніми процесорами Intel і AMD
 • Прийнятний рівень шуму
 • Великі розміри, підійде не для всіх типів корпусів
 • Модель дуже дорога

Модель дуже дорога

Друге місце рейтингу займає кулер Noctua NH-U14S. За запевненням творців, модель здатна безвідмовно пропрацювати більше ста тисяч годин. Кулер сумісний з сокетами: LGA2011-3, LGA1150, AM2 +, FM2 + і безліччю інших. Простіше кажучи, дана модель підійде для охолодження процесорів останнього і попереднього покоління.

Кулер оснащений шістьма тепловими трубками. Це підвищує його ефективність. Швидкість обертання може досягати 1500 об / хв. Рівень шуму, виробленого вентилятором, не перевищує 25 децибел на піку. Кулер досить великий за розмірами, важить він 935 р

Блок корисної інформації

При виборі якісного кулера для процесора, перш за все, необхідно враховувати кілька значних характеристик. Від них залежатиме не тільки ефективність системи охолодження, але і її сумісність, а також загальна надійність комп'ютера. Завдяки грамотному вибору кулера вийде повністю розкрити потенціал центрального процесора, вивівши його продуктивність на максимальний рівень.

 1. Сокет. Необхідно враховувати, що у процесорів від компаній Intel і AMD розрізняються роз'єми для підключення до материнської плати. Причому у однієї і тієї ж фірми, в залежності від модельного ряду, сокети будуть різними. Це дуже важливий момент при грамотному виборі системи охолодження. Адже роз'єми розрізняються за структурою кріплень. А до них уже приєднується кулер. Тому необхідно вибирати сумісну з сокетом на материнській платі систему охолодження. В іншому випадку її установка значно ускладнюється або ж стає повністю неможливою. А спроби можуть призвести до поломки материнської плати.
 2. Розміри кулера. Коли сокет обраний, залишається визначитися з моделлю кулера, сумісного з ним. Систем охолодження на ринку величезна кількість. Відрізнятися вони можуть по безлічі характеристик, в тому числі і за габаритами. І тут слід враховувати, що розміри вироби відрізняються в залежності від призначення системи. Якщо обладнується ігровий комп'ютер, то для нього кращий кулер великих габаритів. Коли система призначена для офісної роботи, тоді встановлюється менша за розмірами система охолодження.
 3. Швидкість обертання. Якість роботи кулера визначається підсумковим охолодженням процесора. І чим вище швидкість обертання лопатей, тим тепловідвід краще. Даний параметр вираховується в кількості оборотів лопатей за одиницю часу (зазвичай за хвилину). У сучасних системах швидкість обертання кулера регулюється автоматично. Вона буде залежати від навантаження комп'ютера. Тому температура процесора буде підтримуватися на одному рівні.

1 Thermalright Macho Rev.A

Оцінка (2018): 4.8

Переваги: Тихе і якісне охолодження комп'ютера

Країна-виробник: Китай

перевагиНедоліки

 • Сумісність з усіма сучасними моделями процесорів
 • Низький рівень шуму навіть на повних обертах
 • Великі габарити кулера роблять його непридатним для маленьких корпусів
 • Модель відноситься до середнього цінового сегменту

Модель відноситься до середнього цінового сегменту

А перше місце рейтингу займає модель Thermalright Macho Rev.A. Відгуки великої кількості користувачів говорять про те, що це кращий кулер з одним вентилятором в своєму ціновому сегменті. Це також підтверджують численні огляди.

Модель підходить для останніх лінійок процесорів. Вона забезпечує відмінне охолодження навіть в ігрових комп'ютерах. Швидкість обертання адаптивно підбирається системою від 900 до 1300 об / хв. А на піку навантаження вироблений шум нижче 21 дБ. Вага моделі складає 870г.

Топ кольорів для процесора з декількома вентиляторами

3 Deepcool Maelstrom 240T

Оцінка (2018): 4.7

Переваги: Бюджетна модель з двома вентиляторами

Країна-виробник: Китай

перевагиНедоліки

 • Система забезпечує ефективне охолодження процесора навіть в ігровому режимі
 • Сумісна з великою кількістю сучасних процесорів Intel і AMD
 • Довгий термін служби
 • Дана система охолодження є досить дорогою
 • Високий рівень шуму на піковому навантаженні

Високий рівень шуму на піковому навантаженні

Відкриває топ кращих кулерів для процесора з декількома вентиляторами Deepcool Maelstrom 240T. Це дуже серйозна система водяного охолодження з алюмінієвим радіатором. Дана модель сумісна з найпотужнішими процесорами нового покоління.

Система охолодження оснащена двома вентиляторами, швидкість обертання яких може досягати 1600 об / хв. На піку навантаження рівень шуму досягає 34 дБ, він буде чітко чути. За словами представника компанії Deepcool, кулер зможе безвідмовно пропрацювати 50 тисяч годин.

2 Zalman CNPS12X

Оцінка (2018): 4.7

Переваги: Трехвентіляторная модель з виділяється дизайном

Країна-виробник: Китай

перевагиНедоліки

 • Середній рівень шуму
 • Наявність трьох вентиляторів
 • Сумісність з великою кількістю процесорів

Сумісність з великою кількістю процесорів

«Бронзу» даного рейтингу отримує Zalman CNPS12X. Дана модель оснащена трьома вентиляторами діаметром 120 міліметрів. Максимальна швидкість становить 1200 об / хв. На пікових навантаженнях рівень шуму досягає 24 дБ.

Друге місце кулер отримав через спеціальної системи зміни швидкості обертання, в залежності від навантаження на процесор. Таким чином виходить підтримувати постійну температуру. Важить цей кулер один кілограм.

1 Noctua NH-D14

Оцінка (2018): 4.8

Переваги: Практично безшумний і досить продуктивний процесорний кулер

Країна-виробник: Китай

перевагиНедоліки

 • безпрецедентна беззвучність
 • Сумісність із сучасною лінійкою процесорів
 • Кулер відноситься до високого цінового сегменту
 • Недостатнє охолодження для продуктивних ігрових комп'ютерів

Недостатнє охолодження для продуктивних ігрових комп'ютерів

Відгуки більшості користувачів говорять про те, що найкращим серед кольорів з декількома вентиляторами є модель Noctua NH-D14. Саме цей кулер займає перше місце в рейтингу. Ключовою перевагою в порівнянні з конкурентами є його беззвучність. На максимумі оборотів рівень шуму не перевищує двадцяти децибел. Це можна порівняти з розмовою людей напівголосно або навіть пошепки.

При цьому кулер сумісний з сучасними процесорами Intel і AMD. Він оснащений двома вентиляторами з інтелектуальною системою зміни швидкості обертання.

Рейтинг систем водяного охолодження для процесора

3 Deepcool Captain 240 EX

Оцінка (2018): 4.7

Переваги: не має аналогів в своєму ціновому сегменті модель за рівнем охолодження

Країна-виробник: Китай

перевагиНедоліки

 • Потужна система охолодження, якої буде достатньо для ігрових компьютеровь
 • Сумісність з новітніми процесорами
 • Тривалий термін служби
 • Середні габарити
 • Система є досить дорогою
 • Значний рівень шуму на пікових навантаженнях

Значний рівень шуму на пікових навантаженнях

Топ кращих систем водяного охолодження починає Deepcool Captain 240 EX. Цей виріб ідеально підходить для відводу тепла в ігрових комп'ютерах, де температури досить високі. Систему можливо встановити на всі сучасні процесори Intel і AMD.

Модель оснащена двома вентиляторами. Їх показник швидкості обертання може досягати 1800 об / хв. На піковому навантаженні рівень шуму не перевищує 32 децибел. Виробником гарантується, що система охолодження стабільно прослужить сто двадцять тисяч годин. Вага виробу в зборі - 1249 р

2 Corsair CWCH90

Оцінка (2018): 4.8

Переваги: Проста і стабільна система

Країна-виробник: Китай

перевагиНедоліки

 • невеликі розміри
 • Широка сумісність з процесорами Intel і AMD
 • ефективне охолодження
 • Висока вартість системи
 • Високий рівень виробленого шуму

Високий рівень виробленого шуму

Другий рядок рейтингу кращих систем водяного охолодження займає Corsair CWCH90. До її складу входить один кулер, здатний обертатися зі швидкістю до 1500 об / хв. Функціонує він тільки в одному режимі. Тому рівень шуму постійний - 35 дБ.

Система водяного охолодження сумісна з великою кількістю процесорів Intel і AMD, не тільки нинішніх, а й минулих поколінь. Дана модель є кращою для ігрових комп'ютерів.

1 Thermaltake Water 3.0 Ultimate

Оцінка (2018): 4.8

Переваги: Практично безшумна система охолодження

Країна-виробник: Китай

перевагиНедоліки

 • ефективність охолодження
 • практично безшумність
 • Можливість доповнення системи ще блоком з трьох вентиляторів
 • Вкрай висока вартість моделі
 • Сумісність не з усіма останніми процесорами Intel і AMD
 • громіздкість системи

громіздкість системи

Замикає список кращих систем водяного охолодження модель Thermaltake Water 3.0 Ultimate. Вона ж отримує перше місце. Якщо скласти короткий огляд даної системи охолодження, то в ньому буде згадано про ефективність моделі і практично безшумної її роботі. І це абсолютна правда. Система підійде не для всіх сучасних процесорів, однак якість охолодження у даній моделі є відмінним.

На піку навантаження рівень шуму від неї не перевищує двадцяти децибел. Максимальна швидкість обертання трьох встановлених вентиляторів становить 2000 об / хв. У зборі виріб важить 1320 р

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: