Новости

Зробити водяний знак на зображенні.

 1. Що може програма Visualizer Photo Resize - програма для вставки логотипу і водяного знака на зображення.
 2. Як налаштувати зображення як логотип.

Як відомо, у кожного фото є свій автор або, як то кажуть, свій батько, який бажає залишити свою мітку з підтвердженням на своє авторське право. І не з думкою захисту від копіювання та інших діянь над зображенням, а із зазначенням на приналежність і наданням інформації про автора і його компанії.

Встановити водяний знак або логотип на фото може програма, яку тут представляю, я не знайшов. Можливо, є взагалі прості і більш доступні, а мені хочеться поділитися саме з цієї, давно забутої, загубленої і безкоштовної з самого її народження і, якої користуюся вже кілька років.

Що може програма Visualizer Photo Resize - програма для вставки логотипу і водяного знака на зображення.

 • Редагування зображення.
 • Вставку на фото водяного знака, яким може бути як текст, так і будь-який обраний зображення.
 • Пакетна обробка зображень. Всі процеси, що проводяться над картинками можна виконати натисканням на одну кнопку і вибрані картинки візьмуть один розмір і матимуть однаковий логотип. Можна вставити логотип на кілька фото.
 • Створення презентації з фото.
 • Генерування веб-альбому, що є досить зручним для веб-розробників. Веб-альбом може містити додаткову інформацію і легко розміщуватися на будь-якому сервері.

Як встановити логотип на картинку.

Як встановити логотип на картинку

Після запуску програми з'являється вікно Привітання, на якому надаються можливості сайту розробника. Закриваємо Привітання та перед нами залишається головне вікно забезпечення.

Відкриваємо редаговане зображення, або папку з попередньо завантаженими картинками. Для логотипу визначаємо шаблон - текст або зображення. Встановлюємо бажані опції, вирішуємо про необхідність веб-альбому. У вікні попереднього перегляду налаштовуємо і коригуємо зображення окремо або включаємо пакетну обробку.

Як налаштувати зображення як логотип.

З головного вікна програми, через кнопку 'Перегляд' переходимо у вікно попереднього редагування і перегляду. При курсорі мишки на екрані перегляду натискаємо праву кнопку і вибираємо опцію 'Вікно'. Зліва від цієї опції з'явиться список налаштувань:

 • Перегляд на повний екран.
 • Показ мініатюри.
 • Показати панель інструментів.
 • Детальніше про твіт.
 • Показати Лінійки.

Включаємо ці опції і в досить зрозумілому інтерфейсі робимо з картинкою що побажаємо. Функції доступні з панелі інструментів, через управління клавішею біля напису 'Ширина' і через праву клавішу мишки.

Водяний знак і логотип на фото можна налаштувати в програмі один раз і використовувати як шаблон при наступному редагуванні зображень.

Дуже зручний веб-альбом, який можна створити з будь-яким розширенням і при цьому не брати жодного участі в його генеруванні. Користувача меню і Керівництво до Програми для вставки логотипу на картинки переведена на російську мову нами самостійно. Змісту діалогів залишили без змін. Цього достатньо для роботи з зображеннями.

Програма має простий і зрозумілий інтерфейс. Для презентацій в ній використовується так само забутий плеєр V4U.

Вставити логотип або водяний знак на картинку Ви зможете без труднощів. Visualizer Photo Resize має робочий об'єм в рази менше 'колег-аналогів'. Після установки відкрийте папку з вмістом, знайдіть файл 'the_solar_system.v4u' і запустіть його. Це приклад презентації, яку можна зробити програмою.

Ось, в принципі і все, що хотілося написати. Читайте уважно інструкцію - вона досить повно описує всі можливості і функції програми для вставки логотипу на картинку.

Установка Visualizer-Rus Visualizer Photo Resize.eng

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: